cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Hranilica / stolica za ručavanje

clock-img

09.01.2020, 20:20

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

E pa bas bzvz. Prodaces sigurno ali bas mi je zao sto ne mozete da koristite.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.01.2020, 22:20

clock-img

malena39

pencil-img

195

Ajde prosvjetlite me...jesam li nemajka sto mi djete od 4 god jos jede u hranilici? Nekad hoce i za sto ali vise voli u hranilici. A i ja mogu s mirom da obavim nesto sitno u kuhinji dok on kede, bar ne moze pobjevi ,)

clock-img

10.01.2020, 08:18

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Zato bi bila nemajka, dete uziva, to je najbitnije, a i ti si na dobitku 👍

clock-img

10.01.2020, 10:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Moje drugarice sin ima punih 5 i još uvek spava u krevecu user posted image ne znam zašto bi zbog toga bila nemajka. Sitan je a nemirno spava i ovako joj je sigurnije, dok ne pređe u veliki krevet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.01.2020, 10:09

clock-img

bubulence

pencil-img

13679



IZVORNA PORUKA: malena39

Ajde prosvjetlite me...jesam li nemajka sto mi djete od 4 god jos jede u hranilici? Nekad hoce i za sto ali vise voli u hranilici. A i ja mogu s mirom da obavim nesto sitno u kuhinji dok on kede, bar ne moze pobjevi ,)



Moja cerka je do 3,5god jela u hranilici. Sto bi bila nemajla zbog toga. Sitna je, tako joj je bilo lakse nego za stolom. Od kada se beba rodila ona spava u kreveticu😂. Posto je bebac samnom u krevetu njoj se dopalo da spava u kreveticu a meni je lakse jer inace spava jako nemirno i svaku noc je padala sa kreveta. 

clock-img

10.01.2020, 14:09

clock-img

malena39

pencil-img

195

Divne ste....hvala vam

clock-img

19.06.2024, 12:58

clock-img

JelenaRel

pencil-img

2

Drage mame u potrazi sam za hranilicom. Nisam sigurna koju bih pre uzela, prvo dete pa ne znam šta da očekujem. Našla sam nekoliko pa se sada razmišljam koju da uzmemo

https://decjibazar.rs/product/visepolozajna-hranilica-chipolino-yeti/ ova mi je zanimljiva jer može da se spusti skoro do poda.

https://www.ikea.com/rs/sr/p/antilop-hranilica-s-posluzavnikom-bela-srebrna-s29067293/ ova mi je pak skroz jednostavna možda najidealnija za čišćenje. Kažu bice vise hranu okolo nego u ustima

https://kiddyjoy.rs/lorelli_bertoni_stolica_za_hranjenje_pixi_beigewhite-18970 ovo mi je isto prihvatljiva iz razloga lakog čišćenja i dete posle da može samo da sedne i ustane

Kakva su vaša iskustva

clock-img

02.07.2024, 13:44

clock-img

nata11

pencil-img

9213

Ja imala prvu i teska je za ciscenje.Dosta ima tih zlebova gde se za glavu hrana. 
Ikea je OK. Vidi njihovu drvenu. 

_____________________________