cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Macarons

  
clock-img

12.12.2017, 09:58

clock-img

madre

pencil-img

6600

Ni ja ne volim kikiriki u slatkisima. Mm obožava snikers, a meni je bas user posted image nikada nisam pravila macaronse, ali ih obozavaaam!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

12.12.2017, 10:02

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja ne volim kikiriki u kolačima. To mi je grickalica za uz pivo i tačka user posted image

Našla sam savršen recept za macarons, probala sam sa malom količinom i zaista su fenomenalni. Praviću opet kada budem imala malo više strpljenja nego inače user posted image


Anci, postavi nam taj savrseni recept.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

12.12.2017, 13:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Evo ga klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.12.2017, 13:45

clock-img

bojana92

pencil-img

893

Kakvog su ukusa,jel ih tesko napraviti?user posted image Nisam ih nikad ni pravila,ni probala.Lepo izgledaju.user posted image

clock-img

12.12.2017, 14:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Ukusni su jako, tope se u ustima. U Kanadi sam ih kupovala u jednoj radnjici, raznih ukusa i punjenja i svaki je bolji od prethodnog.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.12.2017, 15:18

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Ja nisam nesto odusevljena ovim keksicima.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

12.12.2017, 17:06

clock-img

bojana92

pencil-img

893

Jel ih tesko napraviti?

clock-img

12.12.2017, 20:40

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Po onom receptu sto sam videla meni je to previse komplikovano

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

12.12.2017, 23:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Nije komplikovano ali treba strpljenja i pažnje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.12.2017 23:20:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.12.2017, 23:26

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Prvom prilikom pravim kolacice. Dobila sam danas i jos jedan recept. Probala sam nedavno kod drugarice na krstenju i danas mi je poslala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

11.03.2018, 13:12

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Nisam ih jos pravila a obozavam ih.Ana jel si stavljala samo bademe ili jos nesto?Recept deluje super jer je sve lepo objasnjeno.

clock-img

11.03.2018, 20:49

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Vesi, probala sam sa lešnicima i bademima. E sad ste me podsetile, mogla bih da ih pravim, baš duuuugo nisam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.03.2018, 20:52

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Vesi, pravila sam sa lešnikom i sa bademom. Moram i ja da se podsetim, duuuugo nisam pravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.03.2018, 20:58

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Odlicno,ja sve da probam da napravim i sve mislim da mi nece uspeti.A ovaj recept po kom pravis je bas dobar.

clock-img

11.03.2018, 21:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Ja se nisam usudila dok nisam našla ovako detaljan recept. Ali davno sam ih pravila, tako da će i meni sad biti kao prvi put verovatno user posted image biće trema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.03.2018, 21:05

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Odlicno je objasnjeno.Koje boje si stavljala,tecne ili u prahu?

clock-img

11.03.2018, 21:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

One tečne dr oetker.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.03.2018, 21:44

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Super,znaci ima ih svuda.Obicno koriste neke marke koje bas ne mozes u svakoj prodavnici da nadjes.

clock-img

11.03.2018, 21:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Pa ja nisam nešto puno razmišljala o bojama, uzela sam bilo koje. Dr Oetker mi je ipak proverena marka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.03.2018, 22:01

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Da,odlicne proizvode imaju,Boje nisam njihove kupovala,uglavnom sam one u prahu koristila.

clock-img

11.03.2018, 22:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Ja nisam nikad te u prahu. Doduše, ja to inače slabo koristim. Letos sa kupila plavu tečnu boju jer sam planirala da šlag bojim u plavo (torta gusarski brod i more), međutim na kraju nisam stigla uopšte to da uradim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.03.2018, 22:10

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Ja te u prahu koristim i za slag i za fondan.

clock-img

28.04.2018, 23:21

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

I ja u prahu za macarons, samo nisam mogla bademovo brasno zadnji puta da nadjem pa sam ih mlela i nije ista stvar

clock-img

29.04.2018, 03:36

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Nisam nikada pravila... bas cu probati

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

29.04.2018, 04:32

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Cela caka je da se odvoji belance i zumance 5 dana ranije.. i da se muti belance sobne temperature, i uapevaju sigurno