cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

17.12.2015, 19:06

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: emicaa


IZVORNA PORUKA: Kata90

Sarma


takodje user posted image



takodjeuser posted image

clock-img

17.12.2015, 19:15

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Prebranac,salatu od pecene paprike i sargarepe,Andrei corbicu i tiramisu.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.12.2015, 20:31

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Da nije danas dan sarme user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

18.12.2015, 05:39

clock-img

17 joka

pencil-img

10866

hiljadu stvari mami za slavu

danas pored svega togaa planiram imam supu od juce, danas cu spanac i cevape onako da spremim na brzakauser posted image

clock-img

18.12.2015, 09:08

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Sinoc sam pravila pitu sa pecurkama i pifu sa sirom,tako da imam sad dorucak,a za rucak,nemam pojma sta cu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

18.12.2015, 09:20

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Adulence i ja sam sinoc pravila pitu, ali krompirusu. Ima i za dorucak. Za Sofi imam za rucak grasak sa piletinom. Za nas gulas od soje ciji nisam ljubitelj. Moram malo drugacije posno i pire krompir. Mozda spremim supicu ako me ne bude mrzilo.
Ako budu dolazili gosti pravim kolac sa visnjama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

18.12.2015, 09:28

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Uuu sanjice ja volim krompirusu,ali moram da priznam nikada je nisam pravila mislim da ni ne znam kako se pravi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

18.12.2015, 10:02

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Da se razumemo nisam se osmelila da razvijam kore. Gotove sam uzela. Jednostavno je. Stavicu kasnije po kom receptu ja pravim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

18.12.2015, 11:56

clock-img

nikiteki

pencil-img

3114

SINOC SAM PRAVILA POHOVANE PALACINKE A DANAS KUPUS I PROJU

clock-img

18.12.2015, 12:25

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Imam pasulj od juce, pravila kajganu sa sirom i kajmakom, a za uvece cu ili slatke makarone ili neki kolac sa jabukama i orasima...

clock-img

18.12.2015, 13:15

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Ja danas imam punjene paprike i sarmic eod juče.Biće taman. Najviše volim kada imam spreman ručak da ne moram da razmišljam šta i kako! A za večeru ću da vidim.Verovatno će pasti topli sendviči.

clock-img

18.12.2015, 20:08

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Danas kromir sa spanacem,dinstano,a posebno sam srecna sto sam pun tanjir toga uspela da uvalim mom Buser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

18.12.2015, 20:53

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Branki, ja bih taj spanać i krompir, s malo belog luka pred kraj, mmmm....
Inače, danas meso na pari, pa posle dodala začine i uz to klot pirinač. Zelena salata.

clock-img

18.12.2015, 20:59

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Da,da,mamaaj,sa belim lukom za mene,naravnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

18.12.2015, 21:04

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

E, pa tako i ja to spremam, a isto deci uvalim, uz kiselo mleko to prođe kod njih i s belim lukom, bogami... user posted image
Imaću to u planu sutra, pošto planiram da postimo, tj samo ja, mm radi ceo dan, a deca mi ne poste strogo.

clock-img

18.12.2015, 21:06

clock-img

madre

pencil-img

6600

branki, kako si premala to, je l to nesto zajedno zbuckano ili odvojeno? je l kupujes svez spanac ili zamrznut? ako je svez, je l ga prethodno blansiras? joj, koliko pitanjauser posted image
mamaj, vi ste na nekoj dijeti?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

18.12.2015, 21:10

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Mamamaj,i moja sveki posti,pa smo zato tako danas,zbig nje,ali ispalo je super!
Madre,ja ti nisam neki kuvar,ali je ispalo lepo,ja sam malo proprzila glavicu crnog luka na ulju,dodala krompir secen na kocke,proprzila mali i dodala spanac frikomov u briketima taj sam imala,malo nalila vodom,smanjila vatru i dinstala,ored kraj dodam beli luk.super bi islo po meni i uz nekupi sir,ali je ovo bilo posno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

18.12.2015, 21:12

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Hahah, Madre, jesmo . Dijeta se zove "zbrčkaj štogod do porođaja" user posted image

clock-img

18.12.2015, 21:15

clock-img

madre

pencil-img

6600

aha, znaci frikomovuser posted image zimi ga i ja cesto koristim, ali me grize savest da ga kupim kad ga vidjam svezeg po pijacamauser posted image
mi volimo spanac, ali ga stvarno retko spremam i ljuta sam na sebe zbog toga, ali kupi puuuunu kesurisnu, operi lepo, ocisti od stabljika, blansiraj, hladi, seckaj pa je on tek tada spreman za koriscenjeuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

18.12.2015, 21:17

clock-img

madre

pencil-img

6600


IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Hahah, Madre, jesmo . Dijeta se zove "zbrčkaj štogod do porođaja" user posted image


ja moram da ti priznam da danas posle dugo vremena, bogi i ja nismo imali rucak, mm je na poslu... jeli smo ajvar, domace cvarke i cvekla salatu... tako da je tvoj meni i vise nego odlicanuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

18.12.2015, 21:25

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Haha,mamamaj,nasmeja me saduser posted image tako i ja nekad kuvam-da se racuna cisto da sam spremalauser posted image
Madre,isto sam i ja pomislila to ,ali gde da idem na pijacu sad da ganjam spanac,nemam ni nesto vremena,i ovaj je dobar!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

18.12.2015, 21:46

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

I ja imam brikete u zamrzivaču. I ne grize me savest... Trudnicaaa... user posted image

clock-img

19.12.2015, 18:32

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

E, evo me.
Prvo sam napravila beskvasni hlebić.
Onda skuvala paradajz čorbicu s pirinčem.
I onda napravila ovaj krompir sa spanaćem i belim lukom.
Razbili smo se, i deca i ja. Prelepo je.
Hvala, Branki... user posted image

clock-img

19.12.2015, 18:56

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Dorucak krem sir i jogurt jela deca.Bili na slavu,bas dugo ostali,zaova poslala punu kesu riba,kolaca,torti pa danas ne spremam nista.

clock-img

20.12.2015, 00:40

clock-img

bojana92

pencil-img

893

Danas smo na rucku bili kod mojih,bila je riba i krompir salata