|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/24
9.7.2024 7:00:52   
IvanaSK RR


Drage mame, stigao nam je Avgust!!

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da procitate Klik



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 2.8.2024 20:47:25 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 07/24
9.7.2024 7:36:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Da prozborim i ja neku rec o ambicioznim roditelja.
Cesto ne verujem sta vidim i sta cujem. Ne znam gde roditelji žure. Nek puste decu da uzivaju.

Elem, sinoc smo imali nastup. Sledece nedelje ako budem uspela da dodjem od mame pevamo u Botanickoj basti. Sad cu na noge lagane, pa sve redom. Mada, sam mogla jos da spavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 07/24
10.7.2024 17:50:16   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem.Pakleno je danas,a ja u 13 h imala zakazano kod zubara.Bili su na odmoru i juče počeli sa radi,pa tad imao slobodan termin.Sad se rashlađujemo sladoledom.Nešto sam ovih dana smlaćena.Imam vrtoglavice,nizak mi pritisak.Ivanka,kako je mama?Dunja,dobro si?Ostale mame?Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 07/24
11.7.2024 16:31:44   
Ivanka 75
Dobar dan, sta da kazem za mamu, valjda je dobro, samo place. Vudim joj po glasu da je tuzna, jedva prica. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 10:49:03   
flamingos
Dobar dan.Ivanka❤️Pozdrav za mamu i želim joj brz oporavak.Sredih stan i čekam prijateljicu da dođe da kafenišemo i ispričamo se.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 12:45:27   
Tiziana
Cao drage devojke.
Rekla bih konacno petak, ali toliko je vruce da ne znam cemu bih se za vikend radovala...
Pakujem zensko dete, ide kod babe sa drugricom, danas popodne. Na 7 dana.
Pakujem musko dete, ide na more sa drugarima, sa nastavnikom, sutra uvece.
Na poslu haos, vratilo mi se kao bumerang ono sto sam pre 2 nedelje jednu nedelju uzivala. To je uvek tako.
Ali bas me briga, jos dve nedelje pa jedno duuugacko letovanje...
Ove nedelje sam izasla dve veceri za redom, niste specijalno, dosla sam kuci oko 12h. Sinoc nisam bila ni za sta. Nisam imala snage da se mrdnem.

Ivank, nazalost razumem te, prosla sam kroz nesto slicno i mnogo je to tesko. Trebace i vama, a i njoj puno snage,ljubavi i razumevanja.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 13:33:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Cao drage devojke.
Rekla bih konacno petak, ali toliko je vruce da ne znam cemu bih se za vikend radovala...



Tizi, isto sam jutros rekla mužu... džabe leto kada si prinuđen da sediš kući pod klimom. Ali mi barem imamo dvorište pa uveče bude fino, obično nam neko dođe pa sedimo do kasno u noć. Ja baš loše spavam pa sam premorena, jedva izguram dan.

I mi da proslavimo Markov rođ krajem meseca pa na more. Žao mi je što nisam uzela ceo odmor jer ko zna kada ću posle moći, na poslu haos...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 14:43:23   
dunja RR
Iv, nadam se da će mama biti što pre bolje user posted image

Tizi, gde idete na more?

Mi smo poslednjih nekoliko godina celo leto van Beograda, i mislim da ću i ubuduće to praktikovati, jer mi je jako mučno po ovoj vrućini biti bilo gde, osim na planini, šumi, ili na moru. Zbog mog posla i sastanaka smo ostali sada 7 dana po povratku iz Vrnjačke Banje (gde je bio divno vreme, ni blizu ovome), i zbog toga što sutra hoću da odradim besplatni pregled mladeža na Adi, za sve nas, i ide i moja najbolja drugarica, moj klijent će nas uvesti preko reda. I posle se pakujem i idemo za Bosnu, tamo je ipak druga klima, veća nadmorska visina, šuma, selo, i čist vazduh. Vraćamo se na jedan u avgustu, da bih ja otišla na zatezanje proteze, i onda idemo u Budimliju, i posle odmah na more, tako da se vraćamo krajem avgusta. Znači svega nekih deset___ dana u Beogradu, na letnjem raspustu, i to mi je previše. Mi smo u parku uveče sa društvom do aksno, popodne smo na Adi, ali džabe i park i drveće, kada se ne možeše opstati napolju uveče, komaraca nikad nije bilo više. Ne prskaju ih nikako, sad je prioritet Rio Tinto, sve ostalo je zapećku, pa ko preživi.

