cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Uvećan treći krajnik

clock-img

25.05.2024, 11:22

clock-img

Tiziana

pencil-img

2630

Pa mislim da te alergije nemaju veze sa operacijom ako su bris iz nosa i grla sterilni. Jedino je bitno da nema neku bakteriju.Svakako ce se javiti neko ko je isao drzavno pa ce imati vise info. 

clock-img

25.05.2024, 19:42

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948

Ne mislim zbog samih alergija, nego sto non stop kaslje zbog njih. Pa da ne bude da je sam kasalj tj kasljucanje problem da se odradi operacija. Njemu cak ni krajnici nisu uvecani, ne hrce nocu, ali mu sve ode na usi. Pa su nam rekli da mora cevcice da mu stavljaju, a dr nam je rekao da ne radi operaciju samo cevcica, nego i treci krajnik zajedno.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

27.05.2024, 15:59

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Queen, jeste li dobro? Kako teku pripreme? 

clock-img

29.05.2024, 11:44

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948

Juce odradili krvnu sliku, dobra je. Danas treba da uzmem rezultate briseva. Kaze pedijatar, kada stignu rezultati briseva da vidimo ako su poz na neku bakteriju da pozovemo dr iz BG, jer ona kaze, ako ima nesto ne mora da znaci da ce da odlozi. On je ovako zdrav, dise na nos normalno. Jedino sto je alergican na svasta, pa maltene cele godine kasljuca. A pedijatar nam radi danas do 12:30, a rezultati tek posle 14h. Sutra ujutru bi trebali da se javimo na IMD. Psihicki sam spremila da zavrsimo sa tim. 

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

29.05.2024, 11:51

clock-img

flamingos

pencil-img

25377

Lady,javi kakvi su rezultati.Srećno!❤️

clock-img

29.05.2024, 12:03

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Biće to sve ok Queen 👌👍

clock-img

30.05.2024, 18:33

clock-img

flamingos

pencil-img

25377

Queen Lady,mislim na vas.Javi se kad budeš mogla.❤️

clock-img

03.06.2024, 00:10

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948

Samo da se javim da smo dobro. U petak je operisan treci krajnik i stavljene cevcice. Sve je ok proslo. I anesteziju je podneo dobro. U sredu idemo na konteolu. Tek posle stavljenih cevcica smo shvatili koliko nije cuo mukica. Znali smo da ne cuje, ali on bas nije cuo. Javljam se ovih dana kada budem mogla. 

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

03.06.2024, 06:45

clock-img

flamingos

pencil-img

25377

Quuen Lady,super.Drago mi je da je sve dobro prošlo.Javi se kad budete išli na kontrolu.Bez oporavak!❤️

clock-img

03.06.2024, 08:37

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Lady odlicno! I to prebrinuste 😊 Sad oporavak i sve će biti bolje i bolje ❤️

clock-img

05.06.2024, 10:49

clock-img

flamingos

pencil-img

25377

Quuen,javi kada završite kod doktora.Kako je dete?Kako teče oporavak?Budite dobro.❤️

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image