cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

10.03.2015, 17:08

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Grasak sa mesom, vocni sasrzaji (bebeci ostaci)user posted image user posted image

clock-img

11.03.2015, 12:42

clock-img

Frcokla

pencil-img

619

Danas na meniju: neki corbuljak svastarauser posted image , preukusan kukuruzni hleb (koji je upravo u pecnici),
i kolac s visnjama da se zasladimo kasnije uz kaficu.

clock-img

11.03.2015, 14:30

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Slatki kupus sa svinjetinom, jedva cekam da bude gotov, gladna samuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

11.03.2015, 20:33

clock-img

minnica

pencil-img

2295

pekla batake u rerni, zelenu salatu i projice za večeru deci

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

11.03.2015, 22:33

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Ostalo rucka od juce , spremala samo slane palacinke kad mi bio cale pa iskoristila da posaljem i majci ... a kuci danas sama pa meni nije puno ni trebalo.

clock-img

11.03.2015, 23:19

clock-img

Plavusa34

pencil-img

197

pa ja danas bas nista moj dragi spremio rucak musaku

clock-img

12.03.2015, 15:12

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ima paprikas sa junecim mesom od juce.a danas spanac i corba od blitve.zelena salata koju ja vec jedem sa mladim lukom i sremusom user posted image

clock-img

12.03.2015, 15:14

clock-img

majared

pencil-img

1565

Sinoc sam napravila za dva dana kupus sa suvim mesom i slaninom

clock-img

12.03.2015, 16:26

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Paprike punjene krompirom i pohovaću piletinu.Za dezert ima lava kolač od sinoć.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

12.03.2015, 16:36

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Povrtna corba i musaka

clock-img

12.03.2015, 18:47

clock-img

amdn

pencil-img

1598

danas nam je na meniju bila zuta boranija, kuvam uvece da imamo za dva dana, da bih preko dana bila sa detetom,
al ubi me ova nagradna igra :)

clock-img

12.03.2015, 19:06

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

pasulj u tepsiji,domaci hleb,ledene kocke

clock-img

14.03.2015, 14:45

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Veselice i kod nas danas pasulj sa suvim rebarcima. Jedva cekam da bude gotovuser posted image
Krcka se u expres loncu, tako da brojim minuteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

15.03.2015, 19:09

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Kikiriki puter, corbu od pecuraka, riblje stapice, salatu od krompira i blitve, zelenu salatu i carrot cake.
Od muza sam dobila kompliment da je corba kao ona iz kesice user posted image
A za sledecu nedelju boranija sa piletinom, spagete bolonjeze, djuvec sa piletinom i spreman je fil za musaku od krompira.
Od mene dosta user posted image

clock-img

16.03.2015, 08:01

clock-img

majared

pencil-img

1565

Sinoc zamesila a jutros ispekla brze pogacice od prosenog brasna.
Rucak kuva baba user posted image

clock-img

17.03.2015, 14:16

clock-img

branki*

pencil-img

20828

boranija sa pilecim mesom,domaca supa,pohovano belo za bozu i pravicu tortu sa piskotama.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.03.2015, 14:50

clock-img

Rosita

pencil-img

7285


IZVORNA PORUKA: majared

Sinoc zamesila a jutros ispekla brze pogacice od prosenog brasna.



Ko sta radi, ja ateriram na razne teme i vicem recept, o recept user posted image

Dakle, majared- recept! Jos kad bi bile bez mleka. I meke drugi dan. Ihhhh! Jos nisam nasla dobre pogacice D za vrtic (ne sme mlecno pa mu nosim uzinu)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

17.03.2015, 14:53

clock-img

Maslacak15

pencil-img

6242

Evo ja da se pohvalim posto sedim kuci, stariji sin mi ima upalu grla. Po njegovoj zelji upravo kuvam spagete.... Pitacete se sa cim . Nisacim- samo spagete user posted image user posted image user posted image Ali posto mi iskustvo govori da nema smisla da se peglam sa njim i ubedjujem ga da proba bilo kakvu vrstu sosa dobice spageteuser posted image

clock-img

17.03.2015, 14:54

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Za nas pohovani sojini odresci i pire. Za bebca batak i pire. Jos samo nesto slatko a brzo da smislim user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

17.03.2015, 15:00

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Ha, maslacak, i ja sedim kuci s mojim bolesnikom, ja mislim da bi se ispaltilo da mog D pozoves na rucak jer on bi od ponudjenog pojeo eventualno sos user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

17.03.2015, 15:16

clock-img

Maslacak15

pencil-img

6242

E moze Rosita navratite namuser posted image

clock-img

17.03.2015, 15:37

clock-img

superm

pencil-img

3244

Lazanje sa mesom, zelena salata sa rotkvicama, voćni kolač! Bas sam bila vredna!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

clock-img

18.03.2015, 08:18

clock-img

majared

pencil-img

1565


IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: majared

Sinoc zamesila a jutros ispekla brze pogacice od prosenog brasna.



Ko sta radi, ja ateriram na razne teme i vicem recept, o recept user posted image

Dakle, majared- recept! Jos kad bi bile bez mleka. I meke drugi dan. Ihhhh! Jos nisam nasla dobre pogacice D za vrtic (ne sme mlecno pa mu nosim uzinu)




Mera je čaša od kiselog mleka
Čaša speltinog brašna, čaša raženog brašna, jedan prašak za pecivo, so i čaša kiselog mleka. Promutiš kašikom pa premesiš na stolu. Trebalo bi da napraviš valjak pa podeliš na 5 jufkica ali ja dirktno kidam iz te velike jufke , napravim kuglicu i spoljostim je dlanovima. Staviš u zagrejanu rernu i gotovo je za otprilike 10-15 minuta. Možeš da praviš i od integralnog pšeničnog brašna , verovatno je tada mekša lepinja.

clock-img

18.03.2015, 08:25

clock-img

majared

pencil-img

1565

I još jedan. Opet mera čaša od kiselog mleka.
Umutiš jedno jaje i jednu čašu kisele vode da zapeni. Dodaš dve čaše brašna, dve kašike sode bikarbone, so. Dobićeš srednje gustu masu, kao za proju. Ostavi ga jedno 10 minuta da odmori. U vruć pleh kašikom stavljaš testo, otprilike dve kašike po lepinji. Možeš da ih malo spljoštiš kašikom ili da ostaviš tako neuredne da bi ispale deblje kao zemičke. 10-15 minuta i gotovo.

Ovde je jedina mana to što se sutradan oseti soda bikarbona u testu pa probaj sa praškom za pecivo

clock-img

18.03.2015, 11:48

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

Kuvan pasulj...za dorucak Tuna

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***