cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

02.06.2015, 10:56

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Danas je na meniju ručak od juče a to je bio kao neki rižibiži sa pilećim mesom i carskom mešavinom i nekom mojom kombinacijom začina . Isapao je njam,njam. Napokon ulazim u štos sa kuvanjem user posted image A za doručak jutros kolač od višanja preliven sladoledom.Za večeru ćemo videti.

clock-img

22.06.2015, 13:37

clock-img

Anoniman

Pilav sa pilecim mesom,imam supice od juce i paradajz i krastavci za salatu. Za desert ledene kocke

clock-img

22.06.2015, 16:56

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Punjene paprike

_____________________________




clock-img

26.06.2015, 10:07

clock-img

madre

pencil-img

6600

Musaka od zelja i kiselo mlekouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

26.06.2015, 10:09

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

pilav...

clock-img

26.06.2015, 10:35

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Danas planiram da kuvam mladi grašak,a deca ga obožavaju u kombinaciji sa jajima na oko.Za dezert imam kolač od malina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

26.06.2015, 15:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Bela čorbica, paprike sa sirom i uštipci od tikvica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.06.2015, 15:22

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Ana, sta su paprike sa sirom?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

26.06.2015, 15:23

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ja pravila corbicu od tikvica, cuftice i pire krompir,
idem po decka u vrtic pa rucak user posted image

clock-img

26.06.2015, 15:29

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317


IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, sta su paprike sa sirom?



Jess, one zelene paprike šilje, ja prvo ispečem pa oljuštim, napunim ih smesom od sira i jednog žumanca (ja više volim bez jaja ali mm voli sa jajima pa stavim samo jedno žumance kao kompromis user posted image ). Pošto su mekane kada su već ispečene onda ne možeš lepo da ih napuniš, cepaju se, ja ih poređam u nauljen tiganj pa polako kašikom punim i prelivam smesom, poklopim i ostavim 10ak minuta da se malo zapeku. Može i u rerni, kako voliš.

Klasičan recept je kada se sveže paprike pune sirom ali mi ne volimo onu kožu pa ih ja ljuštim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.06.2015, 15:41

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Mmmmm, kontam da je dobro.
Nisam cula za to. Ja sam punila samo onu crvenu papriku (rogu) sa trapistom, pa pohovala.

< Poruku je uredio jess021 -- 26.6.2015 15:47:27 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

26.06.2015, 15:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

A imaš i ovu varijantu klik To obično pravim kada nam dolazi neko na ručak pa ubacim uz predjelo, ali punim samo sa sirom. Mnogo je dobro.

I da, meni je najlepše sa ovčjim sirom, ali može koji god imaš.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.6.2015 15:51:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.06.2015, 15:58

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Ana, pa ovo je savrseno. Mislim da imam jos neki paket pecenih paprika.
Pravim prvom prilikom.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

26.06.2015, 16:23

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Svi se oduševe kada pravim user posted image jedino što za nas opet prvo pečem paprike pa oljuštim, malo je nezgodno tada lepo ih napuniti ali bude ok. Za goste pravim ovako kako je u receptu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.06.2015, 16:25

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Verujem za odusevljenje.
Ma ove pecene svakako uvek ljustim.
Javljam utiske.
Thanksuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 26.6.2015 16:26:06 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

26.06.2015, 17:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Nema na čemu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.06.2015, 12:49

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Danas spremam mlade krompiriće i pečeno meso,za salatu paradaiz i krastavac...e sad za dezert sam mislila puding od čokolade,ali još ćemo videti...možda deca požele nešto drugouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

27.06.2015, 13:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Kod nas danas musaka od tikvica i ima čorbe od juče. Za dezert ananas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.06.2015, 13:32

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Kod nas se subotom ne kuvauser posted image Moju mamu mnogo nervira ta moja tradicijauser posted image
Zato veceras opet pravim proju po receptu Ane RR, a po zelji mm.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

27.06.2015, 13:53

clock-img

amdn

pencil-img

1598

klinac kod babe na rucku ja cu da brljam po frizideru sta nadjem user posted image
mm nek se snadje u italiji za rucak,
a za veceru pravim burek sa mesom

clock-img

27.06.2015, 14:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Jess, baš mi je drago za proju user posted image A što subotom ne kuvate? user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.06.2015, 14:50

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Danas ce biti cevapi i sopska salata.

_____________________________




clock-img

27.06.2015, 16:38

clock-img

jess021

pencil-img

13380


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jess, baš mi je drago za proju user posted image A što subotom ne kuvate? user posted image



Ana, dok nisam bila trudna, subotom sam generalno spremala stan i stvarno nisam htela da se razvlacim na sto strana, taj dan smo jeli ko sta dohvati. Sad subotom nit' spremam, nit' kuvamuser posted image
Zato moja mama kad nazove taj dan pa krene sa bukvicom, nije u redu da nemas rucak...samo iskuliram.
Kad nas bude vise, kuvacu i subotom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

27.06.2015, 17:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Pa šta mami smeta, svašta. Mame su čudo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.06.2015, 18:36

clock-img

jess021

pencil-img

13380


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa šta mami smeta, svašta. Mame su čudo user posted image


Valjda se boji da me muz ne ostavi i nadje neku koja ce kuvati svaki danuser posted image
Sutra cu biti vredna, pa cu sve po redu...supu, meso, salatu, kolacuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!