|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Menstrualne gaće i kupaći
15.7.2024 13:34:02   
Peace*
Jel koristite menstrualne gaće?

Ja sam bila jako skeptična pa sam kupila 1 komad da probam, i oduševljena sam. Sa uloškom nisam nikada tako suva kao što sam bila u gaćama. Nosila sam ih 8 sati, nema neprijatnih mirisa, nema vlažnosti, čak wc papir kad se prisloni na gaće ne ostaje ništa. Čak sam uspela da zaboravim da imam. user posted image

Definitivno hoću da predjem na njih, međutim, da bi ih održavala kako treba, kontam da mi treba bar 5-6 komada (da bi stigle da se suše), i sad sam se preračunavala, a onda mi je iskočilo da ima i drugih proizvođača, pa na kraju i na Temu aplikaciji, tek tamo za neke sitne pare. Ja sam uzela na loona.rs, tj u nekoj apoteci u NS koja ih prodaje, i biće mi akutno udarac za džep, ali onda posle nema uložaka... ne znam.

Postoje i kupaći, možda i to nekada dođe na red, trenutno mrzim leto. user posted image

Ako neko koristi, jel može da napiše koje i kako je zadovoljna?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Menstrualne gaće i kupaći
15.7.2024 13:38:06   
Ana RR
Peace, ja imam jedne ali slabo ih nosim, ne znam zašto user posted image iskreno skroz sam zaboravila da ih imam.

Onwa je proizvođač, malo su deblje ali pretpostavljam da je tako jer je moj model za obilniji ciklus.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Menstrualne gaće i kupaći
15.7.2024 13:47:28   
Peace*
I ja sam uzela za obilni, i nisu mi debele, mislim - ništa deblje od običnog uloška.
Pošto sam u poslednje vreme morala da nosim običan uložak i vata uložak, inače sve procuri, ovo mi je extra tanko i prijatno. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Menstrualne gaće i kupaći
15.7.2024 13:50:26   
Ana RR
Meni se konačno malo regulisalo u smislu krvarenja, mislim da je zbog čaja koji pijem za miom. Poslednjih godinu dana je baš bilo neizdrživo, em ciklus na 22 dana em odlivi. Prošla mi je bila sasvim ok, čak sam treći dan mogla normalno da izađem iz kuće, što ne pamtim kada sam mogla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Menstrualne gaće i kupaći
6.8.2024 22:25:15   
Didy
Ja sam uzela prvenstveno zbog ćerke, pa onda i sebi. Ona ima 2 gaća i kupaći, a ja 1 gaće i 1 kupaći. Kupaći nisam probala, ali ćerka jeste (njoj treba zbog kajaka koji trenira i stalno je mokra ili u vodi). Uzele smo tek ovog leta. Meni je najveća prednost gaća što je nazad dubok taj nepromočivi deo, pa ne moram da razmišljam da li će iza uloška procureti dok spavam, kad sam van kuće... I zaista se osećam suvo u njima. Moje su isto loona, ćerkin kupaći je lisca jer loona tad nije imala na stanju. Za mene su spas, a imam dosta obilne cikluse. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Menstrualne gaće i kupaći
20.8.2024 14:50:15   
Sanjalicaaa
Meni su moje danas stigle. Jedva cekam da ih probam 😂

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Menstrualne gaće i kupaći
21.8.2024 0:37:12   
Didy
Super. Javi utiske.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here