cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Omiljena hrana u trudnoci

  
clock-img

20.09.2014, 14:02

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Razvaljivala se od kikirikijauser posted image

clock-img

20.09.2014, 14:04

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Sve najnormalnije kao i do tad. Bez gadjenja i mucnina. Mislim da je to jer sam vec bila na progesteronu pa u sali kazem da sam ja bila trudna i pre trudnoce, nikakvih specijalnih hormonskih promena nije bilouser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 20.9.2014 14:05:23 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

20.09.2014, 14:05

clock-img

branki*

pencil-img

20828

nemam omiljenu,jedem sve isto kao i kad nisam trudna,samo su se kolicine utrostrucileuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.09.2014, 14:07

clock-img

eca89

pencil-img

3753

Uh, nemam omiljene, sve tamanim user posted image !

clock-img

20.09.2014, 14:36

clock-img

anita

pencil-img

1679

Od voca jedem najvise jabuke i banane. Ostalo jedem sve kao i pre trudnoce.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

clock-img

21.09.2014, 11:15

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Ja jedem med i sad i jela sam ga i u ranijim trudnoćama. Zašto ne sme da se jede? Ja nisam znala za to. Znam da ne treba da se jede u velikim količinama.

IZVORNA PORUKA: blesavko

Meeed user posted image mi bas prija u trudnoci, mada me je drugarica malo uplasila jer kaze da med bas i ne sme u trudnoci. Ja citala negde pise moze a negde da ne. Sta da radim?


clock-img

21.09.2014, 12:09

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Burek, nenormalno mi se jede. Dorucak, rucak, vecera, dezert, samo da je mas'an.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

21.09.2014, 12:19

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Ja sam , u trudnoći, provela 6 meseci u Višegradskoj bolnici, pa tako da , i kad mi se nešto jelo, uglavnom nije imao ko da mi donese, jer moji nisu u BG...
Ono čemu sam se bukvalno "davila" bilo je čokoladno mleko i kroasani sa čokoladom (oni Seven dejz)

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

21.09.2014, 12:45

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Anarunika, ja sam dodavala med u caj ili mleko kad je toplo , za imunitet. A verovatno ne bi trebalo zbog kasnijeg razvoja alergije kod bebe. .user posted image

clock-img

21.09.2014, 13:18

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: wivern

Burek, nenormalno mi se jede. Dorucak, rucak, vecera, dezert, samo da je mas'an.




Tako je bilo i meniuser posted image Samo burek, i punooooo vocaaaaaa....

clock-img

21.09.2014, 13:22

clock-img

cetvrtko

pencil-img

395

pitice,pica,spagete....... :D sve samo da je teeeesto user posted image user posted image . inace sam ga voljela uvjek ali sada je to postalo bas kriticno user posted image

clock-img

21.09.2014, 13:51

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Nema ništa specijalno. Sve jedem kao i obično.

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

21.09.2014, 13:59

clock-img

big mum

pencil-img

1690

Kad sam bila trudna sa Sofkom tamanila sam jabuke rol hrenovke a sa Strahinjom slatkiše.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

clock-img

21.09.2014, 16:14

clock-img

wivern

pencil-img

8800


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Nema ništa specijalno. Sve jedem kao i obično.


Ma jaooooo, opet izmisljas. Kazi da drzis dijetu i da zato neces da napises user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

21.09.2014, 16:19

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

trenutno sampita i kokice

clock-img

29.09.2014, 09:38

clock-img

plačljiva

pencil-img

2118

Meni se u trudnoći jede strašno burek sa mesom,jogurt i slatkiši do besvesti...user posted image

clock-img

05.12.2014, 17:25

clock-img

Kata90

pencil-img

3270

Pomfrit sa kecapom,paradajz supa,pomorandze,jabuke,eurokrem,i svi ostali slatkisiuser posted image
ovo sam dosad najvise jela.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

22.03.2016, 13:53

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24736

Prva trudnoća plazma i samo plazma, bele semenke, i kokice.
Sada Big mek, pizza, krompir, jagode i svo slano testo. Ja bih i slatko, al mi bude muka :)

clock-img

22.03.2016, 14:04

clock-img

pipi_coco

pencil-img

1289

Sokovi user posted image .......i mlijeko, ništa mi od hrane nije bilo toliko omiljeno, ali trudila sam se da svaki dan pojedem poneku vocku

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

clock-img

22.03.2016, 14:19

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4696

Ja sam se davila u grckom jogurtu. Kad se setim onu veliku casu ja sam jela za jedan obrok user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

22.03.2016, 16:59

clock-img

MishMash

pencil-img

458

Ja inače ne pijem godinama sokove, a sad mi se stalno pije Coca-Cola. Za sad uspevam da se kontrolišemuser posted image

clock-img

22.03.2016, 18:47

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Jedino u principu sto nisam pila su vocni sokovi, kiselu vodu tamanim, jedem sve kao i do sada, a ono sto mi se nikako ne svidj i ne prija mi. su slatkisi koje jedem, jer sam konstantno u hipoglikemijama, da me uzasno nervira sve to. Nista ni tu posebno, ali prosto moram jer padaaaam

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

03.04.2016, 13:19

clock-img

marinic

pencil-img

66

omiljena i neizostavna hrana svaki dan su mi slatkisi, jedu mi se bas, nema sanse da izdrzim dan bez njih..bez svega mogu i
nista mi se posebno ne jede ali obavezno neki slatkisssuser posted image

clock-img

04.01.2017, 17:36

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

U prvoj sam tamanila slatkiše, i to beli eurokrem i twix. Od voća jagode i breskve.
U drugoj mi je, za ne poverovati, mak, kolači sa makom, jagode i breskve.
Sad u trećoj, jedno vreme su mi omiljene bile dinje,pa pavlaka, kiseli krastavci, jabuke, i od starta su pohovani sir i pomfrituser posted image

clock-img

23.02.2017, 16:17

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Pojacan apetit i gadjenje prema turskoj kafi. Nikakvi kiseli krastavci i te stvari ;) Sve normalno jedite, sta Vam organizam trazi...