cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Hranilica / stolica za ručavanje

  
clock-img

04.03.2013, 17:19

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Posle mnogo oklevanja, kupili smo OVU

Moze se reci da sam zadovoljna. Vule sa devet meseci ima preko 10 kg, ne znam koliko ce nas sluziti s obzirom da je nosivost 18 kg (36 meseci ???) user posted image

clock-img

19.03.2013, 00:29

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Mame, do koje godine ste koristile hranilicu za bebu? Kad dete navikavati na običnu stolicu? Vaša iskustva.....?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

19.03.2013, 00:35

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18802

Azra, iskreno da ti kažem mi smo imali (imamo) drvenu stolicu u kojoj je iva jela samo prvih nekoliko meseci, negde do 13 meseci, onda je počela da ustaje, da se vrpolji, a tada je već počela da jede kod babe i dede i da ne bi stalno nosili stolicu gore-dole morala je da sedi na običnoj stolici. Sada tako lepo sedi na njoj (kad je gladna i kad hoće da jede, u suprotnom nema je ni na stolici ni oko njeuser posted image ), zna i sama da jede,i to kašikom i ne prosipa mnogo.
Ne mogu da pametujem šta je dobro a šta loše. Kako god okreneš u nekom trenutku požele da izadju iz stolice tokom hranjenja...

clock-img

19.03.2013, 00:51

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Hvala Ivančice. Ja sam mog strpala u stolicu već sa 5.meseci. Iskreno, meni je laknulo. Šutirao me, vrpoljio se. I dalje je u stolici. Ne koristimo kaiševe za vezivanje, da ima kakvu-takvu slobodu. Lakše mi je da ga nahranim. Sa stolice bi verovatno ustao 5 puta. Uzme zalogaj, prošeta se, pa se vrati po još, a to potraje jer usput nađe neku igračku... Za sada on lepo ručka šta god da mu spremim, a da ne mora da žvaće, stolica nam je samo olakšanje. E sad...imamo neke premetačine, trebaju nam dve stolice, a imamo jednu, pa se mislim da li da kupujemo ili ne... Kad bih znala da će je duže koristiti, kupila bih, ovako...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

19.03.2013, 00:55

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18802

zato ti i kažem, mi se mislili da kupimo još jednu ali odustali... ne znam... vidi još malo pa odlučite

clock-img

19.03.2013, 01:01

clock-img

Kaca80

pencil-img

1

Skoro svako u kući ima stočić koji služi kad dođu gosti da se stavi kafa ili na tome stoji cveće.E pa mi smo sinu kupili malu,dečiju stolicu i stavili mu taj sto i tako je jeo uz nas dok nije dovoljno porastao da sedne zsa nama za sto.user posted image Sad je on već veliki,ali imam user posted image od 6 meseci i mada sedi hranim je u gigalici jer joj tako još uvek odgovara. user posted image

clock-img

19.03.2013, 01:27

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18802

Kaca, to vam je sjajna ideja. i ja sam maloj spustila stolicu pored stocica (to je ona drvena stolica sto se podize na stocic) pa je duuugo tako jela dok nije pocela sa nama za stolom, a sama je trazila i + odabrala "svoju" stolicu :)

clock-img

23.08.2013, 14:51

clock-img

ivannna

pencil-img

1481

pre par nedelja smo uzeli ovu stolicu i bas smo zadovoljni

ima nekoliko polozaja za sediste i za prednji deo ,da ne moram da joj stavljam jastucice

user posted image

clock-img

12.09.2013, 20:42

clock-img

Anoniman

napravila sam glupost - oprala jastuk od stolice u vodi i sad ne moze da se osusi. imate li neki predlog kako da ga osusim? (stolicu smo pozajmili, mislim da je oni ne zele nazad ali isto tako mislim da treba da je vratimo i to u sto boljem stanju)

clock-img

12.09.2013, 21:50

clock-img

Bebilina

pencil-img

2304

Imamo Chicco Polly i Stokke Tripp Trapp, a kod mojih ovu sto je Ivana stavila sliku, to je sad deda kupio unuku user posted image
E sad kad seka nije tu malac sedi na Tripp Trapp i jede za stolom. Ne trebaju mu kaisevi, sediste, nista, sam se popne, sam sidje kad zavrsi. Definitivno je vise voli nego Polly pa se nosim mislju da i njemu kupim jednu jer seka ne da svoju. Kad je oni ne koriste ja sam na njoj, extra je udobna, najudobnija drvena stolica na koju sam ikad sela. I mm se slaze, i on je voli... Ma jedino da nam svima uzmem po jednu user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

clock-img

12.09.2013, 22:57

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315


IZVORNA PORUKA: ksena

napravila sam glupost - oprala jastuk od stolice u vodi i sad ne moze da se osusi. imate li neki predlog kako da ga osusim? (stolicu smo pozajmili, mislim da je oni ne zele nazad ali isto tako mislim da treba da je vratimo i to u sto boljem stanju)



