cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Torta od šlaga

  
clock-img

28.11.2009, 16:10

clock-img

gagins

pencil-img

680

Potrebno:
1kg šlaga
1L hladne kisele vode
300 gr mlevene plazme
300gr crvenog voca po želji
1 kapućino

Umutiti šlag i kiselu vodu,podeliti na tri dela,u jedan plazma,u drugi voce i u treci kapucino.

clock-img

28.11.2009, 16:13

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Ne razumem kako kapucino user posted image

clock-img

28.11.2009, 16:14

clock-img

gagins

pencil-img

680

Kesicu kapucina,ja uglavnom stavim ukus od lesnika ili moze i bilo koji drugi ukus,zavisi ko sta voli!

clock-img

27.03.2010, 20:05

clock-img

Anoniman

E ovo mi treba!user posted image user posted image user posted image
Mama mi nije tu za uskrs pa moram ja nesto da napravim...


A kad bi izmedju dodala piskote?
Ne moze da fali nista!user posted image

clock-img

29.07.2010, 14:47

clock-img

Anoniman

Ha nisam videla bila da i moja mama ima slican recept... kod nje u jedan deo ide keks,u jedan deo rendana cokolada a u jedan moze kapucino,moze i breskve,kajsije... ma bilo koje voce!
Ma najlepsa poslastica!

clock-img

13.08.2010, 22:27

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Zvuci bas njamiiiiiii user posted image Probacemo!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

13.08.2010, 22:37

clock-img

Anoniman

e ,da, moze i seckane krem bananice... i meni se jedeeeeeeee sada... pravicu je i ja za neki dan! 

clock-img

13.08.2010, 22:39

clock-img

Anoniman

Moram da prekopiram jos ideje user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: verolino

Ova torta je vrrrrrrrrrh, s tim sto ja umesto kapucina stavljam eurokrem, a mogu i chokoladne napolitanke (mrvljene), lesnici i sl...


clock-img

13.08.2010, 22:41

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Ja sam umesto kapucina stavljala eurokrem. Tako je po maminom receptu.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 13.8.2010 22:42:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

13.08.2010, 22:42

clock-img

gagins

pencil-img

680

Mozete u jedan deo usitnjene napolitanke,ukus po zelji user posted image .
Mmmmmmmmmm,mozda cu i ja praviti ovih dana.

clock-img

13.08.2010, 22:42

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.08.2010, 22:59

clock-img

gagins

pencil-img

680

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

user posted image user posted image user posted image



Pa da biseruser posted image , procitala sam postove i opet ne citam dovoljno detaljno.
SORRY,ovih dana sam malo rasejana(citaj u temi negativna energija).

clock-img

13.08.2010, 23:00

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ja sam umesto kapucina stavljala eurokrem. Tako je po maminom receptu.user posted image



I ja...

clock-img

14.08.2010, 13:58

clock-img

dacica

pencil-img

634

koliko eurokrema...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

clock-img

14.08.2010, 13:59

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: dacica

koliko eurokrema...



Ja stavim 300gr...Bude bogat ukus...

clock-img

14.08.2010, 18:48

clock-img

red sonia

pencil-img

633

i ja imam slican recept,a torta se zove "LENJA ZENA"user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.08.2010, 18:51

clock-img

Anoniman

Ej , a u kom smislu 1 kg šlaga ? Znači kilogram da bude tog praha za šlag ? 

