cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

08.12.2015, 14:58

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Mesila mekike. Negde se zovu i talopeci. Ja ih pržim u dubokoj masti, ne na ulju. Umesila gomilu, pa ću za večeru u mikrotalasnoj da ih ugrejem, jer nismo kući kasnije, budu odlične.
Za ručak gulaš s makaronama.

clock-img

08.12.2015, 18:56

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Bolonjeze.

_____________________________




clock-img

08.12.2015, 20:17

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Dve ture slatkih mafina za decu sa plesa i jedna tura slanih za goste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

08.12.2015, 22:20

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Grasak i gulas sa bukovacom..

clock-img

08.12.2015, 22:22

clock-img

bojana92

pencil-img

893

Domacu supu i pirinac sa povrcem i belim mesom (nesto kao pilav samo sto ima i povrca) :)

clock-img

08.12.2015, 22:23

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Pirinac sa mlev mesom i blitvom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

08.12.2015, 22:25

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Špagete bolonjeze.
A mm pitu sa dunjama, ispalo je sjajno, sve smo pojeliuser posted image

clock-img

08.12.2015, 22:27

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Makaroni sa sirom,keljom,sargarepom i belim mesom zapeceni u pavlaci i jajima. Kolac medeno srce i proja za veceru

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

08.12.2015, 23:09

clock-img

bojana92

pencil-img

893


IZVORNA PORUKA: mila83

Makaroni sa sirom,keljom,sargarepom i belim mesom zapeceni u pavlaci i jajima. Kolac medeno srce i proja za veceru


jel moze recept za medeno srce ?

clock-img

09.12.2015, 07:05

clock-img

mila83

pencil-img

3821

1 jaje
1 solja secera
1 solja mleka
1\2 solje ulja
2 solje brasna( po zelji,ja nekad stavim pola integralnog,a juce sam stavila pola heljdinog brasna)
1 kesica praska za pecivo
3 kasike pekmeza
1 kesica cimeta
pecen vruc kolac premazati pekmezom i preliti cokoladom...
Recept je odlican,moze i bez jajeta.Uvek uspe i mekan je kao dusa user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.12.2015, 07:32

clock-img

m2m2

pencil-img

120

Za rucak rostilj, a za veceru gibanica

clock-img

09.12.2015, 11:02

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Imam ja recept za posno medeno srce, ako nekome treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.12.2015, 11:20

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

nemoj samo da kažeš da imaš recept nego piši! user posted image meni treba!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

09.12.2015, 11:24

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

ana hoci u ja recept user posted image
kod mene za rucak krompir salata i przeni losos a za veceru nemam pojma,moram smislit jer nemam dovoljno ribe da bude za oba obroka.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

09.12.2015, 11:36

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Evo evo, nemojte se ljutiti user posted image

3 solje brašna
3 šolje vode
2 šolje šećera
4 kašike džema
4 kašike ulja
1 soda bikarbona
1 kesica cimeta
Sve pomešati i staviti da se peče, pred kraj izvaditi kolač, premazati džemom i vratiti još malo u rernu. Preko preliti čokoladnom glazurom.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.12.2015, 12:36

clock-img

cockic

pencil-img

4591

Čorbu od bundeve.

clock-img

09.12.2015, 12:40

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Tako i ja pravim posno,umesto mleka voda i izbacim jaje.Probala sam sa sodom bikarbonom,ali moji ukucani vise vole sa praskom za pecivo.I naravno,cokolada mora biti posna,koja ide za preliv. Ma taj kolac je lep u svim varijantama,ja sam i sa vocem pravila.

Kod mene danas supa,pohovana piletina ,spanac kao prilog.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.12.2015, 12:58

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Varivo od pilećeg belog - seckanog na kockice i izgrilovanog - sa raznim povrćem (luk, grašak, boranija, šargarepa, spanać i šaka pirinča zbog gustine)

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 9.12.2015 12:59:47 >

clock-img

09.12.2015, 13:04

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Sto niste ranije recept za posno medeno srce. Ja to odavno pravim. Cak.mi je lepse od mrsnog.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.12.2015, 17:48

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Žene, nije da se hvalim, ali mm upravo pravi ovo Anino medeno srce. user posted image user posted image

clock-img

09.12.2015, 18:29

clock-img

bojana92

pencil-img

893

Mi smo imali rucak od juce.:)

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Žene, nije da se hvalim, ali mm upravo pravi ovo Anino medeno srce. user posted image user posted image


Blago tebi,meni moj nista od kolaca nije pravio,bas ti zavidim :) user posted image

clock-img

09.12.2015, 21:37

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320


IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Žene, nije da se hvalim, ali mm upravo pravi ovo Anino medeno srce. user posted image user posted image



Bravo user posted image

Ja pravila kiflice sa sirom, to sam i ručala i večerala user posted image Marko je jeo čorbu i sarmu, za večeru kiflice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.12.2015, 21:38

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Danas peceni krompir i svinjsko meso od buticauser posted image peceno i torta!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.12.2015, 14:03

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Dinstani pileci bataci na luku,sargarepi sa krompirom.Prilog kiseli kupus.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

10.12.2015, 15:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Mare ručao kod babe i dede, tako da mm i ja imamo lovački ručak user posted image imamo čorbicu, salatu, kiflice... upravo pečem neki kolač od belanaca koji su mi ostali od juče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!