|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 20:10:45   
flamingos
Bravo!Svaka čast Savo.Samo tako nastavi.Mene danas ubi migrena.Ove promene vremena mi nikako ne odgovaraju.Brzo prođe vikend.Oprala sam kosu i sedoh da mm i ja popijemo nes.Jeste kasno,ali sad dođe iz sela,pa da zajedno popijemo,a Anđela svira gitaru.Baš voli i super joj ide.Došla joj je drugarica,tako da uživaju zajedno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 20:18:13   
dunja RR
Flam drži se, mene ubiše lakat i podlaktica leve ruke (otovo sam sigurna da je teniski lakat), idem u utorak u DZ da snimim, uzela sam uput. Predugo ovo traje, već skoro 2 meseca i sve je gore i gore, boli non stop, suze mi idu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 20:22:48   
flamingos
Hvala Dunja.Uff,nezgodni su ti bolovi.Javi šta kaže doktor.Hajd da budeš dobro.❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 20:24:34   
Ivanka 75
Mm boli glava danas i konacno sam ga naterala da izmeri pritisalk. 150/98. 
I konacno sam ga ubedilada to nije normalan pritisak i da treba da ide kod lekara. Kaze sutra ne moze, u utorak ce. Ne odustajem.
Dunja, ako je teniski lakat on se dugo leči čini mi se. Mene su ramena bolela pune 2 godine, nisam mogla ruke iznad glave da podignem. Rehabilitacija pa lagane vežbe i tek posle 2 godine prošlo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 20:30:53   
Ivanka 75
Mm je od sutra work/job based husband 😊 Eno ima pola sata kako teku "pripreme" ☺️
Ivka u set_nji sa drugaricama, posle da se spremi za put i onaj sutra i onaj prekosutra. Posto nisam popodne kuci mm ce joj sutra spakovati hranu za put, sendvici i tako to. 
Sad je cekam da dodje da gledamo Alo alo. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 21:09:09   
dunja RR
Jeste Iv, neki kažu godinama, a boli užas, i to stalno, ne ono povremeno. Našla sam da neki fizijatri ubrizgavaju nešto u lakat, videću baš. Polako, prvo da snimim pa i daljem dalje. Mm boli rame već par meseci, sutra ima zakazano u bolnici da primi elektroforezu u rame. Videću baš da li će delovati kod njega i da li to može kod lakta.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm boli glava danas i konacno sam ga naterala da izmeri pritisalk. 150/98. 
I konacno sam ga ubedilada to nije normalan pritisak i da treba da ide kod lekara. Kaze sutra ne moze, u utorak ce. Ne odustajem.
Dunja, ako je teniski lakat on se dugo leči čini mi se. Mene su ramena bolela pune 2 godine, nisam mogla ruke iznad glave da podignem. Rehabilitacija pa lagane vežbe i tek posle 2 godine prošlo.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 21:11:44   
Ivanka 75
Mislim da su steroidi za lakat. Ubrizgavala ih drugarica koja je odbojkašica. Znam da joj je pomoglo, vratila se odbojci. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 21:33:47   
dunja RR
E moguće!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 9:32:38   
Srecko47E
Pozdrav zene,samo da mahnem.
Upala sam u haos sa obavezama.

Nego da pitam admina,kada odbijemo uznemiravajucu privatnu poruku sa pretnjom,da li tu osobu mozemo sa blokiramo da je ne vidimo vise.
Samo cu reci -F stidi se svojih godina,majka mozes da mi budes.

Ja sam zena koja radi ,imam decu i obaveze i ne ,nisam duzna poput tebe da kuckam na forumu 24h.

Ja se izvinjavam svima,ali meni je visa muka od pretnji i vredjanja doticne osobe koja vrsi nasilje nadamnom mesecima.

Veliki pozdrav

i zamolila bih evo javno admina,da mi se javi.
Jedna osoba ne moze da bude glavna na forumu,gde misli da je vlasnik istog.
I jos se pazi odvazi da salje privatne poruke.

