cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Te famozne viršle(hrenovke)

  
clock-img

21.06.2011, 11:41

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image Realno je sasvim svejedno dal će jesti viršle ili parizera, pa ja ne pravim problem. 

clock-img

13.06.2017, 13:04

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Sin ih pojede kada ih kupim, ali nije neki bas ljubitelj. Ja ih volim sa senfomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.06.2017, 13:40

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Jedemo svi. Volimo samo Pipi ili Gudi, obicne, bez sira.

I da, i mi isto hrenovke kažemo za kobasice debele što se isto kao kuvaju u pasulju npr., a viršla je viršla user posted image A MM ih zove hrenovke, pa se iks puta izgubimo u prevodu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

13.06.2017, 15:23

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Ne pamtim kada sam jela, godinama ih ne konzumiram. Marko je probao jednom u Kanadi i ne dopada mu se. Ja se stresem od same pomisli šta se u njima nalazi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.06.2017, 15:31

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Ni ja ne pamtim kad sam jela. Sto kaze Anci sama pomisao sta ima u njima povraca mi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

13.06.2017, 16:34

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Nismo neki ljubitelji, ali kad nam padne na pamet kupimo .

clock-img

13.06.2017, 16:54

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

ja sam Dori kupila za vikend ali jos nije trazila da ih jede.Kad joj napravim pojede u slast ali sjeti ih se jednom u tri mjeseca.Ja ih ne jedem,ali zato kobasice svih vrsta volim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

14.06.2017, 10:02

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Ja ih volim, i deca ih vole. Znam sta ima unutra, ali svim silama se trudim da ne pomislim na to user posted image Ne jedemo ih cesto, ali s vremena na vreme ih kupim. Mm ih nikako ne jede.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

14.07.2017, 22:17

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Malena ih ne jede, ja i suprug jedemo. Mada pre neki dan citam sastav, kad ono svinjske kozice u prahu. Brze bolje sam ih vratila u vitrinu i nastavila kupovinu

clock-img

15.07.2017, 00:43

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Imamo ih u frizideru samo kada mm ide sam u kupovinu,a to je retkouser posted image Smizle ih ne vole a kada ih vec imamo ja napravim rol virsle,to vole.

clock-img

15.07.2017, 07:26

clock-img

Sandricak

pencil-img

1090

Jedemo i mm i ja i Marko ih voli... ali nisu cesto na meniju... mozda jednom mesecno...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

clock-img

15.07.2017, 07:44

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Od mesnih preradjevina jedemo samo domaću pršutu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

16.11.2017, 22:11

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Je l' dajete deci virsle? Ja iskreno ne, par drugarica mi je bilo fazonu pa sta i mi smo jeli kad smo bili mali pa nam nista nije... ne znam...

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

16.11.2017, 22:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Ne, ni mi ih ne jedemo. Mm voli ponekad ali se suzdrži.
Mada, skoro kada smo bili u Ikei mom detetu se dopadne hot dog, sam je tražio da proba i kupila sam mu misleći da mu se neće svideti, kad ne lezi vraže user posted image male slatke kifle, viršla, mekano - njemu bilo lepo. A prvi put je viršlu probao u Kanadi, pečenu u rerni uz krompiriće. Tražile mi klinke koje sam čuvala da im spremim, pa ispečem i njemu, čisto da proba. Mukica, jede on, ona jede njega. Jedva je progutao. Pitao me Mama, jel ja ne moram više nikada ovo da jedem? user posted image

Ali kući ne traži, njemu je to zanimljivo samo u Ikei.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.11.2017, 22:35

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Ja ih ne volim, ali klinci vole, gledam da kupim neke kvalitetnije, retko ih jedu pa se tesim da nije strasno. Recimo spas mi je sto ih stariji sin voli pa bar nekad ima jaci obrok od hleba i malo paprike ilk tako neceg. Pisala sam da skoro nisga ne voli, pa se tesjm bolje i virsle nego nista

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

16.11.2017, 22:37

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

A je peobao i bilo je bljak.
Ja inace meso slabo jedem,preradjevibe pogotovo tako da ih i ne kupujem.
MM voli vudi sa sirom.

clock-img

02.01.2018, 13:56

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

zadnji put sam pisala u junu u ovoj tmi,Od tad je T jednom jela virsle i to samo zato sto sam cuvala od zaove djecu pa su oni trazili da spremim.Vise ih nemam u kucu a i ne kupujem

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

02.01.2018, 16:36

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Kakve su virsle bile kad smo mi bili deca. To su bile virsle. Pa i na onim kioscima crvenim sto su se prodavale u kifli.
Sad nema nikakvih virsli. Nigde mesa u njima

clock-img

02.01.2018, 17:08

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Mi to ne kupujemo. Desi se jednom u toku godine da one potraze, pa uzmemo i to je sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.01.2018, 20:04

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

U momentima sludhenosti sta ponuditi A uzeli smo i virsle.
Nije hteo pa se na tome zavrsilo.
Jeste da ne valjaju ali ponekad im nista nece biti.Neko moje misljenje,mada ih ja ne volim pa shodno tome ih i ne kupuje.

clock-img

03.01.2018, 15:31

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ponekad kupim kad se zazele eto cisto da promenim ali ne tao cesto.

clock-img

14.03.2018, 00:11

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Kad god ih mm kupi ili sveki donese,ja napravim rol virsle,to jedino volimo.Ali bas retko,ne secam se kada sam ih pravila.

clock-img

14.03.2018, 07:34

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Probali smo ali J nije nesto odusevljena ni mi veliki nesto posebno ne volimo

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

14.03.2018, 15:37

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Moje dete ih uopste nije htelo, do skoro, malo hoce sada. Cisto za promenu da, ali ne volim I msm da su tesko djubre.
One koje mi mirisu na detinjstvo I na nesto lepo, kao Carnex nekada, su Frankfurt virsilice, I AIA wudy sa kackavaljem unutra, bas su dobre.
A kada smo vec kod virslijade, ne secam se kada sam malo lepe kobasice pojela. Ali ne secam se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

14.03.2018, 20:56

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Mi za veceru hot doguser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!