RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


flamingos -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (14.1.2021 23:17:29)

Ivanka,prijavi se.Štošta pametnog pročitaćemo od tebe i naučiti.❤Naravno,mama Jo i ostali koji ispunjavaju uslove konkursa i žele da se time bave,prijavite se.Svima želim sreću!❤





Milena18 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 8:16:23)

Mene interesuje kakvo bi bilo radno vreme, da li se radi od kuće, kao i po kom bi osnovu izabrani kandidat bio angažovan (ugovor o radu, ugovor o delu, pp poslovi ili nešto četvrto). Prijavila bih se, volim Ringeraju, teme koje se ovde obrađuju su bliske mojoj struci i interesovanjima, samo bih volela da znam malo više o tome kako bi sve funkcionisalo.




emicaa -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 8:20:38)

Milena mogu da te zamislim 😊





IvanaSK RR -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 8:22:19)

Ajde Milena ❤️




Sanjica26 RR -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 9:13:24)


IZVORNA PORUKA: Milena18

Mene interesuje kakvo bi bilo radno vreme, da li se radi od kuće, kao i po kom bi osnovu izabrani kandidat bio angažovan (ugovor o radu, ugovor o delu, pp poslovi ili nešto četvrto). Prijavila bih se, volim Ringeraju, teme koje se ovde obrađuju su bliske mojoj struci i interesovanjima, samo bih volela da znam malo više o tome kako bi sve funkcionisalo.




Milena, tebe sam se prvo setila kad sam procitala konkurs.

Izvinjavam se ostalima, ali Milena mi se bas uklapa u ovu pricu. [sm=smiley1.gif][sm=smiley9.gif]




flamingos -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 10:08:24)

Divno Milena,prijavi se.Uklapa se  i Ivanka.❤





emicaa -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 13:19:02)

Ajde ajde,prijavljujte se pa kojoj se posreci 😊





jess021 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 14:25:51)

Milena, samo napred!!! 





Milena18 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (15.1.2021 14:43:31)

Sanjice [sm=smiley27.gif]
Jess, verovatno ću se prijaviti, samo čekam više podataka, nadam se da će nam Dunja napisati kad bude imala vremena.




Duškić -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 9:27:27)

Hoce sigurno. Divan Rr tim.




marketing RR -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 14:28:25)

Drage dame,

Radi se od kuće.

Što se tiče radnog vremena, ono je u najvećoj meri fleksibilno, što znači da nemate na raspolaganju 8 sati dnevno niti 40-ak sati nedeljno, već imate rokove koje je obavezno poštovati i u okviru kojih treba nešto da uradite. Dakle, u ovom konceptu akcenat je na rezultatu, a ne na vemenu i procesu rada. Naravno, u nekim retkim slučajevima će se poštovati i satnica, zbog potreba klijenata koji nemaju fleksibilno radno vreme. Ipak, važno je ponovićemo, da je u ovom poslu rezultat bitan, i poštovanje rokova, a na vama je kako ćete isplanirati vreme i obaveze.

Što se tiče ostalih uslova, detalje dogovaramo sa onima koji uđu u uži izbor. Na kafi, na zoomu, kako se već budemo dogovorili.

Nemojte naš poziv smatrati takmičenjem, jer on to nije, već konkurs na osnovu koga naš menadžment iz Slovenije želi da izabere najboljeg kandidata koji će pomoći u radu Ringeraje i koga želimo da zadržimo u našem timu.

Radi se po ugovoru o delu i sve dažbine državi, poreze, doprinose, redovno uplaćujemo.

Čekamo vaše prijave :)




emicaa -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 17:06:39)

Jutros mi je i Olga pala na pamet,vec je vidim kako zavodi red po temama 😁





marketing RR -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 17:16:14)

Urednik neće zavoditi red na forumu, već uređivati sadržaj na Ringeraji [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 17:17:10)

Moja greska 😂





marketing RR -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 17:30:14)

Ma ništa, nego da ne prepadamo ljude, nije lako držati bič na forumu [sm=zz_wavespin.gif]

Urednik piše, prevodi, istražuje, itd, sve ono u prvom postu...a mi ga čitamo sa uživanjem. Takvog tražimo [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 18:14:08)

Ivanka,milena,prijavite se. Uklapate se!

I didy bi super bila,ali mozda nema vremena!




Milena18 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 19:09:29)

Hvala na informacijama!


Von,i meni je Didy pala na pamet. 




Ivanka 75 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 20:24:52)

Hvala za info! 😊 





flamingos -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (16.1.2021 22:53:50)

Hajde prijavljujte se.Srećno svima.❤





Olga75 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (17.1.2021 18:30:20)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Jutros mi je i Olga pala na pamet,vec je vidim kako zavodi red po temama 😁



Šljus-šljas- reče Olga držeći bič u jednoj a trozubac u drugoj ruci [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (17.1.2021 18:32:20)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Ma ništa, nego da ne prepadamo ljude, nije lako držati bič na forumu [sm=zz_wavespin.gif]

Urednik piše, prevodi, istražuje, itd, sve ono u prvom postu...a mi ga čitamo sa uživanjem. Takvog tražimo [sm=bravo.gif]

Urednik, admin, mod nego nije okej da samnom plašimo narod [sm=jezicek.gif]




Duškić -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (17.1.2021 18:32:55)

O, pa fini uslovi.




emicaa -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (17.1.2021 21:18:31)

Olga znas da nisam tako mislila 😂Ali ti imas i neku dozu strogoce 😁





Misha i Ljisha -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (17.1.2021 22:57:05)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Olga znas da nisam tako mislila 😂Ali ti imas i neku dozu strogoce 😁





Jeste svi zortamo od Olge 😁




Maraj -> RE: Otvaramo konkurs za urednika sadržaja Ringeraja.rs! (18.1.2021 8:49:07)

Meni je Trcosava bila olicenje strogoce... jedno vreme [sm=smiley1.gif]
Sta je sa njom?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>