cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Hranilica / stolica za ručavanje

  
clock-img

18.05.2012, 22:32

clock-img

mama kukunka

pencil-img

2034


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Svaka tebi čast!!! Luda ženo mogla bi od tih ruku lepo da živiš !!!


ovo sam joj ja objasnjavala nocas u sitne sate!!

clock-img

18.05.2012, 22:37

clock-img

Anoniman

nadam se. pokusacemo, sta sad, ta putanja je ili na gore ili na dole, a 'leba ne iste user posted image

clock-img

26.05.2012, 09:38

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Kad beba može u stolicu za hranjenje? Može pre nego počne da sedi ako postoje stolice sa podesivim naslonom da odgovara bebi? Besan je dok jede, mlatara, sve živo zamaže.

clock-img

26.05.2012, 09:51

clock-img

Anoniman

Chicco Poly Magic, kao što ima Ana, pogledaj na prethodnim stranama, može od rođenja. Ostale sa 3 položaja mogu od trenutka kad počneš dete da stavljaš u polusedeći položaj, tj počneš da podižeš naslon kolica na prvi i drugi stepen. Jednopoložajne tek kad dete počne da sedi.

clock-img

09.06.2012, 12:25

clock-img

Anoniman

Ko ima Ikea hranilicu ??

< Poruku je uredio ribizla -- 9.6.2012 12:26:06 >

clock-img

09.06.2012, 13:00

clock-img

Anoniman

Idi na FB ima tamo zadovoljnih korisnika ako se ovde niko ne javi.

clock-img

09.06.2012, 13:01

clock-img

Anoniman

Gde na FB ? U beleznicu ili ?

clock-img

09.06.2012, 13:05

clock-img

Anoniman

Beležnica

clock-img

09.06.2012, 13:15

clock-img

tijatija

pencil-img

2590


IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam porucila juce ovu stolicu,stize mi sledece nedelje,jedva cekam user posted image , nadam se da ce i mateja uzivati i da nisam dzaba bacila ovolike pare,inace peg perego mi se nije svidela uzivo pa sam odustala user posted image

ovo je do nekih 6 meseci da moze da se igra
user posted image

a ovo je kad se skine taj ulozak za novorodjencad user posted image
user posted image


evo nase stolice



Ovo je nasa stolica , prezadovoljni smo, imamo je vec 3 godine user posted image

clock-img

09.06.2012, 13:19

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

Jsam se ipak odlucila za ovu i bas smo je iskoristili i nije mi problem je ni sa poneti negde ni za skloniti
user posted image

clock-img

05.07.2012, 10:06

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

Imali i gde OVAKVA stolica da se kupi kod nas?

koliko su visoke te stolice obicne sto imaju noge...nama je sto visok 100cm.. tj to je kao neki sang , bas bih da moze da ga dohvati, a ako ne ondak cemo neki booster...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

05.07.2012, 10:08

clock-img

cockic

pencil-img

4591

ja imam koju mi je tetka dala ona je koristila za sina i posto nece vise dece dade mi sva sreca da je nisam kupovala jer on u njoj nije proveo vise od 7-8  meseci dete cim stade on je iz nje stalno izlazio tj.dizao se da stoji u njoj.e sad za mese dana da je aktiviram za lenu i vala nju cu nauciti da se u njoj samo sedi user posted image

do kad su vasa deca koristila hranilicu posto ja nema predstavu do kad u njoj sede,a sta mislite o onim drvenim hranilicama.

clock-img

05.07.2012, 10:10

clock-img

cockic

pencil-img

4591

e maslackic ja ovo nigde kod nas nevido a super je stvar bas zanimljivouser posted image mozda mozes preko neta da narucis ne gde ja slabo tako kupujem pa ne mogu nista tacno da ti kazem user posted image

clock-img

05.07.2012, 10:34

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

mateju i dalje hranim iskljucivo u hranilici i mislim da cemo je koristiti jos dugo.
imamo chicco polly magic i jako je visoka,ima cini mi se 5 podesavanja po visini,meni je sad na trecem stepenu i taman staje uz sank i sto

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

05.07.2012, 10:46

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

sad sam se bacila u razgledanje i analiziranje, dok ja sve to zavrsim kozica ce krenuti u srednju skolu ... izgleda da nijedan booster ne moze da se zakaci za stolicu bez naslona...nasla sam jedn Cam pa cu pogledam na njihovom sajtu..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

05.07.2012, 12:45

clock-img

Anoniman

A da uzmete klasičnu stolicu?

clock-img

05.07.2012, 14:54

clock-img

Guardian

pencil-img

221

Mi držimo bebanu u krilu, ali postaje nezgodno i njoj i nama. Moramo kupiti stolicu, samo ne znam gde su najjeftinije.

clock-img

05.07.2012, 14:58

clock-img

Anoniman

Cena više zavisi od marke i modela nego od mesta prodaje.

Maslackic, i da nadješ booster stolicu koja se kači za sedalni deo nije nikako bezbedno kačiti booster na stolicu bez naslona. Statički proračun ti je loš. Ili kupiu običnu stolicu za bebu ili kupi stolicu sa naslonom da staviš booster.

clock-img

05.07.2012, 15:56

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

dimenzije stolice rasklopljene 62 x 77 x 112 cm ova poslednja velicina je predpostavljam do vrha naslona?

treba mi neka koja moze da mi se viisoko podigne user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

05.07.2012, 16:07

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: maslackic

dimenzije stolice rasklopljene 62 x 77 x 112 cm ova poslednja velicina je predpostavljam do vrha naslona?

treba mi neka koja moze da mi se viisoko podigne user posted image



Nisam skontala user posted image

clock-img

05.07.2012, 16:27

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

znala sam da ces posvetiti paznju mojoj potrazi, hvala user posted image sto koji imamo je ustvari sank koje je visok ( visi od standardnih stolova ) i volela bih da nadjem stolicu za hranjenje u kojoj bi kozica sedela normalno sa nama za stolom ....tj da doseze do te visine...sto je visok tacno jedam metar , ovo mi je prva potraga za stolicom user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

05.07.2012, 16:48

clock-img

Anoniman

Kad se podigne na najviši nivo standardna stolica tacna bude na 87cm (konkretno chicco polly 2u1) tako da kontam d to ne pije vodu, ali nisam sigurna koliko je stabilan buster na barskoj stolici posebno što Kozica nije statično dete, kad krene da đipa u stolici ko oba moja neće biti dobro.

clock-img

05.07.2012, 16:56

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

da , da za booster sam mkontala da nije dobra ideja...mislim da su i proizvodjaci mislilai na to, jer za sada nijednu nisam videla da moze da se m0ntira na stolicu bez naslona. hvaalaa user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

05.07.2012, 16:59

clock-img

Anoniman

Ni barska sa naslonom nije dobro rešenje. Gledam nevenu koja đipa, bacaka se, migolji i kad uspe da se izvuče iz kaiševa i ispod tacne ustane, stane na sedište, uhvati se za naslon i skače. A nešto mi govori da Kozica neće biti ništa mirnija od nje. user posted image