cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Soja u porodicnoj ishrani?

clock-img

29.09.2012, 10:32

clock-img

Anoniman

Da li koristite soju u ishrani i da li je dajete deci? NA koji nacin je spremate i koliko cesto?
Ja je bas volim, ali je detetu jos ne dajem, jede je ponekad u parizeru i virslama, mislim da mu je to dosta.

clock-img

17.11.2012, 22:45

clock-img

madre

pencil-img

6600

kupujem s vremena na vreme sojinu pastetu i jedemo je i boi i jauser posted image salamice i virsle mi se nikako ne dopadaju. nekada nabodem dobar sir sa zacinima, ali se to retko desava. probala sam i sojin majonez, nije los, odnosno prilicno podseca na oriinalni.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

25.10.2015, 10:28

clock-img

branki*

pencil-img

20828

kad sam bila dete,mama nam je spremala soju,uzme one kao parcice,skuva i pohuje nam.ja sam to volela da jedem ili pravi pitu sa ljuspicama.ja sad uopste ne spremam soju,a po onom testu intolerancije moj b je cak i intolerantan na nju.u poslednje vreme samo slusam ruzne stvari o soji,a jedno vreme su je reklamirali i propagirali kako ultra mega zdravu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !