cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ringeraja preko mobilnog

clock-img

16.08.2009, 15:04

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

hej! Mi blejimo kod mojih, ja gledam sta pisete i kontam kako bi se mogla rr vise prilagoditi pregledu sa mobilnog? Ljub



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da, to bi bilo fino!!!



IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Pa jesi li uspjela preko mobilnog? Ja sam iz bolnice pokusavala, ali nisam uspjela.



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni otvori stranicu ali ničemu ne mogu da pristupim..


clock-img

16.08.2009, 15:06

clock-img

Anoniman

Uspela sam da pristupim, prethodni post sam slala sa mob, ali nisam uspela da otvorim temu, pa sam usla za komp.

Evo Luka da vas pozdravi! user posted image

sx      jujuuuuuuuuyuuuuuuraszsdg

vx\\m.x                                        

clock-img

16.08.2009, 15:23

clock-img

Anoniman

sx jujuuuuuuuuyuuuuuuraszsdg

vx\\m.x




Luka, jsahdfkhfkshfiohwragfwio i tebi!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.08.2009, 21:34

clock-img

Anoniman

Aajjjjj, pa ja vas ništa ne razumem, a Luka neće da mi kaže šta pričate. user posted image

clock-img

17.08.2009, 06:13

clock-img

Anoniman

Ja chesto ulazim na ringeraju sa mobilnog telefona... imam instaliranu operu...i bez problema udjem, ulogujem se... nekad nece da me vrati na stranicu posle poslate poruke...pa moram sama da se vratim...
Ali slazem se da bi mogli prilagoditi izgled stranice kada se pristupa preko mobilnog telefona...user posted image user posted image

clock-img

17.08.2009, 07:11

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

I ja dostupam preko Mini Opere ako moram (prošli put sam prvi put probala) i sve radi OK.

clock-img

17.08.2009, 07:28

clock-img

Anoniman

Da...i ja mini operu koristim...i uglavnom bude sve ok...

Kazem...samo ponekad se desi da posle poslate poruke netje da me vrati na glavni prozor...nego moram sama ali generalno mi je sve ok...user posted image

clock-img

17.08.2009, 08:07

clock-img

Anoniman

Ma, uspela sam i ja, nego sam mislila... jeste videle kako je Facebook urađen za mobilni?

kucajte m.facebook.com.

clock-img

08.05.2013, 19:11

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ovo bi bilo stvarno super.Ja cesto udjem preko mob ali je me nervira da kucam sa njega.Neka android aplikacija,ili samo prilagodjavanje sajta bi bilo superuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

10.06.2013, 16:56

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

jao, nisam znala, da ovo radi, sad cu odmah da proverim :-)user posted image