cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Dobili smo naocare

clock-img

08.05.2022, 22:40

clock-img

flamingos

pencil-img

25395

Da,kontrola na 6 meseci.Tako i mi evo već skoro pa punih 5 godina.U petak,nakon škole,idemo na širenje zenica.

clock-img

20.09.2024, 13:30

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Mare dobio naočare user posted image Desno oko -0.25, levo -0.50. Baš mi je nešto rano za naočare user posted image ja ne nosim, mm je skoro dobio za čitanje. Ja sam skoro bila na pregledju, imam neku malu dioptriju na daljinu ali ne nosim naočare.

Vidim da je njemu ok, on je sam tražio da ide na pregled jer ne vidi lepo šta piše na tabli ali ja sam se smorila. Kaže dr da deca imaju ogroman problem zbog ovih belih tabli, em prave odsjaj, em se flomasteri ne vide lepo, em se sitno piše na njima.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.9.2024 13:36:57 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.09.2024, 16:04

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Ana, ja skidam kapu Maretu na savesnosti i samo-odgovornosti 🥰
Nije to velika dioptrija, Iva je počela da nosi u petom ako se dobro sećam (a nesto se ne secam dobro). 
Sad će tek da bude šmeker 😁

clock-img

20.09.2024, 16:05

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Sad pogledah ovde, mart 2022. Peti razred. 

clock-img

20.09.2024, 16:39

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Ivanka, dobar je on po tom pitanju. Sam kaže i kada mu je vreme da ide na čišćenje kamenca. Svi zubi su mu zdravi pa mislim da mu je i gušt da ode kod zubara da čuje kako mu hvale zube user posted image

Za vid mi je rekao još krajem 6. razreda ali nikako nismo otišli i evo jutros ga je konačno mm odveo. Njegove drugarice sestra je oftamolog pa smo kod nje išli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.09.2024, 22:08

clock-img

Tiziana

pencil-img

2635

Nama sin nije ni rekao da ne vidi dobro, nego bio na sistematskom i oftamolog mu rekla odmah zovi roditelje! Medjutim toliko je bila neprijatna plus nam je zakazala sirenje zenica za mesec dana od tada bez da nam kaze sta je to toliko strasno da smo morali odmah da dodjemo. Na kraju odemo privatno i naravno da nista nije strasno. Na jednom oku - 1,na drugom 0 i na oba cilindar.. Nisi naocare, ali ne stalno.. 

clock-img

20.09.2024, 22:33

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Tizi, zasto ne nosi stalno? Ivi izricito naglaseno da mora da nosi non stop iako vidi na blizinu, - 1.5 i - 0.5 sa cilindrom.
Mozda zbog astigmatizma. 

clock-img

21.09.2024, 13:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Odabrali naočare. Jedva smo našli neke a da mu nisu preširoke, ima malu glavu na mamu user posted image

Prvo su mu se dopale jedne sa debljim okvirom ali na kraju se odlučio za jedne manje, tanje su i neprimetne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!