cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kroasan kiflice by UM

clock-img

02.09.2015, 18:02

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Ijao vrednice! Saljite brzom poštom! user posted image

clock-img

02.09.2015, 19:19

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Kiflice gotovo i skoro pa pojedene.Divne su user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

02.09.2015, 21:14

clock-img

wivern

pencil-img

8800

I ja se kanim mesecima da ih pravim, moracu ovih dana. Mljac

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

05.09.2015, 23:02

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Danas sam pravila ove kiflice. Divne suuser posted image
Samo sto sam ih pekla 25 min a mogla sam bar 3-4 min ranije izvaditi. Jaka mi je rerna. Ali su extra!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

06.09.2015, 12:21

clock-img

Anoniman

ja pravila u cetvrtak vece samo slane, a mislim da cu danas i slane i slatke, predobre su, a najbolje ako ostane neka za sutra, budu i sutradan premekane

clock-img

06.09.2015, 14:17

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Pre neki dan ih i ja pravila ali izgleda da sam pogresila tip brasna , uzela t 400 ostro i mnogo vise ga je trebalo od 650 g tako da su meke bile samo prvi dan...user posted image

clock-img

07.11.2015, 14:28

clock-img

madre

pencil-img

6600

upravo sam uhvatila sestru da nam napravi kroasanciceuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

30.03.2016, 18:22

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

E ovako, ceakjuci da porodjaj krene, da krene da me boli jace i drugacije, umesto toga, sve je utihnulo, ja sam se ubacila u kuhinju i napravila, najlepse, najmekanije, najukusnije krosasancine sa sir punjenjem, odusevljena sam i svako ko nije, treba da ih proba.
Danas sam prevazisla samu sebe, s obzirom da sam pre neki dan tako osinula sa buhtlama koje sam pravila, kvasac je bio ocajan, testo se nije pomerilo!
UM bravo za rcpt, mm jede i cuti, a ja se smeskam, jedva cekam da vidim ovog malog kako zvace. Jest dug put, ali bice i toga.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

07.04.2016, 14:49

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Pravila juce. Super su, hvala :)

clock-img

07.04.2016, 17:12

clock-img

borica

pencil-img

690

Proslog vikenda sam pravila ove kiflice, jedne sa kremom, a duge sa sirom i salamicom. One su fenomenalne, meke kao dusa, pa cak i sutradan, svi smo u kuci odusevljeni. Ovaj recept je zauzeo posebno mesto u mojoj svesci sa receptima, ovih dana cu praviti sa duplim materijalom, i jednu turu zamrznuti.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

clock-img

23.04.2016, 16:27

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Ja imam recept gde se zamesi testo i odmah deli na loptice,premazuje margarinom,između,stavljato po 6 loptica jednu preko druge.Zadnju ne premazivati.Razvući veliku koru seći na 16 delova,stavljati fil po želji i motati kroasane.Staviti ih u pleh i ostavite 2 h da narastu.Premazati umućenim žumancetom i peći na 200 C dok ne porumeni.Za testo pomešajte mleko,jogurt,mineralnu,vodu,kvasac,ulje ,jaja i sa brašnom zamesite.Greške nema.Savršene.