cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

20.10.2015, 21:18

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Cuti cockic i uzivaj. Zamisli dorucak i veceru bez mleka i mlecnih proizvoda u bilo kom vidu- tako se mi hranimo :-). D je vecerao kikiriki puter, pecenicu i bademovo mleko. Meni je u rerni mix povrca- krompir, karfiol, luk, keleraba, sargarepa, sa zacinima. Meso cu neko sutra na brzinu dodati, verovatno pileci file. Ako mi ostane povrca, manje posla narednog dana :). Imam i ja dusu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

21.10.2015, 14:50

clock-img

cockic

pencil-img

4591

mi danas krompir i mleveno meso iz rerne.kao rolat od mlevenog mesa.okolo krompir.salata krastavcici kiseli,cvekla pa ko sta voli.

clock-img

21.10.2015, 14:52

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Pasulj sa suvim kostima koji nameravam veceras da stavim za sutra.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.10.2015, 16:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Musaka i palačinke sa orasima i mlekom zapečene u rerni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.10.2015, 19:43

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Krem čorba od povrća i makarone sa brokolijem i pavlakom.

clock-img

23.10.2015, 19:50

clock-img

branki*

pencil-img

20828

spagete sa mlevenim mesom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

23.10.2015, 21:24

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Za svakog po nesto. Deci za rucak domaca supica. Nisu htele nista pored toga. Nama paprikas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.10.2015, 23:10

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Lava cake, bila nam sestra mm sa klinkama. Oduševile se mojim novim modlama user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

23.10.2015, 23:15

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Wiv pre neko vece je mm pravio lava kolac. Hteo je da isproba nove keramicke casice u kojima se i pece. Umesto da stavi maslac stavio je margarin. Nikad kolace ne pravim sa margarinom. To je ubica. Ceo dan nas je boleo zeludac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.10.2015, 23:27

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Znam Sanjice da je pravio, ti si mi i napravila zazubice user posted image
Ma moj stomak sada vari i kamen, a tek stomak mm... Taj je jeo šta je hteo user posted image
Moje su one gumene modle, za decu. A za nas bih kupila te keramičke, to je prava stvar

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

23.10.2015, 23:29

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Pravila sam prvobitno u tim silikonskim modlama. Mm je nasao u home centru na akciji. Jedna kosta 80 dinara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.10.2015, 23:36

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Odlično, silikonske mi nisu ok kad stavljam sladoled pored. Zato mi trebaju i te.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

24.10.2015, 15:54

clock-img

cockic

pencil-img

4591

prekljuce pasulj prebranac i tecni,juce grasak sa junetinom,danas pileca domaca supa i pileci file sa cetiri vrste sira.desert kolac medeno srce user posted image

clock-img

24.10.2015, 16:16

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Danas pohovana piletina i pire krompir za moje momke . Ja na dijeti pa sam
isprzila nekoliko filea i sampinjone.
Za veceru sam im obecala mini pice.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

24.10.2015, 16:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Danas za ručak english breakfast user posted image kobasice, jaja i pasulj iz tiganja user posted image

Za desert piškote sa pudingom i šlagom (u čaši). Sad ću da pečem pita-pužiće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

24.10.2015, 16:25

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

E pa dobar dan, kod nas na meniju pilav sa finik zacinika I nekim mesom, za desert grcke baklavice.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

24.10.2015, 20:32

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Danas vitaminska corba sa raznoraznim povrcem i pilecim mesom.za dorucak i veceru suhomesnato po zelji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

24.10.2015, 20:36

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Rucak paprikas od juce, vecera slane i slatke kifliceuser posted image
Za sutra nemam pojma sta cuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

24.10.2015, 20:36

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Za rucak ostalo supice za decu i nama ostaci od prethodnog dana. Za veceru pica. Deca po jedno parce, a muz i ja ceo pleh pojeli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.10.2015, 12:46

clock-img

borica

pencil-img

690

Pileca krem corbica i djuvec sa suvim mesom. Za veceru cu praviti ustipke.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

clock-img

25.10.2015, 12:53

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Pilecu dzigericu przila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

25.10.2015, 14:43

clock-img

cockic

pencil-img

4591

Deca imala pilecu supicu od juce danas pravila spanac i razmisljala sta jos da dodam i onda opet belo meso isprzila sa sosom od pavlake i senfa.

clock-img

25.10.2015, 15:46

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ja danas pohovala paprike i tikvice, ono sto je ostalo sutra cu upotrebiti da napravim musaku, napravila sam juce i mini tortu, J. trazio cokoladnu pa sam izmislila neki svoj recept

clock-img

25.10.2015, 20:02

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Palacinke, of course user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

25.10.2015, 21:22

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Pohovano belo meso i pire od krompira i brokolija.