cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 7. deo

  
clock-img

25.01.2015, 10:20

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

danas : supica od povrca , snicle u nekom sosu od luka ( matori to jeo nekad i kaze jako fino pa pokusavam da rekonstruisem iz njegovog opisa ) i krompir pire
valjda ce mama danas da donese nesto slatko jer joj je bolesna cerka pa bi bilo lepo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

25.01.2015, 10:58

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

klasika... telece-pileca supa, piletina u rerni, rizoto, za E grasak. sinoc napravila cokoladnu torticu. ali mm trazi i baklavu, mada kaze da ce on i cerka napraviti... videcemo...

clock-img

25.01.2015, 11:02

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Bubi ti uvek Emi spremas posebno rucak?
Kod nas danas zapecene makarone sa sirom.
Umesila kiflice sa sirom, spansku pitu duplu meru i pica trouglici. Rostilj se sprema. Torta gotova.
Jos samo da dodje sest sati i moze da pocne zurka.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.01.2015, 11:02

clock-img

jabudic

pencil-img

5894

Ja dodjoh po ideju, mada još nisam oči otvorila user posted image
Jbg, sve mi nešto izgleda mnogo komlikovano. Ima li nešto smućkaju se sastojci i gurne se u rernu i super ručak ispadne? user posted image

Sanjice, kod vas je neki dogadjaj, nadam se? Ne nabijaj mi komplekse user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 25.1.2015 11:03:36 >

clock-img

25.01.2015, 11:09

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Mislis da bih mesila ovoliko?user posted image Teodorina proslava rodjendana. Ubi me trema.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

25.01.2015, 11:10

clock-img

bubulence

pencil-img

13679


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Bubi ti uvek Emi spremas posebno rucak?



ne ali je pocela mnogo da izmislja.... supa mora da ima kruzice- to znaci da je masna pileca i da ima luk u komadu inace ne jede... meso ne jede mesecima, jede samo variva, bilo kakva samo da je od povrca...ne bi joj nista bilo ni da smrsa malo ali nema veze, neka mi rucki...
jabude a ne sme da bude meso?

clock-img

25.01.2015, 11:13

clock-img

Olga75

pencil-img

20593


IZVORNA PORUKA: jabudic


Jbg, sve mi nešto izgleda mnogo komlikovano. Ima li nešto smućkaju se sastojci i gurne se u rernu i super ručak ispadne? user posted image


krompiraca ? zapecena boranija ? zapeceni karfiol? gibanica ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

25.01.2015, 13:50

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

mmmmmmm kapama za rucak (ja kapamom zovem spanac sa pirincem i suvim domacim mesomuser posted image ), domaci 'lebac...za veceru zapecen makarone sa sirom i jajima (napravila sam ih jos sinoc, aali smo K i ja zbrisale do mojih dok su momci spavali popodne pa smo se prejele palacinki i donele mm, te ostala cela tepsija netaknuta)...za dorucak ispekla Frikom pastetice i zuz zu pecivo...desert nemamo, tj imamo od prekjuce kohuser posted image

clock-img

25.01.2015, 14:12

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Cimet keksice, strudlu sa makom, pitu sa mesom...

clock-img

25.01.2015, 14:18

clock-img

Anoniman

upravo dosli sa puta, Una je danima jela samo pomfrituser posted image i girosuser posted image

Dorucak gore neavedeno, rucak -kuvam domacu supicu, vecera pita sa mesom i pivom by Jole 82user posted image

clock-img

25.01.2015, 14:23

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Povrtna corbica , krompirici u sosu od belog luka i baklava .Dolaze mi drugarice veceras pa da se rucka user posted image

clock-img

25.01.2015, 14:44

clock-img

Rosita

pencil-img

7285


IZVORNA PORUKA: Klarita

mmmmmmm kapama za rucak (ja kapamom zovem spanac sa pirincem i suvim domacim mesomuser posted image ),



kako ovo ide, molim user posted image ?