Ksenči, kako ne može? Jel onaj gumirani jastuk, kao kod svih stolica?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.09.2013, 09:07

clock-img

Anoniman

da, valjda je tako, ali prosla je voda unutra i taj materijal kojim je punjeno je povukao vodu i vec par dana se susi ali se cini i dalje mokro :( to je neka peg perego stolica.

clock-img

13.09.2013, 10:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Pih bre.. ostavi na suncu pa valjda će se osušiti. Možda ti samo deluje mokro?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.01.2014, 14:05

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Meni se svidja ova stolica i nju cu verovatno kupiti.
Peg perego siesta


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 29.1.2014 14:06:15 >

clock-img

29.01.2014, 14:20

clock-img

mati

pencil-img

6667

Jedina stvar koju smo kupili a da je nismo koristili. Eno je u podrumu sa sve onom pucketavom folijom...
Da sad kupujem uzela bi onu drvenu iz dva dela, pa bi je koristio za crtanje i i gru, a tad mi je delovala nezgrapno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

29.01.2014, 14:29

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Sa Vukom nisam imala ovu stolicu, i to je jedina stvar za koju stalno govorim jedva cekam da kupimuser posted image
Vuk mi je stalno bezao i trcala sam za njim po kuci da bi ga nahranila.
Ova mi se svidja sto moze da se koristi kao lezaljka i stolica.

clock-img

10.02.2014, 15:06

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

Mi smo kupili bambino drvenu hranilicu 2 u 1,odmorila sam sebe i kolica od mazanja

clock-img

10.02.2014, 16:14

clock-img

Mama.Veki

pencil-img

252

Hranilica je definitivno nesto najiskoristenije, ustvari jos uvek ju koristimo ( a mali ima skoro 2,5 godine)
Nismo je platili mnogo ali i vec se sva raspala. Jos malo da je iskoristimo i pravo u kantu ide.
Jedino nesto sto bih savetovala prilikom kupovine je da se obrati paznja da moze da se namesti da stoji uz trpezarijski sto. Nas sto nema klasicne nogare , a postolje na hranilici je siroko i nikako ne moze da se namesti. E to mi je jedino krivo , ali to je. Ipak smo je iskoristili.

clock-img

10.02.2014, 20:57

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

najbolja stolica je definitivno ta dva u 1 tj sto se rasklapa na stolicu i sto. Odlicna je. Imali smo fazu da rastavim stolicu i onda je ona tako gura po kuci (dok se jos nije oslobodila sama da hoda) pa izgleda kao babe na gerijatriji sa onom njihovom hodalicomuser posted image

Odlicna je stolica.

clock-img

10.02.2014, 22:47

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

Bas sam danas rekla mami: ne znam kako bih je hranila da ne postoji ova stolica za hranjenje! user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

clock-img

02.05.2014, 14:20

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

odlična stvar!!!koristićemo je još dugo,dugo. Obožava kad se rasklopi,sedi za stočićem po sat vremena i igra se

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

clock-img

02.05.2014, 14:26

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Veoma korisno,bebe se naviknu na stolicu pa vole da sede tu i da se igraju cak i kada poruckaju sve..mi je jos koristimo..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

clock-img

02.05.2014, 15:18

clock-img

superm

pencil-img

3244

Mi imamo Peg Perego, model Siesta. Stabilna, udobna.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

clock-img

02.05.2014, 16:16

clock-img

branki*

pencil-img

20828

boza je imao hranilicu marke bertoni,stolica uopste nije losa,mozda joj je samo mana sto se ne skida platno,pa ne moze da se opere,mada to su bile bacene pare,obzirom da boza nije hteo da sedi,niti da jede u njoj,boravio je svega 10-ak puta po 5-6 minuta...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

02.05.2014, 21:52

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Meni se svidja ova stolica i nju cu verovatno kupiti.
Peg perego siesta



Kupili smo ovu stolicu i fenomenalna je user posted image
Kosta obozava da bude u njoj. Vredi svaku paru!


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!