U Bosni, odnosno staroj Hercegovini gde idemo, ih nema, mislim na komarce, pa možemo da sedimo u dvorištu i uživamo, mada tamo smo često uveče u gradu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.7.2024 15:22:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 15:17:54   
Ivanka 75
Joj narode i ja se nadam, i svi se nadamo. Ovo je 3x da lomi tu ruku, 2x zglob i podlakticu, sad rame. Plašim se da se ne istopi njena borbenost i izdržljivost. Tu smo da je podržimo i pomognemo, ali mentalni deo mora sama.
Mi rucasmo, veceras dolaze gosti pa da zbrckam cheesecake i pizzu za posluzenje. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 17:25:45   
dunja RR
Čitam sada hiljade komentarr ispod neke vesti od komarcima, bukvalno nigde u Srbiji uveče ne može da se bude napolju, napadaju u rojevima. Meni u poečtku nije oticalo, ali sada su mi već noge u ranama, jedva čekam da zbrišemo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.7.2024 17:26:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 17:31:56   
dunja RR

user posted image

Na stopalima najviše, a svrbiiii

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.7.2024 17:32:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 17:40:09   
Ivanka 75
Ja sam sinoc prskalazivu ogradu od nekih malih belih bubica a komarci napadaju u talasima 😊 Sad se samo češem 😕

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 07/24
12.7.2024 17:41:36   
dunja RR
Ne mogu dobro da uslikam, noge su mi skroz crvenim tačkama user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 07/24
14.7.2024 13:43:37   
flamingos
Dobar dan.Dunja,nadam se da te ne svrbi više.Da,svud ima komaraca.Mi se spremamo za selo.Idemo večeras,Bože zdravlja.Mm kaže da ih je tamo kamara.Ne može uveče da se sedi napolju.Spakovala sam sve,spremila ručak i sad sedoh.U 15 h počinje tenis,pa da gledamo i navijamo za našeg Noleta.Nadam se da ste dobro.Uživajte ma gde god da ste.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 07/24
15.7.2024 17:04:41   
Ivanka 75
Ana, pitala si me tamo u temi gde idemo na more, Polihrono, propao nam Vrahos, nesporazum oko smeštaja pa smo prepustili deveru. Nama trebalo od 18.7.oni greskom rezervisali 18.8. Pa navrat nanos mm nasao Polihrono.A samo da se ohladimo malo. A radovala sam se Vrahosu, nikad nismo išli na tu stranu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 07/24
15.7.2024 18:37:38   
Ana RR
Prelepa je Jonska obala, mi smo bili na Lefkadi i u Sivoti. Jbg, biće sledeće godine, bitno da odete malo da promenite okruženje.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 07/24
15.7.2024 20:15:31   
Ivanka 75
Zato sam mu rekla "sad rezervisi za sledecu godinu" 😊
Spakovani smo. Jeeeeeej 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 07/24
16.7.2024 8:38:40   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,srećan put,uživajte.Mašemo vam iz sela.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 07/24
16.7.2024 19:44:18   
Tiziana
Dobar dan devojke.Ovaj pakao, ovo je strasno. Ja radim na Terazijama i idem strogim centrom ka kuci. U pola 6,kad je udarno za povratak sa posla nema zive duse!Nama deca nisu tu pa nam je super neobicno. Ubismo gledajuci serije i filmove 😂 Nista ne kuvam, jedemo sve nesto na brzaka, sudova ima minimalno. 🙂Flam, super kad mozete celo leto da budete van grada, kad niste vezani nekim poslom i odmorima. Znaci to puno, pogotovu kako su ovakva paklena leta i bice sve gore. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 07/24
16.7.2024 19:51:14   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Nas tri smo kod mame. Za koji dan cemo kuci.
Iv, lep provod vam zelim.
I mi cemo uskoro. Jedva cekam.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 07/24
17.7.2024 15:02:25   
Olga75
Ahoj mame, vruće user posted image
evo čitam vas idete na odmore. Ja ko ona begečka nana user posted image elem idem od kuće a imam neku deobu paaa a mioji će samnom pa videćemo kako se to poslovno nekako može izdesiti. Nego, uživajte vi kad je već imam strah os odlaska od kuće user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 07/24
19.7.2024 16:33:09   
Ivanka 75
Ahoj narode 😘😘😘
Ahoj pozdrav za Olgu ❤️
Sunce greje, more ko banja, lenčarimo, jedemo, kupamo se... I već je svima dosadno 😏 Da bar nije ovoliko toplo. 
Sinoć sevalo iz pravca Soluna i toliko. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 07/24
19.7.2024 21:56:29   
Ana RR
Uživajte, Ivanka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 07/24
19.7.2024 22:05:25   
flamingos
Dobro veče.Ivanka,želimo vam lep provod,uživajte!❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 07/24
21.7.2024 12:42:50   
flamingos
Dobar dan.Šta se radi?Ovde je tolika sparina,tmurno vreme.Sinoć je padala kiša,ali kratko.U selu je bio i grad.Završila sam sa peglanjem i sedoh da popijem hladan nes.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here