cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ko vam je omiljeni kuvar?

  
clock-img

16.10.2013, 22:33

clock-img

dunja RR

pencil-img

30382


Da li imate omiljenog kuvara?
Da li volite da gledate emisije o kuvanju?

Ja često gledam 24KITCHEN, opušta me, mada ne prijaju mi baš svi kuvari.

Jedno vreme sam se drogirala Rudolfom, a u poslednje vreme uživam gledajućii Gabriele Sponzu, Ljubomira Stanišića, kada naletim na Gastronomada i naravno, uživam uvek uz neprevaziđenog Anthony Bourdaina.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.10.2013 22:38:09 >

clock-img

16.10.2013, 22:36

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Dunjice , ja sve pratim najviše Rudolfa,ali u poslednje vreme nestizem

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

16.10.2013, 23:02

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Ja volim sebe user posted image a u nedostatku vremena dobar je i Rudolf user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

17.10.2013, 07:12

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ja gledam sve što naletim o kuhanju, baš volim. Nekad su bile emisije kao dueli, ono kad dobiju iste namirnice pa ko će bolje da napravi.
Sad na dobro jutro gledam, jelovnici europskih zemalja, baš bude zanimljivih recepata.
Tražim i po netu.
Ja nemam te strane programe.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

17.10.2013, 09:32

clock-img

nata11

pencil-img

9213

Povremeno gledam Rudolfa a volim kada naletim na Brku da odgledam. Svidjala mi se i ona Kuhinjica sto je bila na lokalnim televizijama imalo je finih recepata. Najvise recepte i ideje trazim na Pinterestu.

clock-img

17.10.2013, 22:23

clock-img

salle

pencil-img

1297

najvise volim da gledam svog komsiju kako kuva :) salu na stranu, ali taj covek prosto uziva u tome

clock-img

17.10.2013, 22:33

clock-img

mtajcica83

pencil-img

1527

Rudolf i Dzejmi..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

clock-img

18.10.2013, 00:11

clock-img

Leax

pencil-img

1578


IZVORNA PORUKA: Lu

Ja gledam sve što naletim o kuhanju, baš volim. Nekad su bile emisije kao dueli, ono kad dobiju iste namirnice pa ko će bolje da napravi.
Sad na dobro jutro gledam, jelovnici europskih zemalja, baš bude zanimljivih recepata.



I meni se svidjaju emisije tipa- ko ce sa istim namirnicama ukusnije jelo da napravi .
A omiljeni kuvar mi je ipak mm ,jer on jedini kuva bas za mene . Pogotovo kada me iznenadi sa nekom dobrom klopom posle mog posla e onda mi stvarno nema boljeg . Jao sto bi se sada uobrazio da procita ovo user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

clock-img

18.10.2013, 07:43

clock-img

marince1

pencil-img

4824

Ja villi 24kitchen a pogotovo oni Viharju Julisimu,nekako mi njeni recepti najbolje legnu

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

clock-img

18.10.2013, 14:20

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

Meni su na tom kanalu svi super, sem onog kovrdzavog sa rajfom koji vecito sprema zivo meso-od zivih predjela do zivih golubova. To je nekako francuski je l'user posted image I najbolji je sa onom recenicom-mozda vi mislite da je ovo zivo, ali kad ga prelijem vrucim sosom, bice taman. Nije nego. Ni moje noge se ne skuvaju kad se tusiram vrucom vodom.
Svi ostali su extra.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

18.10.2013, 19:32

clock-img

jole82

pencil-img

5141

Da i mene smara taj masnokosi sa rajfom user posted image
Naravno Bourden, Rudolf...A volim i Gordona Ramsay-a..iako sam njega vise gledala na TLC-American mastechef...

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

12.11.2013, 16:57

clock-img

Žapkić

pencil-img

1792

Jao, ja volim Brku!!!user posted image
A moje dete je fascinirano njime-gleda ga kao hipnotisana , a posel redovno traži da spremamo ono što je "pravio čiko kuvar"!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

12.11.2013, 16:59

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

I ja jako volim da gledam Gastronomad i Brku zato što pravi jela iz raznih krajeva sveta i raznih krajeva naše zemlje..bezbroj puta sam pravila jela koja je on pravio tj. po njegovom receptu

clock-img

12.11.2013, 17:27

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

Hellen Cavallo klikni

clock-img

12.11.2013, 22:22

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Rudolf i Entoni-njega obozavam...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

08.02.2014, 13:46

clock-img

dunja RR

pencil-img

30382

Nešto mi se ne dopada Nenad Veljković.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

08.02.2014, 13:52

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

Didy i Lesicauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

08.02.2014, 14:13

clock-img

Didy

pencil-img

7274

IZVORNA PORUKA: Verolina

Didy i Lesicauser posted image



Verka, majke ti, kakav sam ti ja kuvar? Niti nešto kuvam, niti kačim recepte.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

08.02.2014, 14:36

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

http://www.ringeraja.rs/forum/m_1405311/mpage_1/key_/tm.htm#1405311
http://www.ringeraja.rs/forum/m_1376980/mpage_1/key_/tm.htm#1376980
user posted image user posted image user posted image
Upropastila me i jos pita kakva je to ona kuvaricauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

08.02.2014, 14:36

clock-img

dunja RR

pencil-img

30382

user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Verolina

Didy i Lesicauser posted image




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

08.02.2014, 20:14

clock-img

Didy

pencil-img

7274



Hahaha, pa dobro kačim malo recepata, ali to što okačim, to je stvarno prvoklasno, je l? user posted image
A čoko kraljicu sam htela pre neki dan da pravim, ali sam odustala, pošto sam je prošli put skoro celu sama pojela.user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 8.2.2014 20:15:10 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

08.02.2014, 20:16

clock-img

Verolina

pencil-img

5958


IZVORNA PORUKA: Didy



A čoko kraljicu sam htela pre neki dan da pravim, ali sam odustala, pošto sam je prošli put skoro celu sama pojela.user posted image


Ja sam pojela 6 parcadi. Samo sam to jela. I pozlilo mi uvece.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

08.02.2014, 20:20

clock-img

Didy

pencil-img

7274

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Didy



A čoko kraljicu sam htela pre neki dan da pravim, ali sam odustala, pošto sam je prošli put skoro celu sama pojela.user posted image


Ja sam pojela 6 parcadi. Samo sam to jela. I pozlilo mi uvece.user posted image user posted image user posted image



Ja sam se zabrinula zato što meni nije pozlilo. Znači da sam već utrenirano krme user posted image . user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

08.02.2014, 20:29

clock-img

Torbica

pencil-img

8283

Sram vas bilo, sad moram i ja da pravim tu coko kraljicu! user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

clock-img

08.02.2014, 20:30

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

Ma znas li kako je lepa, socna..Uhuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.