cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Epidemija meningitisa u Novom Sadu

clock-img

24.06.2010, 10:18

clock-img

Anoniman

clock-img

24.06.2010, 10:31

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

I to kazu da su dobila uglavnom deca koja su se kupala u bazenu, ali je paradoks sto nisu u istom nego svako kod svoje kuce...tako nekako
pa sam ja pitala mamu da nije nesto voda problem i ona mi kaze da nije nemoguce...ko ce ga znati user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

24.06.2010, 10:48

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

ja sam za ovo cula dok je Lana bila u bolnici jos tad je trebalo da se proglasi epidemija...da li su nasa deca dobila neku vakcinu protiv meningitisa,joj ebem ti moj mozak ljuspa nista ne mogu da se setim

clock-img

24.06.2010, 11:01

clock-img

Anoniman

Iz teme Pentaxim vakcina:

Postoje velike razlike u načinu proizvodnje vakcine u odnosu na domaću Torlakovu vakcinu, razlikuje se način davanja i najvažnije dodata je vakcina Hib, protiv bakterije Hemophilus influenzae. Ova bakterija je najčešći „proizvođač“ infekcija uha, nosa, grla, gornjih respiratornih puteva, a njena najgora komplikacija je meningitis.

clock-img

24.06.2010, 11:14

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Lana mi je primila torlakovu znaci nije zasticena user posted image

clock-img

24.06.2010, 11:19

clock-img

Anoniman

U principu MISLIM (nisam sigurna), da se u tome što sam citirala misli na bakteriski meningitis, a ne na virusni.

Koliko sam se raspitala danas, virusni meningitis nije opasan ako se dete odvede ekaru čim se pojave simptomi, jer deca dobro reaguju na terpiju, i ne ostavlja posledice.

Meningitis KLIKNI

clock-img

24.06.2010, 18:27

clock-img

Nena81

pencil-img

1298

Evo jos jednog teksta po pitanju meningitisa / kupanje u kucnim bazenima

KLIKNI


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

clock-img

25.06.2010, 14:31

clock-img

liliana

pencil-img

4820

To je bio još jedan od razloga zašto smo se mi odlučili za "Pentaxim" vakcinu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

25.06.2010, 14:43

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Bili danas primili obicnu i Torlakova vakcina je zasticena od meningitisa,Pentaxim nema nista vise samo je jednostavija za davanje...verovatno samo bakterijskog ali i to je nesto