cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

08.07.2015, 21:34

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Pileća supica sa carskom mešavinom (brokoli, karfiol i šargarepa), krompir sa jajima, paradajz salata

< Poruku je uredio minnica -- 8.7.2015 21:35:49 >

clock-img

08.07.2015, 21:54

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Kako pravis piletinu sa ananasom?
Ja danas nisam ukljucivala sporet za duze od podgrevanja :)
Sutra cu spanac i pilece belo u susamu. Uvece verovatno makarone sa povrcem.

IZVORNA PORUKA: Mariya

Juče-guščija supica, tikvice i patlidžan pohovani u pivskom testu i salata od krastavaca
Danas- Piletina sa ananasom i pirinač, salata. I htela bih mafine sa bananama,ako stignem...




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

08.07.2015, 23:30

clock-img

Kata90

pencil-img

3275

Socivo

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

08.07.2015, 23:48

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

E pa mi smo danas imali cufte u paradajz sosu,salatu sa paradajzom i corbicu sa povrcem.

clock-img

09.07.2015, 13:51

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Imali so supice od juče i dodala sam uštipke od tikvica iz rerne i kupus salatu. Za dezert lubenica, drugi dan, oooogromna. user posted image

clock-img

09.07.2015, 14:01

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Danas ćevapi i krompir iz rerne, krastavac sa pavlakom i belim lukom.

Piletina sa ananasom:
Prodinstam glavicu crnog luka, dodam 3 velika čena belog luka, pa dodam 300-400g belog mesa iseckano na kocke, začinim solju, biberom i sa malo karija (koristim kotanyi mešavinu za curry). dolivam vodu ako je potrebno. Kad je meso gotovo, sipam celu konzervu ananasa sa sokom i dodam kašiku gustina razmućenu u malo vode i kuvam dok se zgusne. Može se staviti i soja sos ali ga ja ne stavljam kad Lucija jede i štedim na kariju.

clock-img

09.07.2015, 14:28

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvalaaaa, ovo cu probati!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

09.07.2015, 14:42

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja ću za danas krompir čorbicu uz salatu od krastavca,a za dezert imamo palačinke

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

09.07.2015, 17:51

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Kod nas na stolu je bila snicla sa mladim krompiricima,paradajz salata a za desert su deca otvorila cokoladu za kuvanje.Sta cu,nisam imala vremena za dezertiranje.user posted image user posted image

clock-img

09.07.2015, 18:43

clock-img

madre

pencil-img

6600

pileci paprikas (bez piletine user posted image ) i kupus salata.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

09.07.2015, 19:31

clock-img

nikiteki

pencil-img

3114

pleca supica sa knedlama dinstano meso sa krompiricima a sada pravim zapecene spagete

clock-img

10.07.2015, 08:33

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja za danas nemam nameru da kuvamuser posted image ostalo mi ručka od juče,krompir paprikaš...razmišljam da im napravim neke slane štapiće sa semenkama ,da imamo zanimaciju za grickanjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

10.07.2015, 08:48

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja ne znam sta cu danas....mozda stavim kupus da se kuva sa suvim koskama,imam glavicu u frizideru.ako neko ima proveren recept za palacinke od heljdinog brasna,neka ga podeli sa mnomuser posted image htela juce da pravim,ali je bilo neuspesnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.07.2015, 16:02

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Juce sam kuvala supu da imamo za danas, zaboravim sinoc da je stavim u frozider i ladno se pokvarila user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2015 16:03:39 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.07.2015, 16:39

clock-img

madre

pencil-img

6600

danas paradajz corbica i pohovane tikvice, sopska salata.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

10.07.2015, 16:52

clock-img

Anoniman

pohovala tikvice
veceras planiram palacinke

clock-img

11.07.2015, 14:52

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ja za ručak pravim neku letnju makarona salatu,deca je obožavaju,a za večeras ću još razmisliti.Inače htela sam da vas pitam da li neko zna neki dobar a jednostavan kolač sa jabukama?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

11.07.2015, 15:00

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Viki ja znam recept za sjajne mafine sa jabukama. Provereno dobar recept koji pravim stalno.
Ne znam mogu li da stavim link, sa coolinarike je?

Ja danas podgrevam ručak od juče -Krem supu od karfiola i testeninu sa brokolijem.

clock-img

11.07.2015, 15:52

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Moj rucak je dana sizgledao ovaki:pileca supica,pileca dzigerica i paprika belolucena za salatu.Mmmmm,bas je bio dobar.

clock-img

11.07.2015, 15:54

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Obozavam brokuli,i ja bih taj tvoj podgrejani rucak,obozavam.

clock-img

11.07.2015, 15:57

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Danasnji rucak- grilovano pilece belo meso,prilog pirinac i grasak(kao rizoto) uz mesanu salatu.I pileca domaca supa,od juce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.07.2015, 15:59

clock-img

mila83

pencil-img

3821


IZVORNA PORUKA: Mariya

Danas ćevapi i krompir iz rerne, krastavac sa pavlakom i belim lukom.

Piletina sa ananasom:
Prodinstam glavicu crnog luka, dodam 3 velika čena belog luka, pa dodam 300-400g belog mesa iseckano na kocke, začinim solju, biberom i sa malo karija (koristim kotanyi mešavinu za curry). dolivam vodu ako je potrebno. Kad je meso gotovo, sipam celu konzervu ananasa sa sokom i dodam kašiku gustina razmućenu u malo vode i kuvam dok se zgusne. Može se staviti i soja sos ali ga ja ne stavljam kad Lucija jede i štedim na kariju.



kako nisam ranije videla recept user posted image zapisujem u svescicu !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.07.2015, 16:07

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ma meni trebaju neki kolači sa jabukama zato što je ovde običaj da se prave kolači sa jabukama za Petrovdan,a sutra je Petrovdan

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

11.07.2015, 16:12

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Jel hoces neki biskvit,pitu ili onaj sto se jabuke kuvaju u pudingu?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.07.2015, 16:26

clock-img

caca81

pencil-img

642

viki, ovaj je provereno dobaruser posted image http://http://www.coolinarika.com/recept/jednostavan-kolac-s-jabukama/

< Poruku je uredio caca81 -- 11.7.2015 16:29:00 >