|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/24
11.6.2024 12:53:13   
Ivanka 75
Dobar dan, hladimo se hladimo 😊
Ivana, jel bilo drugarsko? Valjda nisam nešto pobrkala 😁
Sanjice, dođe li dete sa rekreativne? 
Joj samo da mi jun dođe do kraja... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 06/24
11.6.2024 12:54:11   
Ivanka 75
Sanja, kako je mama?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 06/24
11.6.2024 13:44:42   
Sanjica26 RR
Iv, Sofija se vraca u cetvrtak. Skoro nas ni ne zove.user posted image
Mama je dobila antibiotik. Bas je zaribala. Jedva prica. Trebalo je lepo da ostane kod mene. Ali zuri joj se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 06/24
11.6.2024 19:40:51   
Ivanka 75
Deca ko deca, mame ko mame 😏😉

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 06/24
11.6.2024 20:59:28   
Tiziana
Deca ce sve manje da se javljaju😂Mi smo skroz u prici oko zavrsnog ispita, mature, upisa, itd. Juce imali poslednji roditeljski u osnovnoj skoli. Ostaje samo nakon svega da preuzmemo svedocanstva, diplome itd i to je to. Uzela sam naredne nedelje 3 dana odmora, ne znam tacno ni zasto, ali kao da budem slobodna dok su ispiti😂Cerka za vikend polaze oba dana francuski, ttako da nam je naredni period turbo. Na poslu nas ne stede, svaki dan sam na ivici da ostavim sve i samo izadjem, ali avaj.. ne moze se.. Moracu da radim i u subotu, ali cu se podelitu sa koleginicom, jedna prepodne, druga popodne...u nedelju cu sa radim jedno veliko nista! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 13:00:33   
Ivanka 75
Tizi, 3 dana da budes podrska, mnogo su nervozni. Nije im lako 😒
Ovde se tako lepo ispadala lisa malopre, tiho tiho, ohladila, ma prelepo ne sad napolju. Cak nema ni one tezine posle kise.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 13:44:03   
dunja RR
Tizi, neka je sa srećom završetak osnovne! user posted image

Šta je odlučio dečko da upiše?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 15:07:05   
flamingos
Tizi,srećan završetak Osnovne škole i sve najbolje želim u daljem školovanju.Imate li kiše?Ovde pada,pa stane,uff što je ne volim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 15:17:39   
Ivanka 75
Boze koliko gresaka u brziniiii 😁
Sad je vrelo ali u busu hladno 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 19:38:36   
Tiziana

Hvala drage zene. 
Dunja, gimnazija, prirodni smer. 3. 14. 5. 1.,tim redosledom pa videcemo.. Sve samo zavisi od rezultata zavrsnog ispita. Polaznu osnovu ima. Vukovac je, ima Dositejeve diplome iz matematike i hemije, a da li ce biti koncentracije sl nededelje na ispitima,  videcemo 😂

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, neka je sa srećom završetak osnovne! user posted image

Šta je odlučio dečko da upiše?



Ovde vreme grozno. Oko 13h je pljuuustalo. Sad je samo oblacno. Ali za sutra najavljuju potop. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 19:47:22   
Sanjica26 RR
Neka vam je sa srecom Tizi.

I mene i Ivanku ceka to sledece godine.user posted image
Ovde je vreme gozno. Bas sam bezvoljna kad je ovakvo vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 19:51:09   
flamingos
Tizi,bravo za tvoje dete.Svaka čast!Još jedna godina i eto i mog deteta u srednjoj školi.Baš brzo prolazi vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 20:37:53   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Neka vam je sa srecom Tizi.

I mene i Ivanku ceka to sledece godine.user posted image



Jupiiiiiiii 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 23:14:34   
Tiziana
Dobra stvar je, cini mi se, da osmi razred nije puno tezak..Ali kad dodje ovaj zavrsni, hteli, ne hteli, svi imaju tremu. Ali probni je stvarno koristan jer ne samo da vide na cemu su vec i orodju nekako taj ispit, vide kako izgleda, pregrme tremu.. 
Leti vreme. Nekako, cini mi se, prebrzo.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 23:15:23   
Ivanka 75
Mnogo ih  trese nervoza. Nine im lako. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 06/24
12.6.2024 23:32:39   
Ivanka 75
Gledam ih veceras, kazu vezbaju satima ovih dana, uce non stop. I oni koji su bili lezerni do pre nekoloko nedelja sad mrecu da panice. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 7:17:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam misljenja da se prijemni treba izbaciti 😁



