|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 9:13:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam sa djacima krenula na ekskurziju. Masem vam iz Bg. Prehladila sam se. Tempo nam je ubitacan.
Tizi, da predajem.
S je krenula sa mm. Sluzi u drugom mestu, pa da ne bude sama. Morala sam sinoc da im sve pripremim oko obroka. Sad sam mirna.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 10:59:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Kako ste danas? 
Dobar dan.Ja sam kao i ovo vreme.🙄Kako si ti?Dete u školi,mm u selu,a ja sređujem neke stvari u regalu.Kasnije ću ručak,da bude vruće kad stigne iz škole.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 14:43:52   
Ivanka 75
Sanjice, lep provod na ekskurziji zelimo 😊
Da li vasa deca spavaju popodne kad idu pre podne u skolu? Ovo moje nije omasilo ni jedan dan ove nedelje da ne dremne, evo je hrče 😊
Nešto sam razmišljala, možda previše napreže male sive ćelije u školi pa bude umorna. Sinoć je zaspala oko 11, nikad ne leže kasno. 
Grmi u daljini a kiše nema. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 14:58:24   
17 joka
Mi samo da vas sve pozdravimo mislimo na sve nase dRRugare.Mi bili na kontrolama vakcinama , na uz kukica  sve je dobro dragom Bogu hvala.Dunjica nam   stigla seku sad ima 5060kg i 54cm a Danica 5010 i 53,5cm  obe su opasnice tako da   odmora nema.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 15:10:21   
flamingos


IZVORNA PORUKA: 17 joka

Mi samo da vas sve pozdravimo mislimo na sve nase dRRugare.Mi bili na kontrolama vakcinama , na uz kukica  sve je dobro dragom Bogu hvala.Dunjica nam   stigla seku sad ima 5060kg i 54cm a Danica 5010 i 53,5cm  obe su opasnice tako da   odmora nema.
Joko,ljubim vas puno.Super napreduju.Uživajte u svakom trenutku.❤️❤️


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 15:53:09   
Ivanka 75
Joko ❤️❤️❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 20:13:51   
IvanaSK RR
Mi smo ok. Cekamo kraj skolske godine, da malo odmorimo od obaveza.
Joko, ljubi lepotuske ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 20:54:47   
Ivanka 75
Ivana  ❤️ Svi cekamo kraj skole 😊
Ja napravih americke krofnice i neko mi rece da ih vise nikad ne pravim, bolje ustipci nego to, mnogo masne. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 21:12:48   
Tiziana
Dobro vece. Ja sam malopre dosla kuci. Preparirana sam. Isli smo na kraju radnog dana na neku rucko veceru, pa taxi nije hteo da mi dodje jer je haos po gradu zbog koncerta Ramsteina pa sam jos i ispesacila dobrano. Sad sam sipala pice i digla noge da dodjem sebi.I mi cekamo kraj skole, sin jos samo 5 dana, ali to nije kraj, ove godine se necemo opustiti do pocetka jula...Cerka u sredu sl ned ide u Bugarsku na neki festival plesa, preuzbudjena je. 2 dana ce izostati iz skole.Sutra opet gomila obaveza i sve nesto u nekim razmacima, ukrasce mi ceo dan.Joko, devojke rastu. Super napreduju kuc kuc.. Sve cekamo da nam se nekad javis.. 🙂 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 23:53:34   
Sanjica26 RR
Nisam vise mlada.user posted image Mnogo se stresiram kad idem na ekskurziju sa djacima. Jos danas sa prvacima. I plus Bg. Sto je rekla Tizi preparirana sam. Danas je haos u Bg-u.
Jos su neke sportske igre. Uhvatila nas je kisa. Bili smo mokri do gole koze. Sad ako mi ne bude jos gore nista nisam uradila.
Cim sam se spakovala nos mi je procurio.
Meni vikend uopste nije vikend.
Jedva cekam da deca zavrse sa obavezama.
Laku noc svima.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.5.2024 23:54:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 05/24
24.5.2024 23:54:40   
Sanjica26 RR
Ivanka, nikad ne spava T. Samo ako je bolesna


