cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

31.08.2015, 10:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Super milicicak user posted image da znaš da bih mogla i ja da probam. Šibni recept ako imaš neki proveren (mada, za klasičan humus nema mnogo nauke).

Šta danas za ručak? Za doručak upravo pečem bruskete sa paradajzom, bosiljkom i fetom. Mislim da ću danas domaće burgere ako me ne bude mrzelo da mesim zemičke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.08.2015, 11:36

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ana kako praviš zemičke user posted image
Ja pečem pile i krompir,uz to zelena salate i dosta od mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

31.08.2015, 12:01

clock-img

branki*

pencil-img

20828

nista,vala.muzu rodjendan danas,narucice rostilj.ja napravim mesanu salatu i pire i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

31.08.2015, 12:19

clock-img

milicicak

pencil-img

7337


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Super milicicak user posted image da znaš da bih mogla i ja da probam. Šibni recept ako imaš neki proveren (mada, za klasičan humus nema mnogo nauke).

Šta danas za ručak? Za doručak upravo pečem bruskete sa paradajzom, bosiljkom i fetom. Mislim da ću danas domaće burgere ako me ne bude mrzelo da mesim zemičke.


Nemam recept, vise je odokativna metoda user posted image uglavnom stavim 500g skuvanih leblebija i tahini od 100g susama, jedan cen belog luka i limunovog soka i soli po ukusu :)

clock-img

31.08.2015, 12:54

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Mi doručkovali kajganu sa sirom i paradajzom, a za ručak ćemo pileće belo pohovano i pečeni krompir iz rerne, mada mi se jede pomfrit, ali, ajde da ne bude baš sve prženo. user posted image

clock-img

31.08.2015, 13:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ana kako praviš zemičke user posted image
Ja pečem pile i krompir,uz to zelena salate i dosta od mene user posted image



Emice, po ovom ili ovom receptu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.08.2015, 19:23

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Tikvice sa piletinom sutra za rucak, grilovani beli patlidzan za veceru, salata od cvekle i mramorni kolac.

clock-img

31.08.2015, 21:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Ja sam pravila burgere ali bez zemički, nije bilo šanse da mesim. Mare je tražio pire pa sam skuvala samo za njega, mm i ja smo jeli salatu od paprika, malo paradajza, malo fete, svašta po malo user posted image sutra ništa ne kuvam pošto je ostalo burgera, od sinoć imam musaku sa paprikama koju nam je poslala rođaka a ja zaboravila pa kuvala danas user posted image ostalo mi i kuskusa od juče... i tako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.08.2015, 21:29

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

ja cu zemicke za vikend za dorucak,moram ih isprobati user posted image
sutra spagete bolonjez

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

01.09.2015, 19:53

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Svinjeći paprikaš i salata od krastavca.

clock-img

01.09.2015, 20:27

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

I ja sataras i pire ...user posted image

clock-img

01.09.2015, 21:16

clock-img

mimahana

pencil-img

51

Pohovane palacinke i palacinke sa pekmezom od sljiva koji sam juce kuvala.

clock-img

02.09.2015, 09:06

clock-img

madre

pencil-img

6600

cufte u paradajz sosu, pire krompir i kupus salata.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

02.09.2015, 09:59

clock-img

branki*

pencil-img

20828

danas domaca pileca supa i djuvec kao neki i salata.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

02.09.2015, 10:39

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Ja ću danas fish & chips po receptu Jamie O. I neku salaticu uz to user posted image

Za popodne pravim griz sa slatkom pavlakom i voćem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.09.2015, 11:39

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ja jutros spremala americku pitu sa borovnicama (kupili sa zlatibora mmm odlicne) za dnevni desert :)
Mlinci za rucak i corbca od tikvica
a za veceru pitu od spanaca

clock-img

02.09.2015, 11:58

clock-img

Anoniman

kod nas danas sareni pasulj sa rebrima, nisam ga kuvala ne pamtim od kada, najvise zbog mm i une ga danas kuvam, bice im i za sutra
planiram da napravim i kolac, i da veceras napravim moje slane kroassaneuser posted image

clock-img

02.09.2015, 15:57

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja ću danas fish & chips po receptu Jamie O. I neku salaticu uz to user posted image

Za popodne pravim griz sa slatkom pavlakom i voćem user posted image



Narednih mesec dana ima da se lečimo od današnjeg nezdravog ručka user posted image ostalo mi orli smese pa sam pravila i onion rings user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.09.2015, 16:55

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Kod nas danas mac and cheese, i kobasice za mm

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

03.09.2015, 08:59

clock-img

madre

pencil-img

6600

danas cu sataras od pecene paprike. eno pecem je upravo u rerni, cela kuca miriseuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

03.09.2015, 09:02

clock-img

majared

pencil-img

1565

Pogačice od ražanog brašna za dorucak. One od pre neki dan, samo sam odmrzla visak i ispekla. Njam

clock-img

03.09.2015, 10:33

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Cufte u belom sosu i domaca supica. Kolac sa sljivama. Verovatno cu za veceru vegetarijanske pljeskavice sa sirom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.09.2015, 10:35

clock-img

madre

pencil-img

6600

joj sanjice, kakve su ti to pljeskvice?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

03.09.2015, 13:49

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Madre idi u minjinu kuhinjicu. Ne mogu sa mobilnog da postavim link. Grr.
Cak ima i sos u recept koji ide uz te pljeskavice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.09.2015, 13:59

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Pileca supica i makarone sa pavlakom i povrcem.