cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kroasan kiflice by UM

  
clock-img

24.09.2014, 12:49

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Pravicu i slane i slatke. Sta znam nemam problem sa testima i pravljenjem ali videcemo.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

24.09.2014, 22:38

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

user posted image

slane user posted image

i slatke user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

24.09.2014, 22:41

clock-img

Anoniman

Super su Jokouser posted image user posted image user posted image

clock-img

24.09.2014, 22:42

clock-img

Klarita

pencil-img

5279

Oohohoho Joko user posted image lepo si ih razgrnula, ja ih spojila u plehu, kao pogaca se spojileuser posted image

clock-img

24.09.2014, 22:45

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

UM, sta znam nisu bas kako sam zelela da ispadnu ali su njam njamuser posted image

zanemarite okolinu umorna sam ko stoka pa ni sto nisam obrisala

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

24.09.2014, 22:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Imate super foru da testo podelite na dva dela i u jedan dodate kakao. Svaku jufku podelite na nekoliko jufkica, razvijate u krug i slažete redom jednu preko druge (belu, crnu, belu, crnu..) Isečete na trougliće, punite nutelom, džemom, čokoladom i rolate. Jako su lepe user posted image

Evo i recept klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.9.2014 22:54:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

24.09.2014, 23:07

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Ana super probamo i ovouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

24.09.2014, 23:10

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

joko bas izgledaju njami user posted image

clock-img

24.09.2014, 23:11

clock-img

anita

pencil-img

1679

user posted image user posted image joko super su ispale. Ja cu praviti sutra ukoliko se ne zadrzim dugo na komisiji.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

clock-img

24.09.2014, 23:17

clock-img

mati

pencil-img

6667

Jao Joko sto mi nisi blize...user posted image
Ova UM napravi opasne domacice sa ove kiflice...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

24.09.2014, 23:23

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

pravih ja razne ali nisam ovakve, super suuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

24.09.2014, 23:26

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Oh Ana, divna kombinacija! user posted image
Mislim da nisam ovde pisala pa da se upisem xaxaxa user posted image

clock-img

24.09.2014, 23:30

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: mati

Jao Joko sto mi nisi blize...user posted image
Ova UM napravi opasne domacice sa ove kiflice...user posted image




izgledauser posted image user posted image user posted image

moja tema ima vec 8 strana baravo za domaciceuser posted image

Me, duso pisala si , abci pogled na prvu stranu, ti rece i da si ih pravila, broz zaboravljas sta kazesuser posted image

clock-img

25.09.2014, 09:48

clock-img

lelaigor

pencil-img

2865

E, evo ja ću sad da ih umesim za današnji ručak. S tim da ću mešati t400 i t500 brašno. Dizana testa su uvek najbolja tako. I napraviću tu slatku varijantu, pola praznih, pola sa mojim pekmezom od jagoda. Nadam se da u toj slatkoj varijanti (kašika šećera i kašičica soli) ne bude previše slatko testo da mogu da ih dobrano posolim i pospem susamom za prazne, slane...ili ću samo staviti kašičicu jednog i kašičicu drugog. Samo da gvirnem jel'' imam kvasca, ako ne da trknem... I uz domaću pileću supu sa knedlama, mislim da će biti pun pogodak za ručak! Hvala UM!user posted image

< Poruku je uredio lelaigor -- 25.9.2014 9:50:24 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

clock-img

25.09.2014, 17:56

clock-img

anita

pencil-img

1679

Ja danas napravila ove kiflice. I upravo sada uzivam u njima. Divne su.
UM hvala za recept.

prvi korak
user posted image
drugi korak
user posted image
treci korak tj.razvucenu koru i isecenu sam zaboravila da slikam user posted image
cetvrti korak
user posted image
gotove kroasan kiflice user posted image
user posted image

Ja danas pravila samo slane.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

clock-img

25.09.2014, 18:13

clock-img

Anoniman

Anita divne suuser posted image user posted image user posted image nadam se da ti se i ukus dopaouser posted image

clock-img

25.09.2014, 18:16

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

UM , to ti mislis... user posted image znam sta sam rekla i sta sam pravila, ali sam mislila da sam to napisala u kafani a ne ovde . user posted image

clock-img

25.09.2014, 18:20

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Moraću i ja da probam ovaj tvoj recept, UM!

A , inače, pravila sam nešto slično kao ovo što je Ana postavila (mislim na ove šarene) i sjajno izgleda , a i sjajnog je ukusauser posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

25.09.2014, 18:21

clock-img

anita

pencil-img

1679


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Anita divne suuser posted image user posted image user posted image nadam se da ti se i ukus dopaouser posted image



I izgled i ukus fantastican. Jos jednom hvala za recept.user posted image


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

clock-img

25.09.2014, 18:23

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

A nita stvarno su ti super ispaleuser posted image

ja kad zavrsim sa skidanjem kg. pravim opet jer juce nisam bila u elementu,ali su nam se jako dopale

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

25.09.2014, 18:32

clock-img

lelaigor

pencil-img

2865

Ja sam ih napravila i probala. Divni su! Kasnije ću metnuti sliku. Razvalismo se, još samo mm da ih proba...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

clock-img

25.09.2014, 18:32

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

UM , to ti mislis... user posted image znam sta sam rekla i sta sam pravila, ali sam mislila da sam to napisala u kafani a ne ovde . user posted image



E pa dobrouser posted image drago mi je da znas, da ne bude posle svasta, pa da mislimo da si senilnauser posted image
Zapkic obavenzo, i sliku da turisuser posted image


Anita, Joko , drago mi je da su vam se svidele

Super Lela, cekam slicicuuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 25.9.2014 18:34:14 >

clock-img

25.09.2014, 18:35

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

UM , to ti mislis... user posted image znam sta sam rekla i sta sam pravila, ali sam mislila da sam to napisala u kafani a ne ovde . user posted image



E pa dobro drago mi je da znas, da ne bude posle svasta, pa da mislimo da si senilnauser posted image
Zapkic obavenzo, i sliku da turisuser posted image


Anita, Joko , drago mi je da su vam se svidele


A, ne, ne, ja slike ne mećem!!! Videla si u temi rodendanskih torti!!!user posted image user posted image user posted image Ili je to bila Klarita?user posted image Ne znam-senilna sam-al" "oće to u ovim godinama!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

25.09.2014, 18:37

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

UM , to ti mislis... user posted image znam sta sam rekla i sta sam pravila, ali sam mislila da sam to napisala u kafani a ne ovde . user posted image



E pa dobro drago mi je da znas, da ne bude posle svasta, pa da mislimo da si senilnauser posted image
Zapkic obavenzo, i sliku da turisuser posted image


Anita, Joko , drago mi je da su vam se svidele


A, ne, ne, ja slike ne mećem!!! Videla si u temi rodendanskih torti!!!user posted image user posted image user posted image Ili je to bila Klarita?user posted image Ne znam-senilna sam-al" "oće to u ovim godinama!!!user posted image




Ja sam bila, ja, dobro ondak, uzivaj u ukusuuser posted image

clock-img

25.09.2014, 18:40

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

I miris, i ukus!!!user posted image user posted image user posted image A izgled ćeM da zadrzim za sebe!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."