cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Sobno cvece

  
clock-img

25.10.2009, 18:18

clock-img

Anoniman

user posted image


evo i moje palmice ... user posted image

clock-img

25.10.2009, 18:49

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

To ti je Dragacena Marginata (tako se izgovara, ne znam sad kako se pise) i ako se krajevi suse to obicno znaci da je suv vazduh. Ne sme bas pored radijatora (mada nekad ni nemas gde drugde) i orosavaj jedno tri ili cetiri puta nedeljno, neku dobru prskalicu nadjes sto sitno prska, pa iz daleka je orosavas.. Meni je bila super pumpica od glis k. za kosu, ali mi tata uzeo, presekao i tamo sad nesto sa rakijom radi, meri i sta ja znam.. ode moja super prskalica user posted image

clock-img

25.10.2009, 18:57

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

Ah da i saksija pored cveca mora da mi bude neka keramicka extra i da se uklapa u sobu

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

25.10.2009, 18:59

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Shishica

To ti je Dragacena Marginata (tako se izgovara, ne znam sad kako se pise) i ako se krajevi suse to obicno znaci da je suv vazduh. Ne sme bas pored radijatora (mada nekad ni nemas gde drugde) i orosavaj jedno tri ili cetiri puta nedeljno, neku dobru prskalicu nadjes sto sitno prska, pa iz daleka je orosavas.. Meni je bila super pumpica od glis k. za kosu, ali mi tata uzeo, presekao i tamo sad nesto sa rakijom radi, meri i sta ja znam.. ode moja super prskalica user posted image



user posted image pametan čovek! user posted image

e vidiš počinju da se suše krajevi-tek sam sada primetila!user posted image ne držim je pored peći, baš je daleko od nje...
zalijem je 1 nedeljno i to je to.. znači moram i da je prskam,a?user posted image
joj, doneli mi gosti neko sobno cveće, skroz je neobično, ima čudan crveni cvet.. ne znam kako se zove..
slikaću pa ću postaviti sličicu...user posted image

clock-img

25.10.2009, 19:02

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Aj mozda znam user posted image

clock-img

25.10.2009, 19:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Moja svkrva ima oooogrooomnu božićnu zvezdu, prelepa je kad se zacrveni user posted image

Ja imam jedino bendžamina, koji očigledno ne želi da poraste user posted image a svekrvin bendžamin i božićna zvezda stoje na međuspratu kod svetlarnika i fantastično izgledaju, mog bendžu gde god staviš-ništa user posted image šmrc..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

25.10.2009, 19:23

clock-img

Anoniman

clock-img

25.10.2009, 19:52

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Anthurium

http://www.svetbiljaka.com/Forums/viewtopic/t=643/postdays=0/postorder=asc/start=345.html

Nece da mi sredi link! user posted image Tu imas nekoliko stranica o njemu user posted image

clock-img

25.10.2009, 19:57

clock-img

Anoniman


hvala draga!

evo sad sam malo zvirnula..postoji i roza cvet, baš je lep..lepši od crvenog..bože, al* sam halava...user posted image

problem je što ne znam gde da ga smestim...user posted image

clock-img

25.10.2009, 20:01

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Eeee uvek je problem mesto.. I ja bi od celog malog dzeparca kupovala samo cvece, ali nemam gde da drzim.. mozda cu imati kad se preselim..i sredimo stan..

clock-img

25.10.2009, 20:13

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Shishica

Eeee uvek je problem mesto.. I ja bi od celog malog dzeparca kupovala samo cvece, ali nemam gde da drzim.. mozda cu imati kad se preselim..i sredimo stan..



sve to dođe na svoje draga, veruj mi...user posted image

clock-img

26.10.2009, 10:04

clock-img

Anoniman

Iz teme Cveće u saksiji:

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ovo je moja cvećka (što se sama pelcovala)...

Inače noću podigne lišće, a danju, kada ima sunca, spusti ga skroz. Morala sam da je odmaknem od zida, jer je šuškala, pa sam stalno imala utisak da se neko šunja po kući. user posted image

user posted image

clock-img

26.10.2009, 10:15

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ja ne volim sobne biljke,kod mene to ne može preživjeti,zimi je prevruće jer se volimo se raskomotitiuser posted image
Kupim ponekad onu Božićnu zvijezdu koja nam trajemalo do iza N.Godineuser posted image

clock-img

26.10.2009, 10:18

clock-img

afrodita

pencil-img

1814

Zasto ova tema nije u:
od cvetica do salaticeuser posted image

clock-img

26.10.2009, 10:20

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: lu

Ja ne volim sobne biljke,kod mene to ne može preživjeti,zimi je prevruće jer se volimo se raskomotitiuser posted image
Kupim ponekad onu Božićnu zvijezdu koja nam trajemalo do iza N.Godineuser posted image



i ja imam taj problem.ali volim sobno cveće  .imam utisak da je biljkama pretoplo u kući.. user posted image
nego, jel ih neko od  vas drži u sobi u kojoj spava?
kod mene je  ona palmica u spavaćoj... nemam gde da je držim osim tamo...

clock-img

26.10.2009, 10:23

clock-img

Anoniman

Biće sređeno afro.

clock-img

26.10.2009, 14:48

clock-img

Kleopatra

pencil-img

235

user posted image



I ja imam ovu palmicu i mnogo je volim,meni stoji pored radijatora ali joj nisu pozuteli krajevi


_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

clock-img

26.10.2009, 17:34

clock-img

Anoniman

user posted image

evo, ja se ponovila danas! user posted image

clock-img

26.10.2009, 18:18

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Kleopatra

user posted image



I ja imam ovu palmicu i mnogo je volim,meni stoji pored radijatora ali joj nisu pozuteli krajevi




mojoj su tek krenuli, maaalkice...user posted image počela sam sa orošavanjem, nadam se da će doći sebi...

clock-img

06.12.2009, 19:40

clock-img

Markovicka

pencil-img

456

Mi imamo pet saksija sobnog cveca, od toga su dva poveca, a stan ima svega 30 kvadrata. Jako volimo cvece ali sve nesto mislim u poslednje vreme da izbacim koje jer ipak dolazi beba, mozda nije zdravo? Zna li neko o tome nesto. Ja jedino znam da stvara dodaatnu vlagu, cula sam da prociscava vazduh, ali mozda emituje i neke otrovne gasove???

clock-img

06.12.2009, 19:43

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

Ja sam isto cula da ne valja imati mnogo cveca tamo gde boravi beba,tako da ce i naseg dosta biti poklonjeno

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

06.12.2009, 20:35

clock-img

gina

pencil-img

540

Imam jednu baš veliku dracenu i veliku palmu u dnevnoj sobi. Nedavno je uletela još jedna manja cikas palma. Dnevna soba je dovoljno velika da prihvati ove velike biljke. Ne vidim zašto bi biljke koje nemaju cvet smetale bebama user posted image user posted image user posted image ... Mojim biljkama više smetaju bebe koje ih stalno čupaju user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.12.2009, 21:39

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Mi imamo 58 saksija cveca.user posted image

clock-img

06.12.2009, 21:44

clock-img

buhla

pencil-img

2564

ja imam oko 20ak saksija, lozu tri vrste, isusov venac, difenbahiju, drvo zivota, aloju...

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

12.01.2010, 17:41

clock-img

Anoniman

... kupila sam danas novu biljčicu user posted image

Euphorbia lactea

...sa sve vevericom
user posted image

(uvek kupim neku zezanciju da zabodem u zemlju)

user posted image