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 0:17:50   
Ivanka 75
Iva se bas umori nekad... I ja sam u pocetku mislila "jao razbolece se" ali nije 😊
Sanjice, izguglala sam sta je zavetina, to je kao ovde litije, tako da sad znam 👍
Laku noc svima, ugodan vikend vam zelim 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 0:29:00   
Sanjica26 RR
Verovatno njoj to treba. Laku noc svima.
Ja sam se rasanila i nema mi sad spavanja.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 1:18:28   
Ivanka 75
Ja se dopisujem sa drugaricom dok ona pregleda pismene zadatke 😁
Gledam Poteru na HRT. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 8:57:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ivanka, moj sin nije imao vremena da spava. Desavalo se par puta da zaspi nad knjigom 😅. Uhvati ih umor, sigurno. I oni imaju masu obaveza. 
Ja odoh nesto da calabrcnem da bih mogla uskoro na trening. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 9:17:50   
Ivanka 75
Dobro jutro. Probudio me telefon, mama zvala ❤️Ja bunovna skocim 😂
Ivana, uopste ne mogu da procenim. Ali eto to za umor od napora mi je oako na pamet kad mi je reklada je vezbala matematiku za pismeni sa tatom pa spavala 2h. Verovatno napor i fokusiranost pojacani pa mora da se reset_uje. A ova nedelja je bila bas ispunjena, testovi, pismeni, usmeni... Mada ne videh da je učila...😂😂😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 9:53:41   
IvanaSK RR
Ma, to je umor koji se skuplja. Previse je duga skolska godina 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 10:23:25   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ma, to je umor koji se skuplja. Previse je duga skolska godina 😁



Ma ona tako cele godine, i prosle isto. Samo ove nedelje svaki dan. 😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 10:32:08   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam poželim prijatan vikend.Ovde je lepo vreme.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 10:36:07   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ivanka, sad bas razmisljam. Vracam film. Teodoru je jedne nedelje bas uhvatio umor. Dodje kuci i spava ako nema muzicku. Bas je bila premorena. Juce joj kazem kad mi je rekla da je bas umorna da odspava. Konacno petak. Ona je dete koje nije volelo ni da jede, ni da spava.user posted image Gubljenje vremena. Sad kako je starija za vikedspava jako dugo, ako nema obaveze.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.5.2024 11:26:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 12:05:53   
IvanaSK RR
Cele godine se skuplja, i ne stigne da odmori koliko treba pa onda neku nedelju zakucaju svaki dan sa spavanjem 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 14:14:29   
flamingos
Moje dete vikendom duže spava,mada se desi i neki put u toku nedelje da zaspi tokom dana,ali retko kad.Ranije zaspi uveče,škola joj blizu,pa se naspava.Ručasmo i mm ode u selo.Ima i tamo obaveza.Da se završi školska godina,pa da svi budemo na okupu u našem selu.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 05/24
25.5.2024 14:31:52   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Cele godine se skuplja, i ne stigne da odmori koliko treba pa onda neku nedelju zakucaju svaki dan sa spavanjem 😁



Naj naj je kad ih zateknem petkom popodne zajedno zakucani oboje u spavaćoj. 😍😍😍 Preko nedelje ne mogu da budem svedok tom divnom povezivanju tate i ćerke 😊
Mirna kuća posle ručka, oni hrču 😊
Završih prolećno raspremanje obuće, zimska sklonjena konačno. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 05/24
26.5.2024 9:03:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam juce raspremila macin ormar, dve police sam ostavila za danas 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 05/24
26.5.2024 9:32:44   
flamingos
Dobro jutro.Ako Ivana,neka si ih ostavila za danas.Sredićeš ih.Da i ti malo odmoriš.Moje dete spava,pa da doručkuje i ide na čas gitare.Popodne joj dolazi drugarica.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here