cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Hranilica / stolica za ručavanje

  
clock-img

06.03.2016, 13:17

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Gde jedu Vasa deca, tj, u cemu sede, moram doneti Uninu hranilicu, ima onaj polusedeci polazaj , pa da probamo u njoj user posted image ?



Dok još nije sedeo i nije prerastao, jeo je u ljulji. Ja na pod, njega okrenem ka meni i tako smo se hranili dok nije prerastao. Kad je prerastao (oko 6 meseci) u stolicu za hranjenje, pa u polueležeći položaj.

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

06.03.2016, 13:21

clock-img

suzi kju

pencil-img

6502

Mi smo kupili stolice za hranjenje ali ih nismo sklopili, čekam da počnu da sede, za sad su mi u autosedištu, fino mi tako.

clock-img

06.03.2016, 13:58

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Gde jedu Vasa deca, tj, u cemu sede, moram doneti Uninu hranilicu, ima onaj polusedeci polazaj , pa da probamo u njoj user posted image ?



Dok još nije sedeo i nije prerastao, jeo je u ljulji. Ja na pod, njega okrenem ka meni i tako smo se hranili dok nije prerastao. Kad je prerastao (oko 6 meseci) u stolicu za hranjenje, pa u polueležeći položaj.



Ne znam kako se nisam setila ljulje. Bas razmisljam ovih dana da li da izbacujem hranilicu iz stana ili da je ostavim. Imamo 3 i po, a ne secam se kad bese krecu samostalno da sede.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

06.03.2016, 14:05

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Sanjalice kako koje, oko 7-8 meseca stabilno sede. Tj Luka je. Ana je ranije čini mi se.

Kažem, ja sam stolicu sa 6 meseci aktivirala jer nije moga da stane u ljulju user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

06.03.2016, 14:39

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Hahaa, izgleda da cemo i mi tako. Napredni smi i jesni user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

06.03.2016, 15:08

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Meni L sedi od 4 i po meseca. Ne samostalno naravno. Stavim ga za sad u krilo da sedi i hranim ga. Nisam se setila ljulje. Probacu bas

clock-img

24.03.2016, 16:25

clock-img

jess021

pencil-img

13380

E pa mi se hranimo u AS, ali def nam treba stolica tako da smo u potrazi za istom.
Mogu li neke preporuke da ne citam celu temu, nemam kad
Naravno, treba nam visepolozajna.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

24.03.2016, 18:37

clock-img

madre

pencil-img

6600

ja sam bas pre neki dan uzela peg perego prima pappa zero hranilicu i zaista sam zadovoljna... dobro smo je platili, ali ne kajem se! ima vise polozaja visine i vise polozaja naslona, tako da je vec odavno u funkciji iako jos ne krkamo kasice. korisitice nam bas duuugouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 24.3.2016 18:39:50 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

24.03.2016, 18:45

clock-img

Christabel

pencil-img

469


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Misao, odlična je stolica, mi smo imali sličnu tj chicco polly magic koja se koristi od 3. meseca jer ima dodatak za novorođenče

user posted image

A posle se skida deo po deo i baš dugo može da se koristi

user posted image


Ovakvu smo i mi uzeli, samo tamno plavu, kad je beba napunila 4 meseca i lezala je u tome npr.dok mi jedemo i sl.
Mi smo kasice poceli u 6.mesecu i od tad je hranim iskljucivo tu, kad smo kod kuce naravno. Stariju sam hranila svuda i dovijala se da je drzim jer je bila nemirna. Kasnije smo joj uzeli drvenu sto i stolicu pa se okrene da bude visoka hranilica ali to nije za bebe koje ne sede samostalno sa pravim ledjima. To nam sad sluzi kao sto za crtanje a beka je u svojo hranilici, navodno moze do 3 godine. Da nismo uzeli tu chicco magic, uzeli bismo Peg perego zero 3

clock-img

24.03.2016, 19:49

clock-img

amelia

pencil-img

1666

Ja se kanim ovih dana da kupim hranilicu no sve mi izgledaju preskupe nema ispod 100 e ne mogu da se odlucim koju chicco poly 2 u 1 cam campione ili kao sto je madre uzela peg perego zero ili diner videcemo ovih dana.

