cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

25.08.2015, 11:27

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ja spremala pasulj i evo sad krofne mesim da se sladimo posle, njami

clock-img

25.08.2015, 11:33

clock-img

soni

pencil-img

5581

fasirane snicle i pire krompir

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

clock-img

25.08.2015, 12:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Ja još nisam smislila... možda gulaš i pastu, ili paprike sa sirom i krompirom, ili tikvice... nemam pojma.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

25.08.2015, 12:26

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Ana kakav je taj recept paprike krompir i sir.....jednom prilikom sam od tebe maznula punjene silje sa slaninom obmotane ,mljac,mljac...pa mi sada i ovo zazvucalo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

25.08.2015, 12:28

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

pasulj za dva dana

clock-img

25.08.2015, 12:33

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Evo ideje, za rucak. Pilece belo meso na kockice, sa minimalno masnoce ispriziti u dubljem tiganju. Kada se meso isprzi, skloniti ga na tanjir i u toj istoj masnoci, smrznuti kineski miks povrca izdinstati do isparenja vode iz povrca, dodati prethodno obareni pirinac, dodati meso isprzeno, jos dve supene kasike soja sosa u sve to i kratko proprziti jos min dva. Vrlo je ukusno. Nadam se da ce vam se dopasti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

25.08.2015, 12:42

clock-img

branki*

pencil-img

20828

vocicana,ja to cesto pravim,ubacim kad ima i tikvice,samo sto ja obavezno gledam da dodam i paradajz ili paradajz iz tetrapaka u to.bas volim to jelo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

25.08.2015, 12:45

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Obozavam, i inace sam u fazonu voce i povrce, samo bi na tome zivela. Ne jedem hleb, pa mi onda pirinac taman nadomesti hleb. Danas necu to ali cu zato sutra da spremim to za bebca i sebe. Nadam se da ce i moje dete to da voli, svi kazu jedi svega po malo, da bi bebica volela.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

25.08.2015, 13:17

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

user posted image Adulence, evo ga klik ja samo prvo ispečem paprike, oljuštim ih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

25.08.2015, 13:24

clock-img

adulence

pencil-img

7314

mmmmmm Anci moze,moze....bice uskoro na meniju....samo sto bih ja crvene paprike nekako ih najvise volim....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

25.08.2015, 13:32

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Čorbica, punjena paprika, i pohovane tikvice.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

25.08.2015, 13:39

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317


IZVORNA PORUKA: adulence

mmmmmm Anci moze,moze....bice uskoro na meniju....samo sto bih ja crvene paprike nekako ih najvise volim....



Ma možeš bilo koje, ja obično pravim od onoga što imam trenutno kući. Evo spremam danas, paprike se peku, da ih oljuštim pa da napunim, izrendala sam i tikvice pa ću ispeći uštipke (Marko ne voli paprike). Nameračila sam se da pravim neki hleb, ali ne znam da li ću danas, već sam dosta hleba pojela (pekla sam bruskete sa paradajzom i bosiljkom jutros za doručak).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.08.2015, 21:28

clock-img

Kata90

pencil-img

3275

paprikaš

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

26.08.2015, 22:16

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Ja pravila tako kolac sa sljivama.ne znam sta sutra da kuvam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

26.08.2015, 22:18

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Gulaš i krofne,imam i za sutra user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

27.08.2015, 08:14

clock-img

majared

pencil-img

1565

Lepinje od speltinog i heljdinog brasna jutros ranom zorom napravljene za dorucak

clock-img

27.08.2015, 09:55

clock-img

amdn

pencil-img

1598

za danas spremam spanac i pire krompir sa piletinom i corbica od tikvica user posted image

clock-img

27.08.2015, 10:31

clock-img

branki*

pencil-img

20828

boranija sa pilecim mesom upravo se kuva!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

28.08.2015, 15:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Kod nas spanać i pohovana piletina. Limun kolač za dezert.

Devojke, znate li gde kod nas ima da se kupe krupne prezle (panko)?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.08.2015, 15:13

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Danas pljeske, krompir pečen u rerni sa začinima i kupus salata, a za dezert kolač od domaćih jabuka, improvizovan, oooodlično je ispao. user posted image

clock-img

29.08.2015, 08:23

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Otkako sam napravila domaći džem, mi baš često ručkamo palačinke. Pravila bih i kiflice, štrudlu, ali nemam snage ni vremena, trudnjača. user posted image

clock-img

29.08.2015, 09:15

clock-img

branki*

pencil-img

20828

za danas cu sataras najverovatnije i nesto slatko bih ako imam vremena.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

29.08.2015, 10:57

clock-img

adulence

pencil-img

7314

Ja danas belu corbicu,bataci j krompir iz rerne a imam i malo pilava...kupila sam i tikvice j paprike pa cu da ih pohujem za veceru...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

29.08.2015, 12:14

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Punjene paprike za rucak. Juce sam pravila one paprike sa krompirom sto je postavila Ana. Za veceru je bila pica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

29.08.2015, 12:36

clock-img

MAMAMAJ

pencil-img

1437

Ja danas prebranac i crvene paprike s belim lukom za salatu.
Zaboravila da kupim ribu , ali pišto prebranaca ima i za sutra, sutra će biti s ribom. user posted image