< Poruku je uredio BubaMira -- 14.8.2010 18:52:35 >

clock-img

14.08.2010, 18:57

clock-img

Anoniman

 1 kg praha

clock-img

14.08.2010, 18:58

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: red sonia

i ja imam slican recept,a torta se zove "LENJA ZENA"user posted image user posted image user posted image


I kod moje mame u svesku pise lenja zena user posted image

IZVORNA PORUKA: gagins

Pa da biser , procitala sam postove i opet ne citam dovoljno detaljno.
SORRY,ovih dana sam malo rasejana(citaj u temi negativna energija).


ej,pa nisam se smejala zbog toga....nego nas tri smo vec rekle kako cemo da je pravimo ovih dana! user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.08.2010, 19:14

clock-img

ivaj

pencil-img

1557

Slican recept sam stavila u temi brza vocna torticauser posted image  Pa mozete da pogledate.

clock-img

15.08.2010, 22:25

clock-img

pepino

pencil-img

2296

E prisjela mi je danas ova torta od slaga!user posted image
Ja kada sam se udala nisam znala ni palacinke bukvalno da umjesim,ma nista!To nisam krila ni od kog,polako sam ucila i nisam bila losa,jednom sam u zivotu bacila jelo i to ne zato sto sam ga upropastila vec je bilo previse ,,lagano,, za mm i mene,neucili smo na jaca jela.
I danas uzmem da pravim ovu tortu,ali ne lezi vraze,ja umjesto slaga u prahu (nisam pazljivo citala vasa uputstva) kupim 2 puta po 500g Halte,nju inace kupujem kada mi treba preko nekog kolaca slag i odlican je,kontala sam da ce sa njom biti bolje,ali sam se prevarila!
Zbuni me sto ste napisale da ide 1l kisele vode,a posto u ovu Haltu nejcesce ne ide nista,samo se umuti,ja nazovem mamu da je pitam ide li u to kisela,kaze mama posto stavljas plazmu vjerovatno u receptu ide kisela da malo omeksa tu plazmu,dobro....
Ne smijem ja staviti kiselu,ali reko malo cu staviti pa cu gledati kako ,,utice na slag,,
Sljunuo se katastrofa,popiuser posted image ila sam!
Ajd pokusala sam ga malo ,,povratiti,, u cvrsce stanje sa pavlakom,ali jok!
Pomjesam u jedan dio plazmu,u drugi rendanu mlijecnu cokoladu,u trecu izrendani jafa keks,ovaj sloj sa plazmom je bio dobar,njega sam stavila kao podlogu,ali ostala dva katastrofa rijetka,sve se slijevalo niz njega,pokusam ga staviti u frizider nece li se malo stvrdnuti,ali jok!
Na kraju sam ga sipala uzdjelice pa u led,jako je ukusno,ali me je katastrofa iznerviralo,nikad se nisam u zivotu osjecala nesposobnije i smotanije,tako jednostavan kolac,a ja ga upropasti!user posted image
E sad dolazi ljepsi dio price u vezi kolaca,mm su ova 2 dana bar 3-4 puta zvali drugovi u grad,nije isao nikako danas ga zovu ja kazem ajde malo,kaze icu malo kasnije,kad je vidio koliko sam se iznervirala ostao kod kuce,ja ga pitam sto ne ides kaze necu kad si ti takva,zabezeknula sam se,mukica se sazalio na mene prvi put u zivotu user posted image
I tako na kraju sam castila komsiluk ispred kuce sa poslasticom nazvanom ,,Kolac u izdanju sladoleda,,user posted image user posted image

clock-img

16.08.2010, 10:53

clock-img

bluka

pencil-img

288

user posted image user posted image user posted image user posted image

kuvarice moja.....

btw, promijeni šlag- halta i hole su čista hemija.

< Poruku je uredio bluka -- 16.8.2010 11:03:15 >

clock-img

16.08.2010, 10:59

clock-img

pepino

pencil-img

2296

Ma sve je cisti otrov danas!
Mozda te i poslusam!user posted image

clock-img

16.08.2010, 13:28

clock-img

Veca77

pencil-img

879

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako si me samo slatko nasmejala!!! Hvatam se za stomak!!!
Sta ces, plavusa!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

clock-img

16.08.2010, 13:32

clock-img

pepino

pencil-img

2296

E to ti je plavusa Veciliuser posted image user posted image user posted image user posted image