_____________________________

Ayan <3

clock-img

27.03.2016, 23:54

clock-img

amelia

pencil-img

1666

Konacno kupili hranilicu chicco poly 2u1 user posted image ja sam prezadovoljna super je platili smo je 130 a prosli mesec bila na snizenju 99 user posted image al neka kad imam upnatog muza user posted image

< Poruku je uredio amelia -- 27.3.2016 23:55:39 >


_____________________________

Ayan <3

clock-img

29.03.2016, 08:48

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Amelia, i mi smo kupili Chicco poly 2in 1, bas sam zadovoljna.
ovu

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

29.03.2016, 22:42

clock-img

amelia

pencil-img

1666

Nasa je ovakva plava ovakva

< Poruku je uredio amelia -- 29.3.2016 22:44:59 >


_____________________________

Ayan <3

clock-img

30.03.2016, 09:02

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Bas su lepe :)

clock-img

11.08.2016, 13:12

clock-img

muzicarka

pencil-img

641

Ja bebu hranim u kolicima, ima 5 meseci pa je stavim u polusedeci polozaj i cini mi se ok. Za V smo imali pozajmljenu hranilicu koju smo morali da vratimo

clock-img

04.11.2016, 11:47

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja sam danas sklopila nasu i stavila za sto. Doktorka mi rece da moze, tj. ona je i dala predlog.
Do sada smo se hranili u ljulji, pa sad cemo malo da kombinujemo jer jos nije stabilan.

clock-img

04.11.2016, 11:55

clock-img

suzi kju

pencil-img

6502

Mi smo kupili al su kod mojih, i mi se hranimo u ljuljama jos. Dolazice mi tata uskoro pa ce ih doneti.
To je super stvar, mi sko ih koristili kad smo bili kod mojih u gostima. Kupili smo pueri neke ,bile su tada na akciji.

clock-img

04.11.2016, 11:58

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Suzi imate god i jos ste u ljulji...svaka cast! Moji cim su poceli da sede dovidjenja!user posted image

clock-img

04.11.2016, 12:05

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

mi imamo ljulju koja je od 4 m do 4 godine, i super nam sluzi, D voli da bude u njoj, a u hranilicu sqm ga stavljala cim je ppceo da sedi mi smo dobili neku Puerri i ja sam zadovoljna

clock-img

04.11.2016, 12:07

clock-img

suzi kju

pencil-img

6502

Ma da,stolica ko stolica, bitno mi je da ima dobre kajseve za vezivanje user posted image

clock-img

04.11.2016, 12:29

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

Ma da jer kad krenu da se okrecu u njoj ne mozes ih obuzdati.
Mada bili smo u nekom restoranu , oni su imali Chicco neku stolicu sa tri polozaja naslona uopste mi se nije svidela

clock-img

04.11.2016, 12:50

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Moja nema kaiseve za vezivanje, to je ona drvena na rasklapanje, al svakako sem hranjenja nisam ih nikad ostavljala u njoj.
A ljulja dzaba sve jednom secam se T vezana visi iz ljulje ( sa strane) ..kad krenu sami da sede i ustaju ne sluzi nam vise nicemu user posted image

clock-img

04.11.2016, 13:03

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

Ja njega nigde ne smem osim u ogradici ostaviti .
Znam moja kuma stavi ga u hranilicuu i ode da pere kosu

clock-img

12.11.2016, 08:08

clock-img

branki*

pencil-img

20828

mi ovu stolicu sa bokom nismo ni koristili uopste,eno je spakovana i zaboravljena u podrumu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

12.11.2016, 10:23

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Mi imamo Chicco poly i L jede iskljucivo u njoj, obavezno je vezem iako sluzi samo za hranjenje, znaci ja sam pored nje. Ako je ne vezem ona sama uzima kaiseve i pokusavauser posted image
Ja sam prezadovoljna tom stolicom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!