cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

31.12.2015, 17:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Pogača od kiflica

user posted image

I kiflice kao kiflice user posted image

user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.12.2015, 18:25

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

DAnas umesih testo, napravila pljeskavice (jer nsmo našli gotove), dovršila tortu, ispekla zemičke i pripremila šta treba za pljeskavice (i moje belo meso). Od mene dosta. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

31.12.2015, 18:33

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Belu čorbicu, šećerac salatu, pečenje sa lovorom, mesnu veknu punjenu kuvanim jajima, burek i pogaču ružu sa susamom.
Mogu da idem da se porađam sada... user posted image

clock-img

31.12.2015, 18:40

clock-img

serpica

pencil-img

8707

Kod mene prase i sezonska salata,za decu plus pomfrit koji tek treba da przim..od slatkisa banana torta sa piskotama.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

clock-img

31.12.2015, 18:45

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ja juce rusku salatu i bokinu tortu samo samo sa kupljenim korama i super je ispala.deca je bas vole.danas sam spremala lazanje i slani rolat sa ajvarom i sunkom.sarmu poslala sveki.ja se jos spremam da pravim one slatke lizalice sa cokoladom deci plazma kejk popos user posted image

clock-img

04.01.2016, 16:52

clock-img

madre

pencil-img

6600

danas belo pilece meso sa sampinjonima u sosu od pavlake.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

04.01.2016, 16:54

clock-img

Kata90

pencil-img

3276

Gulaš

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

04.01.2016, 17:01

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Pečem kromir sa piletom ali ću vjerovatno napravit i palačinke jer mi ovaj miris uopšte ne godi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

04.01.2016, 17:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Pohovane svinjske šnicle i spanać.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.01.2016, 18:43

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Gibanicu

clock-img

15.01.2016, 15:00

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Spagete sa piletinom, sampinjonima, slaninom , sirom i od gore kuvani paradajiz.... jao predivnooo mmmmm

clock-img

22.01.2016, 15:38

clock-img

Jasn@

pencil-img

30

Danas ništa, malo se mezi, navečer idemo u grad, u restoran na večeru user posted image

clock-img

22.01.2016, 15:57

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Bela čorba, pohovano belo meso, grilovane tikvice, zelena salata, paradajz i krastavci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.01.2016, 16:33

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Pileca supa, dinstana piletina na luku i sargarepi,pire krompir..zelena salata. Desert rolat sa pekmezom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

07.02.2016, 15:59

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Sta je ovo, niko ne kuva user posted image
Danas sarma user posted image i rizoto sa belim mesom, tikvice sa belim mesom, musaka od kelja i pileca supa
A za rucak pastrmka i zelena salata sa rukolom i narom

clock-img

07.02.2016, 16:07

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

SUfle od parmezana i mocarele. Njami, njami. I ostalo je karadjordjeve snicle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

07.02.2016, 16:13

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Bela corba sa keljom i kukuruzom, svinjske snicle u paradajz sosu i pecen krompir, uz tursiju. Desert slatka proja sa visnjama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

07.02.2016, 16:17

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Kokošija supa, pohovano belo meso, paradajz sos i bareni krompir.

clock-img

07.02.2016, 19:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Gusta krem čorba od povrća (tikvica, šargarepa, listovi celera), pljeskavice sa piletinom, tikvicom i sirom. Za Marka pečeni krompir, za mm i mene paprike u maslinovom ulju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.02.2016, 08:49

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Danas spremam spagete sa piletimnom i pecurkama, malo sira i paradajz sos mmmmm.....

clock-img

08.02.2016, 09:48

clock-img

madre

pencil-img

6600

Prokuleuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

08.02.2016, 10:53

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Danas flekice od juče i piletina u sosu od pečuraka i rižom od pre par dana. Sve u svemu splačine user posted image

clock-img

08.02.2016, 11:42

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Stavih grasak za dva dana!bice i fileti oslica za B,a ima i nesto pite sa jabukama.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

08.02.2016, 13:42

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Corba od povrca, punjena paprika i pire krompir.Puding od vanile.za veceru pita sa mlevenim mesom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

08.02.2016, 15:09

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Za ručak teleće šnicle,pire krompir i zelena salata a za večeru pečena rebarca sa bijelim lukom ali ne znam šta uz to,možda pomfrit,nema veze što je za ručak bio pire user posted image imam i krofne od juče

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...