cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Deci u vrtiću dali bajate vakcine

clock-img

09.04.2009, 08:25

clock-img

Anoniman

Deca iz vrtića „Naša radost" u Kovinu, njih 65 u predškolskoj grupi, dobila su vakcine protiv difterije i tetanusa kojima je rok ispravnosti istekao 31. jula prošle godine! Roditelji su u panici jer im je rečeno da to može imati velike posledice po zdravlje njihove dece i prete tužbama. Sadržaj vakcine trenutno je na proveri u Institutu za javno zdravlje „Batut" u Beogradu.

Redakciji Pressa se javila Brankica M., majka dečaka koji je bio među decom koja su na sistematskom pregledu u kovinskom domu zdravlja tokom marta dobila vakcinu „di-te", kojoj je rok istekao još pre devet meseci.

- U šoku smo! Uplašeni smo i uznemireni. Dobili smo informaciju da ta bajata vakcina ne može imati trenutne posledice po zdravlje naše dece, ali da će se one videti kasnije. Neki od roditelja su juče išli u Dom zdravlja i tražili da nam daju potvrde da su naša deca primila pogrešnu vakcinu, jer razmišljamo o tužbi, ali lekari nisu hteli da nam je izdaju - priča vidno uznemirena majka.
Izvor: bebac.com

ŠOKIRANA SAM!!!!!!!!!!!!!!!!

clock-img

09.04.2009, 08:29

clock-img

Anoniman

majko moja draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.04.2009, 08:31

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

Citala sam o tim jadima juce na sajtu. To samo kod nas moze da se desi. Kazu - greska medicinske sestre. Da je njeno dijete bilo u pitanju gledala bi malo bolje. Pa, hajd i ona pogresila, ali bajate vakcine se ne cuvaju, vec unistavaju.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

09.04.2009, 08:32

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

IZVORNA PORUKA: mamanp

bajate vakcine se ne cuvaju, vec unistavaju.



Baš tako! Šta ima da se čuvaju.. Kome to treba uopšte? !


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

09.04.2009, 08:35

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dobili smo informaciju da ta bajata vakcina ne može imati trenutne posledice po zdravlje naše dece, ali da će se one videti kasnije.



A šta može da se desi kasnije? Jel neko upućeniji od mene? user posted image

clock-img

09.04.2009, 08:36

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Nemam pojma Tashke, a ne smem ni da zamislimuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

09.04.2009, 09:16

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

09.04.2009, 09:18

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ne mogu da vjerujem!!!
Pa kako su se usudili to napravitiuser posted image

clock-img

09.04.2009, 09:24

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: lu

Pa kako su se usudili to napravitiuser posted image



Pa vidiš da sestra nije videla... user posted image

Najviše me nervira to što će se sve prelomiti ISKLJUČIVO na toj med. sestri, a ja ne mislim da je ona JEDINA odgovorna.

clock-img

09.04.2009, 09:29

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ja isto mislim da je ona najmanje kriva,krivi su oni koji su naručili i oni koji su dostavili bez provjere datuma pa pobogu ne radi se o čokoladama kojima je istekao rok!!!
Ali i to je manje bitno,jadna djeca ja ne znam kako bi reagirala da mi se to desi ...

clock-img

09.04.2009, 09:31

clock-img

Anoniman

Ja mislim da ne bih imala vremena da se cimam sa tužbom, od toga nikakve vajde, verovatno bih snagu i pare usmerila ka inostranstvu da vidim šta se sada može uraditi da sve bude ok.