Jedno je imati zanima-jurim nagradne igre,a drugo je biti ovako bezobrazan i uznemiravati nedeljom bilo kog clana!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 10:12:10   
Ana RR
Srecko, šta god bilo, uvek je najbolje poslati screenshot adminu tj Dunji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 12:38:03   
Duškić
Cao, samo da mahnem..Radila, pa nesto pominjem snajki forum ..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 12:59:27   
Ivanka 75
Ja uradila nokte, 5 boja, po jedna za svaki prst 😂 Kaze mi "bas si se odvazila sa bojama" 🤣🤣🤣
A one sve blede, bleda lavanda, bleda roze, slonovaca, buserna i bela. Bas sam pustila masti na volju 😁
Reko sledeci put isto to samo jače nijanse. Ovo su nijanse za posao. Ništa upečatljivo. 
Da popijem kafu, pregrizem nešto pa na posao. Za sat krećem. 
Dete se javilo, treća je u ukupnom plasmanu 👍 Prve dve treniraju skok u vis tako da je sjajna! 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 13:22:12   
Sanjica26 RR
Odlicno Ivanka.
Ja odoh kuci, pa da malko odmaram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 14:05:11   
Ivanka 75
🤗🤗🤗
Ja ne znam koju kisu najavljuju za sutra, danas je predivan dan? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 14:06:55   
Ivanka 75
I ne znam šta će mi ovaj upitnik 🤣🤣🤣
Pošla sam na posao... Odo.. 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 18:34:45   
flamingos
Dobar dan.Duškić,uvek mi je drago kada se javiš.Nema nam Joke.❤️❤️Ovde je prelepo vreme.Uživajte!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 05/24
13.5.2024 21:46:19   
Ivanka 75
Iz nekog razloga mi je ovo mnogo dug dan 🙄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 05/24
14.5.2024 11:12:53   
Sanjica26 RR
Pozdrav svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 05/24
14.5.2024 13:22:28   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Pozdrav svima.


Pozdrav 😊
Cekam da neko nesto napise pa da vam kazem da sam budna od pola 5 😁
Eto, obavestila sam vas 😁
Uzima danak ustajanje u ranu zoru 2 dana za redom. Juce u 5, danas u pola 5... Teme mi trni. Ali proći će. Sutra je lakši dan. 
Jokoooooo, ima li te 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 14.5.2024 13:23:41 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 05/24
14.5.2024 17:02:15   
Sanjica26 RR
Ja sam Ivanka budna od 6. Napravila deci uzinu i onda krenula da se sprema.. uskoro cu na trening.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 05/24
14.5.2024 17:38:20   
Duškić
Cao mame. Vi ste bas aktivne..
Ja odmaram. Nesto mi se samo spava.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 05/24
14.5.2024 18:07:49   
flamingos
Ćao Duškić.Ja se konačno prošle noći naspavah.Noćima loše spavam.Vreme je baš promenljivo.Uspela sam danas da završim i više od onog što sam planirala.Sad pijem nes i gledam moje dete kako crta nešto iz likovnog.Mm ode u selo.Ima i tamo obaveza.Dvorište,travnjak...Mene čeka sređivanje kuće.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 05/24
14.5.2024 19:07:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Duškić

Cao mame. Vi ste bas aktivne..
Ja odmaram. Nesto mi se samo spava.



Aktivne i fit 😂 Sve u istom paketu 😁
Ja kuckam dok spremam rucak, dok pijuckam kafu, u busu na putu do posla/s posla, evo sad imam fore od pola sata do sledeceg casa... Nadje se vremena za sve 😊 
Pljusak je bio takav da me nijedan auto nije promasio malopre 😠 kao da namerno ubrzavaju kroz bare. 
Jos 3 casa i kuci. Pa Alo alo, pa ovi Preziveli, i tako.. Kazem ja sutra ce biti bolji dan. I glava me prestala. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 05/24
15.5.2024 8:18:55   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Ja se spremam za posao, sela da srknem par gutljaja kafe pa da jurim na posao. Juce sam toliko bila umorna, jos ono tmurno vreme, prvi put nakon ko zna koliko vremena sam odspavala popodne, nisam mogla da izdrzim. Imala sam vikend prepun obaveza, u ponedeljak dosla u pola 10 uvece kuci jer sam nakon posla imala neke obaveze pa mi se skupilo i juce me dotuklo. 🙂Nadam se da ste sve ok.. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 05/24
15.5.2024 8:31:44   
Ivanka 75
Dobro jutro. Tizi, ja nisam razumela zasto mm svaki da odrema pola sata posle posla. E onda sam razumela. 😁 Odmori kad god mozes, barem zmuri 😊
Plan... Nabavka, paketomat, rucak, uraditi slike sa ekskurzije 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here