RE: Omiljena igracka vaseg deteta (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Anarunika -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (20.7.2015 14:16:06)

Da ,kod mladjeg dolaze puske i pistolji u obzir isto, mada ih ja ne volim ali nisam za to da im se brani pa onda pustim da se i sa tim igraju. Na kraju krajeva decaci su,moraju i sa tim delom zivota kad tad da se upoznaju




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (20.7.2015 14:29:21)

Tako sam i ja ,sto se tice igracaka oruzja,do skoro nije imao ni jedan pistolj ili pusku,sad ima dva,ali se ne igra.Moze onaj na vodu,taj odobravamo[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 9:05:15)

Ma ja ne znam šta je mog sina spopalo,dok je bio manji nije se igrao sa tim igračkama, a sada traži da mu kupujem[sm=smiley13.gif] valjda je to kod drugara video, i samo mi priča kako njegovi drugovi imaju dosta pušaka i pištolja svakakvih vrsta, a on nema skoro ništa[sm=zmeden.gif] a na spratu puna jedna kutija tog vatrenog plastičnog naoružanja.




Bibilib -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 15:23:21)

Viki mi smo prevazisli plasticne puskice i pistolje sad ih pravimo od talkica od kukuruza i od drva...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 15:50:26)

i moj je video od drugara...ali dobro i dalje nije bas lud za tim,kao sto inace decaci jesu.




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 16:14:40)

[sm=smiley36.gif] moj je poludeo kad mu vreme nije




amdn -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 18:19:15)

mi jos nismo i fazi pusaka i pistolja al posto le toplo imamo onaj na vodu pa to kao trazi da nas prska inace, dobio je za rodjendan auto veterinara sa raznim rekvizitima - Playmobil pa mu jee sad to omiljena igracka




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 23:19:06)

amdn,dala si mi ideju, mogla bih kupiti taj pištolj za vodu i poneti ga na more,osećam da bi se njih dvojica super igrali, a ćerka bi sigurno ludela, jer sada joj sve ide na živce,tipičan pubertetlija




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 23:21:48)

Moja S ima taj pistolj na vodu i to bas veliki,prska po dvoristu babu i tatu,ma sve ih okupa[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 23:24:28)

Mene jedino to i brine kod tog pištolja na vodu,jer znam da će dečaci međusobno da se prskaju do besvesti ali prskaće i sestru...tu će biti ozbiljnih problema[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (21.7.2015 23:36:41)

Moji imaju pistolje na vodu,jedan manji i jedan veci i leti je to obavezno [sm=smiley36.gif]nosimo i sada na Zlatibor.A lavic i Mini Maus,koje sam ranije opisala kao omiljene igracke moje dece,takodje putuju sa nama,na odmor[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 0:04:04)

Moj najmlađi je jedno vreme imao nekog plišanog zeku bez koga nije hteo da zaspi,mada ga to nije dugo držalo,samo nekoliko dana,a onda je odjednom prestao da ga traži a ja bila sakrila da ga ne vidi,odmah ga je zaboravio




jovana jojo -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 9:24:48)

Omiljena igračka moje ćerke je njena torbica sa šminkom[sm=smiley36.gif] ne odvaja se od nje, a sin on za sada najviše interesovanja pokazuje za moj mobilni,najzanimljivije mu da ga baci [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 15:43:34)

Joj što mi je poznata ta igračka zvana Telefon.I moji su prošli kroz tu fazu svi[sm=smiley36.gif] znači obožavali su da uzimaju i bacaju tel. na pod,samo sam im ja uvek poturala one tel. koji nisu u upotrebi.




amdn -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 16:54:44)

Viki to je dobra ideja za more, imate neke vece pistolje i neke manje, mi smo dobili za rodjendan neki veci pa nam je taj veliki kad se napuni ide 1l vode i to mu je tesko, nas decak mrsacac,
na kraju smo mi kupili neku manju puskicu sa manjim rezervoarom pa mu je taj sad dobar.




jovana jojo -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 18:17:20)

Viki moj neće te telefone koji ne rade[sm=smiley36.gif] provalio je odmah koji rade a koji ne po ekranu.Tako ja njemu dam te koji ne rade a on ih pogleda pa ostavi, a kada se domogne mog tel. koji radi e tu se udubi u igranje[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 22:22:00)

mi nasem nismo nikad davali tel. evo tek sad kad ima boginje da ga animiramo svime i svacim, pa kao ajd neki crtac na telefonu,
kako mu nismo davali super se on tu snalazi, uce toliko brzo da ne verujes[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 22:24:44)

Amdn moja S je sa nepune tri godine znala da pusti omiljene crtace na you tube [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 22:30:10)

Da, admn prosto i ja ne mogu da verujem,oni bolje barataju tel nego ja.Ovaj moj najmlađi zna da mi promeni pozadinu ne tel,a ja to nisam znala nije me ni zanimalo[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 22:47:25)

hehe mali genijalci, nas doduse zna na kompu da pusta crtace sa Yout. Masu i Misku, cak babi objasnio gde su crtaci da mu ona pusti, cirkus[sm=smiley1.gif]
al tel . kao nismo davali, a vidim deca barataju sa svakakvim uredjajima bolje nego mi[sm=smiley1.gif]




jovana jojo -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (22.7.2015 22:55:02)

Ma D. odmah pozove prvog sa liste, a nekoliko puta mi se dešavalo da šalje prazna poruke.Njemu je jako zanimljivo kada baci tel, a on se raspadne,kada ga baci a tel. ostane čitav on bude razočaran[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (3.9.2015 21:43:41)

Kupila danas jetrva mojoj S ovaj mikrofon,S odusevljena,peva na njemu pa snima,ima neke pesmice,ima Frozen pesmu sto je najvaznije [sm=smiley36.gif],ma svakakve funkcije i pesme ima.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0903/e1j-mikrof.jpg[/img]




Kata90 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (3.9.2015 21:48:11)

za sada plasticna boca,koju vrti celi dan i puzi za njom[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (3.11.2015 15:55:04)

Luci su lego kocke opet,pošto praktikujem da ,kad joj neka igračka dosadi sklonim na mesec-dva,i papir i makaze.
Heleni sve igračke koje imaju zvuk i motor.naučila je da ga vozipa se vozasad njim m po kući




bojana92 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.12.2015 22:46:14)

Danilo su omiljene igracke plisani meda i autic,koji voza po celoj kuci,a Filipu je sada najzanimljivilja lopta.SKlizne mu iz ruke kad hoce da je uzme,pa puzi do nje,pa je ponovo uzima,i tako u krug dok mu ne dojadi.Voli da se igra i sa daljinskim :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>