cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Beta HCG - 2 deo

clock-img

20.06.2024, 17:34

clock-img

Anoniman

Pozdrav zene,Imam pitanje vezano za vaginalete neo penotran fore i finderm fore, da li se smiji koristiti ukoliko sumnjamo na trudnocu. Meni je trenutno prerano za bilokakve testove (zadnja mens 03.06.) koji bi mi mogli ukazati na trudnocu zato trazim odgovor sta bi ste vi uradile na mom mjestu. Da li da prestanem sa koristenjem dok ne vidim hoce li mi mens doci ili da nastavim sa koristenjem ako nema stetnog djelovanja? Na upitama pise da se ne bi trebalo koristiti u prvom tromesecju. 

clock-img

27.06.2024, 16:27

clock-img

Kristina995

pencil-img

1

Postovanje, nova sam na forumu i imam jedno pitanje da li se mozda neka susrela ili cula za slucaj nalik mom?

Inace da naglasim nemam redovan ciklus,poslednjih godinu dana radim na tome da ostanem trudna, ali nikako da dodje do toga, pijem cytofem po preporuci ginekologa,hormonski disbalans uglavnon testosteron mi pravi problem ostalo je u redu,PCOS.E, sad poslednji ciklus je bio 12.05. (5 dana) u nekom ocekivanom periodu kad treba da dobijem je 13.06 medutim, jos uvek nisam dobila,15.06. Se desava da imam krvarenje(ako tako mogu i da nazovem) jer je bukvalno bilo bledo roze boje, i nakon toga nista. Po onome sto sam citala to moze biti i implantacijsko krvarenje, sto me jako buni,jer je Test negativan, betu sam radila 21.06. Bila je 3.02 sto je isto negativno.Da li to moze da ukaze na trudnocu ili je to ipak sve do mojih hormona? 😏

clock-img

21.08.2024, 19:54

clock-img

AkicaMakica

pencil-img

2

Pozdrav svima,
Nova sam ovde pa bih sa vama da podelim svoj slučaj..Naime zadnji ciklus sam imala 03/08,radila 20 testova svi pozitivni.Na prvi pregled išla ranije nego što je trebalo, gin kaže sve okej, rana je trudnoća, to je bilo 07/08, beta je bila 270..Od prošle srede primetim braon sekret, u petak odem kod gin drzavno zbog bolovanja, ne vidi se ništa u materici, a ni van nje, beta 850..U subotu prokrvarim kažu mi da je verovatno biohemijska i da će beta da pada, beta 1250..U ponedeljak ponovo na kontrolu beta 1909, plod se ne vidi, kažu ima nade da je samo rano..Danas ponovo išla na kontrolu, beta 2550 plod se ne vidi..Ništa mi sa sigurnošću ne govore…Ili je biohemijska, samo im nije jasno zašto beta raste, ili je mali plod, pošto se ni u materici, a ni van nje ništa ne vidi.5 ginekologa niko mi ništa konlretno ne govori.Da li je neko imao slično iskustvo’?
Hvala unapred i izvinjavam se na podugačkom postu..

clock-img

21.08.2024, 19:55

clock-img

AkicaMakica

pencil-img

2

Poslednji ciklus 03/07, pogrešila sam gore..

clock-img

27.08.2024, 11:07

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3428

Ja sam imala betu koja je konstantno rasla, ali se plod nije video...zavrsilo se kiretazom.
nadam se da kod tebe to nece biti slucaj...

clock-img

31.08.2024, 15:01

clock-img

17 joka

pencil-img

10864

Meni je prosle god isto ciklus poslednji bio 3.7 e sad 19. 8 i  21.8 meni su se videla yva tri ploda i srcana radnja  kod sva tri  sad jedino sto sam ja isla na vto  e sad isto  sam tog 19tog prokrvarila tad sam bila 6n i 5 d trudna. Ako ste isli kid istog dr na uz   otidjite negde drugo proverite   beta raste i treba pratiti i videti  sta se desava

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...