cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 8. deo

  
clock-img

14.05.2016, 16:02

clock-img

amelia

pencil-img

1666

Pitu sa koprivama... i jos pileca supica.

_____________________________

Ayan <3

clock-img

14.05.2016, 16:08

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Samo rucak za L. Mi se danas gostimo na krstenju

clock-img

14.05.2016, 17:12

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Musaku, i to mi je bilo mnogo stajanja user posted image

clock-img

14.05.2016, 19:02

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Pilav za ručak, bila mi mama pa smo pravile tortu za moj rođendan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.05.2016, 19:33

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Supica od povrca, pohovane tikvice, mladi krompirici

clock-img

14.05.2016, 20:25

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Ja sam danas imala pomoc u kuhinji, MM se malo aktivirao pa je spremio dorucak, virsle i barena jaja, rucak pohovao piletinu, przio krompirice, supu od kostiju sam napravila ja, i vitaminsku salatu :D posle sam napravila i brzi kolac od kokosa... svi zadovoljniuser posted image

clock-img

14.05.2016, 21:26

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Supicu,mlade pecene krompirice, jagnjeci dzigu i salatu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

15.05.2016, 08:49

clock-img

nikiteki

pencil-img

3114

Danas za doručak przenice, a za ručak tata ce napraviti roštilj

clock-img

15.05.2016, 09:17

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Nervira me ovaj glupavi sporet ovde u ovom stanu i ne pravi mi se nista!
Juce cor ba od kopriva i riba,a danas pojma nemam.nesto sto ce se jesti dva dana,muka mi od kuvanja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

15.05.2016, 12:44

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Pileca supica i rizoto(sargarepa,mladi luk,pirinac,piletina,vegeta,kurkuma) uz to zelena salata sa rotkvicama.
Desert-jagode sa slag kremom od vanile,moja vrednica M je pravila user posted image

za veceru planirma neku pitu od tikvica i jogurt.

Joj Branki,i meni tako cesto dodje,samo kuvanje i kuvanje...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

15.05.2016, 13:18

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Danas roštilj, meso sam sinoć stavila u marinadu, mm će sad da peče. Krompirići, salatica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.05.2016, 13:46

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Juce gulas, za danas strudla sa sirom, gulas od juce i lenja pita sa visnjama usto od juce ali ima i za danasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

15.05.2016, 19:22

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Šta reče user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.05.2016, 19:34

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Juce za rucak gulas sa sargarepom kao prilog. Za veceru kukuruzne rolnice by Torbica.
Danas za rucak kupus sa mlevenim mesom ( Minjina kuhinjica). Za veceru gibanica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

15.05.2016, 20:27

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Mi smo danas motali sarme... zamrzla sam nesto listica koje vise nismo mogli da pojedemo zimus, i sada super doslo, kao da nisu iz zamrzivaca user posted image

clock-img

15.05.2016, 21:00

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

pire i cufte u sosu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

18.05.2016, 18:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Danas domaći fast food - domaće pljeskavice u somunu sa kajmakom i kiselim krastavčićima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.05.2016, 18:29

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Mi amo imali krem corbu od brokolija i djuvec... sada sam videla da je neko glasao za moj kolac u C kuhinji, znaci nekome se svidja... bas sam srecna :-) inace ne znam ko je glasao i da li to moze da se vidi ;-)

clock-img

18.05.2016, 19:06

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Spagete bolonjez
Sutra povrcna corbica, cufte i pire krompir

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

18.05.2016, 19:54

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Za rucak nista, za veceru hrono picu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

18.05.2016, 20:18

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

za rucak, suve paprike punjene socivom i integralnim pirincem, bile su preukusne. Desert kolac sa visnjama i grizom i pudingom, kao sladoled iz frizidera.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

22.05.2016, 12:42

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Voci,ajd napisi recept za te punjene suve paprike,bas me zanimaju !

Mi danas : bela corba sa kukuruzom
Pohovani stapici (od belog mesa) u prezlama i semenkama, prilog obaren mladi krompir sa prodinstanim lukom, zelena salata

popodne heljdo palacinke sa dzemom od jagoda user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

22.05.2016, 15:41

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Voci meni su super te suve paprike punjene mesom user posted image retko koji kraj pravi punjene suve paprike. Samo juzna pruga


ja danas spremala
vrat sam ispekla u rerni , isprzila mlade krompirice i kupus salatu napravila. Bilo je njamiiiiuser posted image

clock-img

22.05.2016, 17:11

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Punjene paprike i pire

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

23.05.2016, 13:41

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Danas špagete za danas i sutra, i mafini sa jagodama za desert.