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 7:56:05   
Tiziana
Sta znam.. I ja sam polagala ispit, ali je u to vreme to bio prijemni, a ne zavrsni, odnosno tada to nije bio uslov da zavrsis osnovnu skolu vec prijemni za upis. Niko nije isao privatno na pripreme, priipreme su bile samo u skoli i svi su manje vise bez problema upisivali zeljene skole.Ovo sad nije realno da ti ako imas 85 poena u Beogradu jedva mozes da nadjes skolu koju mozes da upises. Karikiram mozda, ali nisam daleko od realnosti. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 9:20:39   
Ivanka 75
Ja sam bila prva generacija koja je polagala pre 30 god po novom prijemni. Niti sam se spremala privatno, niti su nas u skoli spremali. Samo moje znanje iz 8 razreda. I polozila i upisala željenu školu.
Gledam juče u jednoj školi 22 vukovca u generaciji. Meni to baš i nije realno. A opet, u drugoj, samo 4. 
Nisam za izbacivanje prijnog, jer, kako će se odrediti ko šta da upiše. Mora da se odvoji žito od kukolja. (ružno da se tako kaže ali tako je) 
Juče mi dete priča, plaču deca i mole za više ocene. Oduvek je toga bilo i biće. 
E sad da se nas dve spremimo i odemo u šoping 😊 Obećala sam da joj kupim šta hoće za 5.0 prosek 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 9:23:17   
Ivanka 75
Tizi, ovde gimnazija bez 90 poena ne može da se upiše. Zato gomila dece i jeste u panici. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 9:56:23   
Sanjica26 RR
Iv, mm se ispalio. Morace T da kupi mobilni za 5.0. U sustini bas ima krs mobilni. Bolji svekar imauser posted image
Ja dodjoh sa sluzbe i sad cu malko da odmaram. Sofi se danas vraca.

Tacno za osmi. Radim u skoli, pa dobijam dobre informacije od dece.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.6.2024 10:29:03 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 11:06:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Iv, mm se ispalio. Morace T da kupi mobilni za 5.0. U sustini bas ima krs mobilni. Bolji svekar imauser posted image
Ja dodjoh sa sluzbe i sad cu malko da odmaram. Sofi se danas vraca.

Tacno za osmi. Radim u skoli, pa dobijam dobre informacije od dece.



Ako, i treba da dobije novi telefon, a tata nek nagradi dete👍😊
Oduvek sam misljenja da trud treba nagraditi. ❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 11:37:26   
Tiziana

Ni ovde ne moze da se upise gimnazija ispod 90,mislim cak i jace. U nekim gimnazijama, na nekim smerovima donja granica bude 97/98 poena. Ovo za 85 sam referisala na srednju strucnu skolu. Pre dve godine, sin moje koleginice je imao tako nesto, mozda izmedju 80 i 85,morao je da upise trogodisnju srednju jer nista drugo nije mogao. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Tizi, ovde gimnazija bez 90 poena ne može da se upiše. Zato gomila dece i jeste u panici. 



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 12:38:59   
dunja RR
Bravo Tizi, on je sjajan!
Ja verujem da će to biti sve kako treba, malo be buni ova 14-ta u ovoj grupi user posted image , jel to zbog blizine vama, ili je 14-ta sada nešto jača nego ranije?

Iskreno, ja sam uvek 6-tu i 14-tu smatrala istim rangom, možda bi čak rekla i da je 6-ta malo jača bila u moje vreme, ali tu su negde. Ja sam polagala prijemni u 6-oj, jer mi je najbliža, ali sam imala dovoljno bodova za 5-tu, prirodni smer, i krenula sam bila da prebacim papire, na kraju se ipak predomislila, i ostadoh u 6-oj. Izabrala sam nešto lakšu gimnaziju, ali ipak bližu. Sada bih možda drugačije birala.

Mada u mom odeljenju je pored jednog dela nas sa Zvezdare i Vračara, bilo dosta dece iz Grocke, Vinče, Boleča, Zaklopače (jer je i njima, iako nimalo blizu, 6-ta najbliža, u odnosu na ostale gimnazije), i svi do jednog od njih (iz tih mesta na Smederevskom putu) su sada vrhunski doktori, ili naučnici (PMF i ETF) negde u inostranstvu. Koje su to vrednice bile, nije im trebala eto ni neka najjača gimnazija, a kamoli osnovna, da postanu najbolji u svom poslu.

Čini mi se da smo im se mi "gradska deca" tada možda krišom i podsmevali, a sada, sada im se divim.

IZVORNA PORUKA: Tiziana


Hvala drage zene. 
Dunja, gimnazija, prirodni smer. 3. 14. 5. 1.,tim redosledom pa videcemo.. Sve samo zavisi od rezultata zavrsnog ispita. Polaznu osnovu ima. Vukovac je, ima Dositejeve diplome iz matematike i hemije, a da li ce biti koncentracije sl nededelje na ispitima,  videcemo 😂

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, neka je sa srećom završetak osnovne! user posted image

Šta je odlučio dečko da upiše?



Ovde vreme grozno. Oko 13h je pljuuustalo. Sad je samo oblacno. Ali za sutra najavljuju potop. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 13.6.2024 13:12:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 06/24
13.6.2024 13:12:40   
Ivanka 75
Nisam ni znala za te donje granice dok mi kolegonica nije rekla prosle god kad joj je sin polagao prijemni. A Iva mi sad sve detaljno referise, oni izmedju sebe pricaju pa znaju.
U sve 4 gimnazije ovde ispod 90 nema upisa. Svaka je na svoj nacin specificna i jala. Cal i opsta koja je bila na losem glasu se poboljsala i izlaze sa dobrim znanjem. Sto kaze Dunja, postaju strucnjaci. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here