cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Cake Pops

clock-img

30.06.2020, 15:58

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Meni su najukusniji oni klasicni sa plazmom. Znaci maslac i secer u prahu izmutis i dodas plazmu mlevenu i cedevite po potrebi, da bude,, tvrdje''''''''.

Ove sad sliku sto sam postavila sam napravila od kore za tortu koja mi se raspala user posted image onaj klasicni patispanj za torte, i izmrvila ga, i dodala malo eurokrema da se stvori ta smesa od koje sam mogla da pravim kuglice.

A sto se tice klizanja sa stspica... Iz mog iskustva, bitno da kuglice ne budu bas prevelike, i da duze stoje u frizideru da se stegnu. Pa kad ih umaces u cokoladu prvo stapic umocis, pa onda tek u kuglicu, tako se zalepe pa ne sklizne i opet odmah u frizider. Direktno iz frizidera ih nabadas.




Maraj, ja pravim Ove Odlicni su. Posle napravim ganaše i umacem popse. I pospem mrvice. Deca ih bas vole. Vracam da se stegnu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

30.06.2020, 20:37

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Maraj, ja to sve odokativno. Recimo uvek uzmem plazmu onu mlevenu od 300g i od nje se dobije bas dosta popsica. Recimo jedan onaj manji maslac od 125g, 100-150g secera u prahu, napravim malo jacu cedevitu u 1dcl pa polako dodajem jer volim da bude onako tvrdje, dok mesam rukama. Onda tu smesu malo u frizider, pa i kad napravim kuglice malo duze u frizider.
Secera stavim i manje mozda, jer svakako ih umacem u cokoladu pa budu slatki.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

02.07.2020, 12:37

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Flamingos,jel se premazuje kalup necim?

Da bi posle popsi lakse ispali a da ne se razbucaju ili sami padaju? 

clock-img

02.07.2020, 13:53

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Mirko ovi popsi su bez kalupa user posted image
Samo rucno mesenje lopticauser posted image

clock-img

02.07.2020, 13:59

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Da i ja ih uvek rucno mesam user posted image
Zato me bas zanima kakvi si kalupi, je l' se lepe?


_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

02.07.2020, 21:32

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Rucno, rucno i ja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.10.2020, 14:28

clock-img

mikica88

pencil-img

2180


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Maraj, ja to sve odokativno. Recimo uvek uzmem plazmu onu mlevenu od 300g i od nje se dobije bas dosta popsica. Recimo jedan onaj manji maslac od 125g, 100-150g secera u prahu, napravim malo jacu cedevitu u 1dcl pa polako dodajem jer volim da bude onako tvrdje, dok mesam rukama. Onda tu smesu malo u frizider, pa i kad napravim kuglice malo duze u frizider.
Secera stavim i manje mozda, jer svakako ih umacem u cokoladu pa budu slatki.





Mamajo, a zasto cedevitu. Ili je svrjedno sok od narandze pa bili koji.

clock-img

02.10.2020, 14:36

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Verovatno da je svejedno koji sok, sa narandzom je najbolje, a ja jednom nisam imala sok od narandze nego samo cedevitu i sa njom napravim i skontam da su mi najukusniji sa cedevitom upravo 😊
Eto, bzvze, nama se najvise svidelo pa tako pravim.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

13.05.2022, 14:31

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Devojke, koju cokoladu koristite za glazuru? Ja bih i belu i crnu, ali ne znam sta se najbolje pokazalo? Hvala. ♥️

clock-img

17.05.2022, 08:01

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Fil imas nove kao listice, granulice ne znam kako da ih nazovem, suepr su za to.
A imas i Menaz glazuru.

_____________________________




clock-img

22.05.2022, 09:09

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Uzimam u lidlu nisam sigurna sta se kako zove. Glazure, listice, mrvice# sve i svasta.