cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Sta vam se upravo jede :D

  
clock-img

12.03.2016, 12:53

clock-img

Sladja 29

pencil-img

109

samo sampita da ne mogu vise da mislim o njoj a toliko sam lenja da me mrzi da je napokon i napravim....moracu da se vise potrudim da ispunjavam i svoje zelje...user posted image user posted image

clock-img

12.03.2016, 13:08

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Cekam mm da dodje, pa da napravim sastojak koji mi nedostaje za cudo od cokolade.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

12.03.2016, 13:20

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.3.2016 13:37:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

12.03.2016, 13:34

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Jede mi se belo pileće meso sa susamom.Nikad brži ručak,nikad jednostavnija priprema akrajnji rezultat savršen i nema ko ga ne voli.Bar ja nisam srela takvog.Moja deca bi,ali i ja zajedno sa njima,samo to jeli uz ogromnu činiju salate sezonske.Čist pogodak.Da kratko vreme budete u kuhinji,da više vremena provedete zajedno toplo preporučujem.A da,može i hladno da je jede ali samo ako pretekne.To kod mene nje slučaj.

clock-img

12.03.2016, 13:42

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Meni se jede jedna velika porodična pizza

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

12.03.2016, 14:22

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm user posted image


Ana jel si pravila to? Bas zvuci njami, njami.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

12.03.2016, 14:40

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Posle pilećeg mesa sa susamom rešila sam da napravim štrudlu sa orasima i đemom.Toliko mi se jal da sam rešila da zamesim testo i ulepšam sebi dan,odnosno ispunim sebi želju.Deca baš i ne vole ,oni su više za kiflice i slana testa ali ovog puta rešila sam da sebi ispunim želju jer nisam mogla da odolim.

clock-img

12.03.2016, 15:16

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329


IZVORNA PORUKA: Sanjica26


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm user posted image


Ana jel si pravila to? Bas zvuci njami, njami.



Jesam, češće u Kanadi nego ovde. Zato mi se i prijelo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.03.2016, 10:17

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Sejk od cokolade i Meka user posted image

clock-img

13.03.2016, 10:21

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Kroasana sa eurokremom,ali ona iz naše pekare a ne ove ovde

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

13.03.2016, 10:48

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697


IZVORNA PORUKA: Sanjica26


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm user posted image


Ana jel si pravila to? Bas zvuci njami, njami.



I meni zvuci njam. Bacila sam pogled ali nisam nasla neki recept da vidim sta je to user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

13.03.2016, 11:46

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Anči daj nam recept user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

13.03.2016, 11:59

clock-img

Animsaj9

pencil-img

2911

mmmm kinder torta, jedno lepo parce bi bilo savrseno

clock-img

13.03.2016, 12:21

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

E pa ništa specijalno. Piletinu marinirate malo i ispečete na roštilju/grilu i onda je iscepkate. Možete i da je nakon grilovanja nalijete paradajz sosom i krčkate dok skroz ne omekša a posle je sa dve viljuške iscepkate. Napravite guakamoli (avokado, luk, začini, limun), papriku ja prvo ispečem i oljuštim, iscepkam na trakice i začinim, nekad odmah pomešam sa fetom a nekad fetu posebno dodam. Tortilje možete da kupite ili da napravite same, ja volim kada ih ja spremim. I onda slažete na tortilju guakamoli, meso, papriku, fetu, neki zeleniš (zelena salata, rukola itd), preko možete staviti kašiku grčkog jogurta. I to je to. U suštini sve po ukusu, stavljate šta god volite.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.03.2016, 13:03

clock-img

nikiteki

pencil-img

3114

Jedan topli sendvič

clock-img

13.03.2016, 15:46

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697


IZVORNA PORUKA: Ana RR

E pa ništa specijalno. Piletinu marinirate malo i ispečete na roštilju/grilu i onda je iscepkate. Možete i da je nakon grilovanja nalijete paradajz sosom i krčkate dok skroz ne omekša a posle je sa dve viljuške iscepkate. Napravite guakamoli (avokado, luk, začini, limun), papriku ja prvo ispečem i oljuštim, iscepkam na trakice i začinim, nekad odmah pomešam sa fetom a nekad fetu posebno dodam. Tortilje možete da kupite ili da napravite same, ja volim kada ih ja spremim. I onda slažete na tortilju guakamoli, meso, papriku, fetu, neki zeleniš (zelena salata, rukola itd), preko možete staviti kašiku grčkog jogurta. I to je to. U suštini sve po ukusu, stavljate šta god volite.


Hvala Ana. Nesto slicno i ja spremam samo sa paradajz sosom. A tortilje uvek kupovne koristim. Imam utisak da dosta vremena oduzmu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

13.03.2016, 15:54

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Meni se tako jeo pilav sa piletinom da nisam mogla da mu odolim.Išla u kupovinu,nabavilka namernice i upravo se krčka u rerni.Miriše ceo stan.Dok ja vama pišem i završim biće gotovo pa ću uživati u savršenom obroku.Volim dane kad mi se nešto specijalno jede a tu želju ili potrebu mogu sebi da ispunim i tako obogatim dan i usrećim samu sebe.A i život čine male stvari,samo ih treba pronaći,prepustiti se i uživati do sledećeg trenutka,do sledeće potrebe ili želje !

clock-img

14.03.2016, 20:23

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Amci posto si vrsna kuvaricauser posted image sibni ako imas recept za gvakamole, ali u posnoj varijantiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

14.03.2016, 20:24

clock-img

Sladja 29

pencil-img

109


IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Meni se tako jeo pilav sa piletinom da nisam mogla da mu odolim.Išla u kupovinu,nabavilka namernice i upravo se krčka u rerni.Miriše ceo stan.Dok ja vama pišem i završim biće gotovo pa ću uživati u savršenom obroku.Volim dane kad mi se nešto specijalno jede a tu želju ili potrebu mogu sebi da ispunim i tako obogatim dan i usrećim samu sebe.A i život čine male stvari,samo ih treba pronaći,prepustiti se i uživati do sledećeg trenutka,do sledeće potrebe ili želje !


Uhhh gde me nadje pilav obozavam a ja od danas postim na vodi tako da cu malo sa pilavom da pricekam ...user posted image user posted image

clock-img

14.03.2016, 20:43

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Velika milka sa oreom!!

clock-img

14.03.2016, 20:58

clock-img

World

pencil-img

4234

kokos maslac mmmmmmmmmmmmm

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

14.03.2016, 21:02

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Amci posto si vrsna kuvaricauser posted image sibni ako imas recept za gvakamole, ali u posnoj varijantiuser posted image



Haha, vrsna kuvarica user posted image ja sam interenet kuvarica user posted image

Kako misliš posni gvakamoli? U gvakamoli ide avokado, luk, limun i začini, to je osnova. Ako želiš da dodaš paradajz njega stavljaš baš pred služenje. Mnogi stavljaju čili paprike, ja ne volim ljuto pa ne stavljam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.03.2016, 21:05

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Pa nema ni mrvice ulja. Kupila sam avokado. Samo da napravim. Treba mi tacna mera da nesto ne pobrljavim.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

14.03.2016, 22:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Sanjice klikni i ovde

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.3.2016 22:15:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.03.2016, 00:02

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Sad sam zvirnula a temu finger food i sad mi se jedu i rol viršle i mini projice i ona torta sa šunkom i brodići...