cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Beta HCG - 2 deo

clock-img

28.09.2024, 16:22

clock-img

Djeka

pencil-img

7

Nazalos, beta je negativna 😢

clock-img

01.10.2024, 11:41

clock-img

Mimema

pencil-img

1

Ja sam imala 30.8, a odnos 15.9, radila sam test 22.9 i druga crta je bila blago vidljiva, 23.9 sam radila betu i beta hcg mi je bila 38,45, međutim dobijem 28.9 i prvo je bio braon iscedak a posle obična krv. Bas sam se razocarala. Sta li to moze da bude?

clock-img

04.10.2024, 08:53

clock-img

VaCa993

pencil-img

2

Pozdrav devojke. Nova sam ovde, kao i većina ovde, tako i ja, javljam se iz nemoći. Pokusacu sto kraće da obrazložim svoju situaciju. Naime nešto manje od godinu dana radimo na bebi, nije htelo nikako, u avgustu su mi ustanovili IR, bez nekih dubljih komplikacija osim velikog viska kilaže, uveli mi ishranu, od terapije samo Citofem, ja sam uspela za dva meseca da skinem 13kg, poslednja mens 02.09., pre tri dana uradim kućni test, bleda druga linija, suze i sreća neizmerna. Sutradan uradim betu, tj prekjuce, 7,6 😳 naravno tu me uhvati panika, i na sve to juce ujutru se budim sa bolom u stomaku i - menstruacijom 😫 zakazem kod doktora, sinoć u 19h uradi mi uz, trudnoća vidljiva u materici, ne može da kaže ni da je dobra ni da nije, rekao mi da uradim jutros betu. Kaže da je za 40 godina iskustva vidjao razna čuda i situacije, ali ja nekako nemam nadu. Da li je neka imala slično iskustvo? 

clock-img

04.10.2024, 10:53

clock-img

17 joka

pencil-img

10871

Kao sto je i sam dr rekao  raznih situacija bude  da li vam je ukljucio   progesteronsku  terapiju  kao sto je utrogestan ili Prolutex posto Progesteron depo  vise nije u upotrebi?Odmarajte  ponovite betu i verujte Ja sam imala krcarenje od 7me do 10tenedelje ne jako ali je bilo od braon do sveze krvi mi smo radili vto i nosila sam trojke bilo je sve ok uz jaku terapihu i  lezanje Puno srece i javite lepe vesti  .


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

04.10.2024, 13:00

clock-img

VaCa993

pencil-img

2

Hvala puno na lepim rečima, na žalost, nemam lepe vesti, Beta je danas pala sa 7,6 na 3,3.