cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pozitivan test na trudnoću i onda negstivna Beta

clock-img

12.07.2024, 16:22

clock-img

Datzaz

pencil-img

1

Pozdrav svima.
Nova sam ovde.Imala sam specifičnu situaciju prethodne nedelje...kasnila mi je menstruacija (dobijam redovno na 25-27 dana...a ovo je već bio 33 dan).Imala sam "podizanje želuca" od svake hrane koju uzmem, kao i podrigivanje, a posebno jutarnje mučnine, temperatura 37, grudi napumpane i izražene vene..uradim test Baby rapid kod kuće posle 33 dana kako nisam dobila i pojavi mi se druga linija, ne mnogo jaka ali vidljiva.Posle 3 dana uradim opet test i negativan...i odjednom krene i krvarenje...ono nastavlja da se pojačava..i ja sutradan uradim test iz krvi..i beta ispod 1...da li je moguće da je ovo bila biohemijska trudnoća?

clock-img

12.07.2024, 16:35

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Zdravo Datzaz! Prebacila sam tvoj post u temu Biohemijska trudnoća a takođe imamo i teme o Beti, samo ukucaj ključne reći u pretraživač.

Svako dobro,
Ana



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

Poslednji tekstovi

article-img