Ja moram cesce ovde da navracam, ostala sam ideja bez user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

25.01.2015, 15:00

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Supa, paradajz sos, pire krompir i meso iz supe.Za dezert šapice, poslala sveki user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

25.01.2015, 15:08

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Nama je ostao rucak od juce,jutros sam pravila americke palacinke,a malo pre brownies...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

25.01.2015, 15:26

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896


IZVORNA PORUKA: Olga RR

danas : supica od povrca , snicle u nekom sosu od luka ( matori to jeo nekad i kaze jako fino pa pokusavam da rekonstruisem iz njegovog opisa ) i krompir pire
valjda ce mama danas da donese nesto slatko jer joj je bolesna cerka pa bi bilo lepo user posted image


Olga od crnog luka??? ako je to ono na sta ja mislim mm to odlicno pravi on to zove lovacke snicle. Doda jos limun u to i bude savrseno sa pire krompirom ima dosta tog safta i bas je njami njami ja ga teram stalno da to praviuser posted image

clock-img

25.01.2015, 15:43

clock-img

*boka*

pencil-img

1389

Ja sam razmišljala danas šta da spremam i na kraju nas mama moja pozvala na ručak, sprema jedno od mojih omiljenih jela, pastrmajlije. Sad se peku, jedva ih čekam, gladna sam kao 3 vuka!

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

clock-img

25.01.2015, 16:46

clock-img

Klarita

pencil-img

5279


IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: Klarita

mmmmmmm kapama za rucak (ja kapamom zovem spanac sa pirincem i suvim domacim mesomuser posted image ),



kako ovo ide, molim user posted image ?

Ja moram cesce ovde da navracam, ostala sam ideja bez user posted image



2 srednje glavice luka naseckati sitno i izdinstati,pa u to dodati dve soljice prethodno ociscenog i na kratko potopljenog pirinca u vodi...posebno skuvati meso (po originalu ide jagnjece, ali ja vise volim sa domacim suvim) i spanac u kolicini po volji i zelji (ja sam imala frikomovo pakovanje koje je cini mi se 400 ili 450gr). Pirinac i luk zaciniti po izboru (ja samo vegetom, solju i biberom) pa onda naliti vodu sa spanacem i mesom i sve lepo promesati pa zapeci...Mojoj mami bude masno i bas ukusno, a meni je suvooooooooouser posted image verovatno ga duze pecem. Idealno je sa kiselim mlekom, a ja ga jedem bez icegauser posted image

Boko, sta su pastrmajlijeuser posted image

clock-img

25.01.2015, 16:49

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Kleutova torta. Gledala sam u emisiji Galileo. Ne da je dobra.Topi se u ustima a napravi se za 30 minuser posted image

clock-img

25.01.2015, 17:02

clock-img

Anoniman

Maraj daj rcept :D

clock-img

25.01.2015, 17:03

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

Odo da guglamuser posted image

EDIT: ne volim bas rum, a ni likere vina i tako to...mislim alkoholnouser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 25.1.2015 17:05:31 >

clock-img

25.01.2015, 17:06

clock-img

Anoniman

nasla klikuser posted image

clock-img

25.01.2015, 17:17

clock-img

*boka*

pencil-img

1389

Klarita pastrmajlije su makedosko tradicionalno jelo ( mi smo iz Makedonije ). Pravi se od testa i mesa, peče se u rerni, na kraju se razbije jaje odozgo i zapeče. Preukusno je! Uz to se pije crno vino ili raso. Evo slikala sam vam.
user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

clock-img

25.01.2015, 17:19

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

Deluje inetresantnouser posted image Jedino sto ja pijem koka kolu uz sveuser posted image

clock-img

25.01.2015, 17:19

clock-img

Anoniman

Boko mozes da nam napises recept za to testo , i koje mesouser posted image deluje bas njamiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

25.01.2015, 17:21

clock-img

serpica

pencil-img

8707

Stvarno Boko daj recept hocu i ja da probam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."