cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Rodjendanske torte 2.deo

  
clock-img

12.07.2017, 09:34

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24746

Temu o torticama nastavljamo ovde. Ovo je prethodna tema Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 12.7.2017 9:36:44 >

clock-img

31.07.2017, 19:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Naše rođendanske torte od subote

user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.07.2017, 20:28

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Torte su prelepe!

clock-img

31.07.2017, 21:20

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Hvala Duškić user posted image baš su mi dobro ispale, deca su tražila još, pojele su se obe. Zato volim sama da pravim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.07.2017, 22:18

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Super..jesu cokoladne user posted image moje naj vise vole ...samo d aje cokolade user posted image

clock-img

31.07.2017, 22:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Brod je skroz od čokolade (čokoladne kore i čokoladni fil - ganaš) a ova druga ima fil sa belom čokoladom i fil sa mlečnom čokoladom. Tako da da, obe su čokoladne user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.07.2017, 22:35

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Cokoladne bombe user posted image njam!!!

clock-img

31.07.2017, 22:40

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Ana, sama si ih pravila? Super izgledaju

clock-img

31.07.2017, 22:59

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Ana super su ti,svaka castuser posted image user posted image I ja uvek pravim sama.

clock-img

31.07.2017, 23:43

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Ana strava su torte!user posted image user posted image

I ja takođe torte djeci pravim sama. Prva je bila za L, za prvi rođendan 2009godine, od fondana. Od tada do danas sam usavršila posao user posted image A da sam ih tada pocela raditi za prodaju koliko me je ljudi pitalo, danas bih bila bogatašica user posted image Ali ne mogu ja to za prodaju, stres, ja to samo za svoj gušt user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

31.07.2017, 23:46

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Hhaha choopo isto i ja,kada se setim da sam figuricu mace kiti od fondana pravila 2,5 sata,muz me jos zezauser posted image

clock-img

01.08.2017, 09:27

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Sama, dabome. Hvala devojke user posted image klinci su se oduševili brodom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

01.08.2017, 23:53

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Anci zlatne ruke imas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

01.08.2017, 23:56

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Anci majstorica. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.08.2017, 08:28

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Wooow 😍 torte su predivne zaista, svaka cast!! Ja se uvek odusevim kad vidim da mame same naprave svojoj deci za rodjus... ja nisam neka kuvarica jos uvek, i pimalo se plasim da mi ,,nece uspeti"... a jako zelim da sama napravim svojoj malenoj sad za rodjus.
Koliko ti je trebalo vremena da dekorises i napravis brod? Odprilike?
Stvarno su torte kao narucene iz poslasticarnice, bravo 😍

clock-img

02.08.2017, 09:07

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Ja se divim kada ih dekorišete.Ja stvarno dobro i kuvam i mesim.Torte su mi odlične a dekorisanje i ja nikako se ne slažemo.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

02.08.2017, 09:22

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24746

Anci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.08.2017, 11:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Wooow 😍 torte su predivne zaista, svaka cas_t!! Ja se uvek odusevim kad vidim da mame same naprave svojoj deci za rodjus... ja nisam neka kuvarica jos uvek, i pimalo se plasim da mi ,,nece uspeti"... a jako zelim da sama napravim svojoj malenoj sad za rodjus.
Koliko ti je trebalo vremena da dekorises i napravis brod? Odprilike?
Stvarno su torte kao narucene iz poslasticarnice, bravo 😍



Mama Jo, meni je najbitnije da su zaista ukusne. Jela su i deca koja inače ne jedu torte, a odrasli su tražili i recept i parče više user posted image

Što se broda tiče, u suštini uopšte nije komplikovano. Pravila sam po receptu Bokine torte (imaš na RR recept) samo nisam stavljala višnje. Pekla sam tri kore u plehu koji je dimenzija 17x30. To mi je bilo baš, baš taman. Za nju sam odvojila jedan dan jer sam ovu četvrtastu napravila dan ranije (samo sam sliku zalepila par sati pre samog rođendana), ali u suštini kore se brzo umute i ispeku, fil je prost (slatka pavlaka i čokolada) i samo dok sam ukrojila kore. Pred iznošenje sam stavila ogradicu od čokolade i ostale ukrase.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.8.2017 11:35:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.08.2017, 13:17

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Bravo, svaka cast stvarno. Ja cu se usuditi da probam 😊 ali pre rodjusa, za svaki slucaj 😊
A posto sam pocetkik, znaci mi sve - i tacne mere svega, i koliki pleh, i koliko vremena 😂😂
Tako da puno hvala na info 😊

clock-img

02.08.2017, 16:29

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Ako želiš poslaću ti slike i crteže kako sam radila. Mislim, ne znam da li te interesuje baš gusarski brod, nama je to bila tema user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.8.2017 16:30:41 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.08.2017, 21:17

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

O,sjajno, moze crtezi naravno... kad god stignes 😊
Suuuuper, hvala puuuunon😊😊
U pp mi mozes poslati...nije nista hitno, kad uspes 😊
Jeeeej 😊

clock-img

08.10.2017, 17:39

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Sutra mi je rodjendan. Nisam napravila tortu...ako muz dodje ranije veceras idem da kupim sastojke, pa da je ujutru napravim..odabrala sam koju cu.

clock-img

08.10.2017, 18:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306


IZVORNA PORUKA: mama Jo

O,sjajno, moze crtezi naravno... kad god stignes 😊
Suuuuper, hvala puuuunon😊😊
U pp mi mozes poslati...nije nista hitno, kad uspes 😊
Jeeeej 😊



Mama Jo, ja sam zaboravila da ti pošaljem slike... izvini, od avgusta sam u totalnom haosu. Javi da li ti još uvek treba...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.10.2017, 21:19

clock-img

medamisko

pencil-img

1106

Bas su lepe torte, ja bih ostala tri dana. Moji polude dok pravim, a tek kad filujem, volim da sve bude ravno i lepo i ukus i izgled.

clock-img

08.10.2017, 22:21

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Daaa i mojima je omiljeno da olizu serpu i ostalo sudje 😊
Realno ko to nije voleo? 😊😊