cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Hranilica / stolica za ručavanje

  
clock-img

20.09.2010, 15:14

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

To me i interesuje - da li joj treba stolica uopšte pre pravog sedenja. Zbunjujuće. Ili tek onda. A sada može u krilu da je pridržavam.
Neću da koristi tu stolicu sem za jelo. Za igranje i spavanje ima druge stvari i mesta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

20.09.2010, 15:42

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

A jel joj daješ kašice već sada? Jel ima obroke?

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

30.09.2010, 13:24

clock-img

snješka

pencil-img

1611

IZVORNA PORUKA: New Mom

To me i interesuje - da li joj treba stolica uopšte pre pravog sedenja. Zbunjujuće. Ili tek onda. A sada može u krilu da je pridržavam.
Neću da koristi tu stolicu sem za jelo. Za igranje i spavanje ima druge stvari i mesta.



New Mom, onda ti ne treba stolica sa položajima. Uzmi neku najobičniju, npr. neku bubu koja košta nekih 40-ak eura ili ovu Cam kao što mi imamo.
Trco, u pravu si, potpuno. Nekako mi ove sve lijepe, zato kažem, a ova naša nekako previše obična user posted image . Međutim, savršeno služi onome za šta je namijenjena. I služi mi samo da je hranim u njoj. Šta će mi stolica za spavanje, onda mi ne treba krevetac.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

30.09.2010, 13:36

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ja sam mišljenja da je hranilica-stolica za ručavanje...znači TO!
Ne za igru, spavanje itd...
Koristili smo je oko 2 godine, obična neka sa pojasom naravno i obložena gumom- jako bitno.
Nezamislivo mi je bilo nahraniti bebu u krilu i ovako je bilo svega, meni je hranilica spadala pod obaveznu opremu za bebu.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

28.10.2010, 20:23

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

Najzad smo nabavili hranilicu! Kakvo olakšanje u odnosu na hranjenje u ljuljašci i u rukama. Uzeli smo esprit "Up n down my little pilot" i odlična je. Jeste da smose malo otvorili ali neka, trebaće i za 2. dete! user posted image

clock-img

28.10.2010, 20:26

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

Mejvis i mi imamo Esprit stolicu (i kolica) i oduševljeni smo. Koju ste uzeli, naša je ljubičasto-krem

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

28.10.2010, 21:01

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

Nešto braonzelenkasto-  krem. Ja mislim da samo ta dva dezena i imaju. I ja sam oduševljena. user posted image

clock-img

28.10.2010, 21:43

clock-img

aster

pencil-img

625

IZVORNA PORUKA: mejvis

Najzad smo nabavili hranilicu! Kakvo olakšanje u odnosu na hranjenje u ljuljašci i u rukama. Uzeli smo esprit "Up n down my little pilot" i odlična je. Jeste da smose malo otvorili ali neka, trebaće i za 2. dete! user posted image



Mejvis, koliko ste je platili i gde ste je kupili? ako nije tajna user posted image i  mi treba da kupimo hranilicu i to što pre.


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

clock-img

28.10.2010, 21:53

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

i ja sam vec pocela da razgledam...ako mozes stavi slicicu user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

29.10.2010, 00:30

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Mi sutra kupujemo hranilicu user posted image user posted image user posted image
Nasla sam preko oglasa,Lazzaro,fenomenalna je,nova novcata,dete im nikako nije htelo da sedi u njoj...Zato cu ja Vuka da stavljam u hranilicu cim pocne da sedi da se navikava...Stavicu sliku sutra kad je uzmemo...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

29.10.2010, 11:13

clock-img

mejvis

pencil-img

1690

user posted image

user posted image

Evo slika! U aksi, 11500din.
Jako je udobna i prostrana, podešava se naslon i visina. user posted image

clock-img

29.10.2010, 12:40

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Ema je juce i danas sedela u stolici i jako je bila srecna, svu je izanalizirala i kad bi me videla u drugoj prostoriji iz stolice sva bi se uzbudila, mlatara nogama rukama...

Ali morala sam da je vezem ..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

clock-img

29.10.2010, 12:52

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Obavezno je vezuj user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

29.10.2010, 12:53

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Ja Luku NIKAD nisam vezala u stolici za hranjenje user posted image  od početka sam ga naučila da nema mrdanja i super smo se slagali oduvek po tom pitanju....možda sam samo imala sreće user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

29.10.2010, 12:56

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Obavezno je vezuj




Obavezno!Ja sam Andriju stavljala u tu stolicu i on dohvatio neki tanjir i razbio!Ja ga satvila i pricvrstila onaj stolic malia nisam ga zavezala,jer sam pozurila da ocistim to sto je razbio da se neko ne posece.Sela i ja da ga hranima i dok sam spustila pogled,njega nema!On skliznuo i pao na pod,sreca na guzu i nije se nigde udario,samo sedi gleda oko sebe!Od tada to mi je prvo na pameti!

clock-img

29.10.2010, 12:58

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

ali kako moze da ispadne kad ima ono visoko plasticno izmedju nogu? bar mi imamo na stolici...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

29.10.2010, 13:00

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Jeco na zalost nema to izmedju noguuser posted image !

Ima samo pojas da se veze i onda se namakne onaj kao pult ili stoljic.Znaci ako ga ne vezem on 'ladno propadne dole!

clock-img

29.10.2010, 13:01

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Mi na stolici nemamo to plastično između nogu. Moj savet - vezujte decu user posted image Nikad ne znaš šta može da se desi.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

29.10.2010, 13:02

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

eh, verovatno bih i ja Luku vezivala da toga nema, ali pošto to imamo onda ga ja nisam vezivala, nego ga uglavim onim "posluzavnikom" user posted image  i sad tako, ali sad je veliki vec, pa sad i ne moze da ispadne nikako...sad pokusava sam da se popne user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

29.10.2010, 13:05

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Moj Luka nikada nije voleu tu stolicu nije hteo u nju user posted image tako da nikada nije tu ni sedeo a sada je vec "veliki' pa tek sad nece sedei na normalnoj stolici sa nama za stolom kad jedemouser posted image

clock-img

29.10.2010, 13:07

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Rivana...offtopic...šta ti je sa potpisom? nešto je poremetio izgled prozora user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

29.10.2010, 13:08

clock-img

Rivana

pencil-img

3210


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Rivana...offtopic...šta ti je sa potpisom? nešto je poremetio izgled prozora user posted image


hehe sad sam videla pogledacuuser posted image

clock-img

29.10.2010, 14:16

clock-img

Shishica

pencil-img

4811

Imamo to izmedju nogu, ali moze da se nagne i sa strane i ko zna sta joj moze jos pasti na pamet...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

clock-img

29.10.2010, 21:43

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Kupili smo hranilicu Lazzaro,ja sam prezadovoljna...Evo slike

user posted image

Ovaj gornji posluzavnik moze da se skida

user posted image

A i odmah smo je isprobali user posted image

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

29.10.2010, 21:46

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Nensi,bas je super,odlicna je!Nasa je slicna,ali vasa je puno bolja!