cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

12.10.2015, 20:34

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Kad popijem kafu kod drugarice pravicu koh user posted image , nisam stigla danas u toku dana

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

12.10.2015, 20:36

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Madre, kad mi ostane starog hleba onda ga iskoristim za pitu. Iseckaš hleb na kockice ili ga isčapkaš prstima, umutiš dva jaja (ja nikad ne stavljam više od dva, bez obzirra koliko hleba imam jer ne volim kada se previše osete), sir, pavlaku, jogurt, mleko... pomešaš i dodaš hlebu i sve lepo sjediniš. Bitno je da hleb bude dobro natopljen. Odozgo možeš posuti susam, po želji, i ispečeš. Nemam tačne mere, ja to sve odokativno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.10.2015, 20:42

clock-img

dunja RR

pencil-img

30396

Mm Anči, baš dobra ideja!

Ja danas pravila proju sa blitvom i tikvicama i posula susamom i lanenim semenom. Svi klopali sa jogurtom. Kilogrami bešte od mene user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

12.10.2015, 20:51

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Traljavo, traljavo... user posted image

Ručak - supa od matore koke sa knedlama, musaka od pečenih paprika i patlidžana sa jagnjetinom ( mislim nije baš musaka, ali ajd kao da tako kažem), čoko mafini.
Večera, mini kalcone, i velika pica, pošto me je užasno mrzelo da se dalje petljam.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

12.10.2015, 21:22

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Boranija sa junetinom, musaka od karfiola, punjene paprike, lovacke snicle i Ovo

clock-img

12.10.2015, 21:41

clock-img

dunja RR

pencil-img

30396

Milicicak mm, imaš li recept na srpskom možda?

Mi smo budni .. i klopamo ribu sa pečenom bundevom upravo, a ribu sam za S treblia od kostiju tri puta (sat vremena user posted image )

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

12.10.2015, 21:54

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Nemam dunjci recept, al jako je prosto i dekorativno :) treba ti pakovanje lisnatog testa, oko 200-300g pecene ili kuvane bindeve koju ces da izmiksas u past. U tu pastu dodas par kasika secera ili meda, vanilu, cimet, djumbir i karanfilic (sve po ukusu) i premazes preko jedne kore razvijenog lisnatog testa. Preklopis drugom, stavis casu na sredinu, iseces trakice, urolas i premazes zumancetom. Umak nisam pravila, super je i bez njega :)

clock-img

13.10.2015, 09:04

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Nemam pojma sta cu.juce bio kuvani kupus s mesom.mrzi me da kuvam.isprzicu samo neke krmenadle najverovatnije i salata.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

13.10.2015, 09:06

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ja sam sinoć skuvala za danas neku sve i svašta čorbu,bjeli i crveni luk,krompir,tikvica,parajajz,paprika,mrkva i šampinjoni.i nije loše uopšte user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

13.10.2015, 09:06

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26947

Juce kupus sa mesom. I to ima za danas. Ostao je. Za veceru proja sa spanacem i sirom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

13.10.2015, 12:30

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Spremam punjene paprike i to 2 velike serpeuser posted image
Inace sam htela sarmu da pravim ali je kupus nenormalno skup. Listovi kupusa 1 kg je 300 din, a meni bi trebalo 2 kile, bas ga preterase sa cenamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

13.10.2015, 19:21

clock-img

madre

pencil-img

6600

ja danas musaku od plavog patlidzana, super je ispalauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

13.10.2015, 20:11

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Riža na grčki način,uz to grilovana pileća prsa sa senfom i turšija.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

13.10.2015, 23:16

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Palacinke :)

clock-img

14.10.2015, 12:46

clock-img

borica

pencil-img

690

Pileca dzigerica , dinstani bataci i pire od krompira, brokolija i tikvica.
Veceras pita sa prazilukom i pirincem i namaz od pecenog plavog paradajza(sa majonezom i belim lukom).

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

clock-img

16.10.2015, 08:25

clock-img

majared

pencil-img

1565

Makarone za rucak i  pogacu od speltinog i razanog brasna za dorucak, Inace, ustala u pola pet user posted image

clock-img

18.10.2015, 21:24

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Ustipke sa sirom

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

18.10.2015, 22:52

clock-img

madre

pencil-img

6600

danas sam przila papriku i batake i imala pilecu supicu od juceuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 18.10.2015 23:02:40 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

19.10.2015, 18:24

clock-img

madre

pencil-img

6600

podvarak i uz to vurdauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

20.10.2015, 11:15

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Ja imam boraniju sa svinjskim mesom,niko je jos nije takao,jedemo ostatke pecenja sto nam je poslala moja mama vec dva dana!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.10.2015, 11:29

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ja juce spremala prebranac, pa to imamo i danas,
a spremacu cookies sa cimetom da se malo zasladimo :)

clock-img

20.10.2015, 11:39

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ja sam juce punjene paprike,to ce i danas biti.samo cu sad da stavim i junecu corbicu za decu.a za slatkis sam htela da pravim lenju pitu sa jabukama.

clock-img

20.10.2015, 14:44

clock-img

Ana RR

pencil-img

34320

Danas čorba sa svim i svačim user posted image (izblendana), pohovano meso (iz rerne) i spanać.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.10.2015, 16:03

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Ja ovo kad vidim posramim se :). Imam svaki dan kuvano, ali vi imate po dva, tri jela, plus veceru:). Ja jedva stizem da svaki dan imam rucak.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

20.10.2015, 16:16

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ja nemam po dva i ja jedva samo jedan rucak,ali kad ostane od juce ispade dva.corbu pojeli pre sat vremena sad ce punjene paprike.i ovu lenju pitu sam napravila jer sam imala dosta jabuka.a dorucak i vecera je moj najveci problem to nikad nemam pojma sta da im dam.evo veceras nemam pojma sta ce biti.
juce dorucak przenice,vecera hleb,puter,sunka jogurt.jutros dorucak tunjevina.a vecera user posted image