cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Tabletice za putovanja

clock-img

01.07.2009, 08:53

clock-img

Anoniman

Kreću godišnji odmori, pa hajde da malo pričamo i o ovome.

Ja od malena pijem tabletice za putovanja (protiv povraćanja), i Luki sam prošle godine dala u povratku sa mora, jer uz put tamo smo jedva ostali živi... ali ispovraćani.

Čini mi se da sam mu 1/4 tabletice rastopila u kašičici sa vodom. Popio je bez problema.

Kod tih tabletica samo treba da obrate pažnju roditelji čija deca su astmatičari, jer tabletice sadrže u sebi nešto što hoće da dovede do napada (ali ne mora, meni ne dovodi).

Jel dajete deci te tabletice?

clock-img

01.07.2009, 10:10

clock-img

oliveradj

pencil-img

1019

Hvala Bogu to mi ne treba jako dobro podnosim putovanje, čak i u trudnoći penjanje autom na Frušku goru ništa.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

clock-img

01.07.2009, 10:35

clock-img

Anoniman

Ja sam pitala za dete, ne za nas. user posted image

clock-img

06.07.2009, 11:21

clock-img

oliveradj

pencil-img

1019

Sory, za dete još ne znam videćemo nadam se da će biti na mamu user posted image , po tom pitanju.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

clock-img

06.07.2009, 14:46

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Mi smo prošle godine u Crnu Goru vozom. Iskreno nisam se ni setila da spremim te tabletice jer i mm i ja dobro podnosimo put. Srećom Makiju nije bilo muka, a tad je imao 3 godine. Za Taleta još ne znam, suviše je mali... A i do sledeće godine ne mrdamo iz NS user posted image

clock-img

06.07.2009, 15:18

clock-img

mihi

pencil-img

4968

Moj stariji sin Luka ima kinetozu tj muka mu je i povraća u vožnji. Djem mu Dimigal ili Dramamine, to su Histaminski blokatori, H1 blokatori. Za Miloša još ne znam jer se kod male dece ne javlja pre 15-16.  meseca života. Kad je bio skroz mali davala sam  mu 1\4 tablete u kašičici voćnog jogurta bez rastapanja.

clock-img

06.07.2009, 15:20

clock-img

Anoniman

A zašto bez rastapanja, kada se Dramamine baš brzo (da ne kažem Časkom) rastapa u kašičici sa par kapi vode?