|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2025.
13.9.2024 13:41:39   
dunja RR
Evo i nove teme user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 14:15:23   
dunja RR
Pa da se zapljunem.

Mi smo se predivno proveli na Skiatosu ove godine, čak bolje u odnosu na prošlu godinu, jer smo sada išli i na Skopelos a i vreme je bilo lepše (ne pretoplo već taman kako treba), i sada sam se toliko navikla na "našu kuću" na Skiatosu, na sav taj konformizam i kuće a i prelepog ušuškanog ostrva, gde sve znam i sve mi je lepo, da padam u iskušenje da opet idemo tamo. Ali neću, nisam volela da ponavljam destinacije, i samu sebe sam iznenadila što sam ponovila ove godine. A i mnooogo je skupo (mislim na aranžman, jer nema direktnih letova), a verujem da će sledeće godine godine biti još skuplje. Što se cena na samom ostrvu tiče, nije strašno, ili je isto ili jeftinije nego u Srbiji.

Ali planiram Skiatos opet za par godina (ili kombinaciju Skiatos-Skopelos), kada M još poraste, da bi smo mogli obići nešto što nismo.

Za sledeće leto planiram da ostanemo dugo u Bosni, nekako uvek ostanemo kraće nego što želim i isplaniram jer se uvek nešto ispreči, i bude mi žao. Odlučila sam da za sledeću godinu napravim detaljan plan, i da tamo ostanemo ako uspemo celo leto (pre toga Zlatibor par dana, i krajem avgusta Budimlija), jer ona nestvarna priroda i neverovatan vazduh su stvarno raj za decu, imamo našu kuću, a onda odatle deset_ak-petnaestak dana na more (Crna Gora ili Hrvatska, nije daleko ni jedno ni drugo). U Bosni su cene mnogo niže u Beogradu, vidim da su ljudi tamo mnogo srećniji i zadovoljniji nego ovde, oset_i se. Ima stalno raznih dešavanja u gradu, regate na Drini, razni festivali, utakmice, filmovi, puno turista, grad je stalno živ do kasno u noć, šetnje na promenadi, uz reku, ali to je uglavnom leti.


< Poruku je uredio dunja RR -- 13.9.2024 14:19:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 14:15:57   
Ana RR
Ja već uveliko gledam gde ćemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 14:17:27   
Sanjica26 RR
Mi smo vec isplaniraliuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 15:16:06   
Ana RR
Extra! Gde ćete Sanjči?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 15:46:05   
jess021
Sanjice, i mi🙂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 21:31:55   
dunja RR
Zaboravih da kažem, u Bosni nema komaraca i nema nesnosne vrućine, 2 važne stavke za uživanje u letu user posted image zato kujem plan detaljno za sledeće leto :) A tamo oko Foče stvarno ima toliko toga za obići i videti, rafting na Trai, Tjentište, Sutjeska, Zelengora (tamo beremo borovnice), Brioni, reke i bazen za kupanje, domaća hrana i čist vazduh, i nestvarna priroda. More je blizu, malo da promenimo, da ne bude Grčka, da uglavim more negde sredinom leta, i da sve bude praktično i meni najvažnije, da deci bude sadržajno, bez telefona. A ja mogu da radim dok smo tamo, i svi srećni.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pa da se zapljunem.

Mi smo se predivno proveli na Skiatosu ove godine, čak bolje u odnosu na prošlu godinu, jer smo sada išli i na Skopelos a i vreme je bilo lepše (ne pretoplo već taman kako treba), i sada sam se toliko navikla na "našu kuću" na Skiatosu, na sav taj konformizam i kuće a i prelepog ušuškanog ostrva, gde sve znam i sve mi je lepo, da padam u iskušenje da opet idemo tamo. Ali neću, nisam volela da ponavljam destinacije, i samu sebe sam iznenadila što sam ponovila ove godine. A i mnooogo je skupo (mislim na aranžman, jer nema direktnih letova), a verujem da će sledeće godine godine biti još skuplje. Što se cena na samom ostrvu tiče, nije strašno, ili je isto ili jeftinije nego u Srbiji.

Ali planiram Skiatos opet za par godina (ili kombinaciju Skiatos-Skopelos), kada M još poraste, da bi smo mogli obići nešto što nismo.

Za sledeće leto planiram da ostanemo dugo u Bosni, nekako uvek ostanemo kraće nego što želim i isplaniram jer se uvek nešto ispreči, i bude mi žao. Odlučila sam da za sledeću godinu napravim detaljan plan, i da tamo ostanemo ako uspemo celo leto (pre toga Zlatibor par dana, i krajem avgusta Budimlija), jer ona nestvarna priroda i neverovatan vazduh su stvarno raj za decu, imamo našu kuću, a onda odatle deset__ak-petnaestak dana na more (Crna Gora ili Hrvatska, nije daleko ni jedno ni drugo). U Bosni su cene mnogo niže u Beogradu, vidim da su ljudi tamo mnogo srećniji i zadovoljniji nego ovde, oset__i se. Ima stalno raznih dešavanja u gradu, regate na Drini, razni festivali, utakmice, filmovi, puno turista, grad je stalno živ do kasno u noć, šetnje na promenadi, uz reku, ali to je uglavnom leti.




< Poruku je uredio dunja RR -- 13.9.2024 21:32:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2025.
13.9.2024 22:45:57   
Ivanka 75
Dunja, meni ne veruju kad kazem da u Uzicu nema komaraca, bar ne onih koji ujedaju 😂
I da nisam znala kako izgleda komarac dok nisam ovde dosla. A ovde su svi komarci ovoga sveta. 😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2025.
14.10.2024 15:06:46   
jess021
Evo da pokrenem temu🙂
Da li znate neke kampove u Grčkoj, ali da imaju bungalove/mobilne kućice?
Mi smo dve godine išli u Thalatta kamp na Sitoniji i prezadovoljni smo, ali bi mozda da promenimo lokaciju. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2025.
14.10.2024 22:47:09   
Ana RR
Jes, Armenistis ima bungalove/mobilne kućice. Kumovi su bili ovog leta ali oni su bajkeri i nose šator.

Dva ranca beg iz kanca su pisali o kampu Meltemi na Peloponezu, jako lepo mi deluje ali ne mogu da se setim da li imaju kućice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2025.
15.10.2024 10:00:36   
jess021
Anči, hvala.
Pisala sam već Armenistisu, odgovorili su da od januaru bukiraju 2025. Videću taj na Peloponezu, iako je malo daleko🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Majić, King i Muso – hitovi Vulkanovog saj...
Peti Vulkanov sajam knjiga, koji traje do 20. oktobra, i ove godine izazvao je ogromno interesovanje čitalaca, a među br...
Pitanja koja ne treba da postavljate samoh...
Mame često moraju da se nose s neprijatnim komentarima prijatelja, porodice, nepoznatih ljudi na ulici, svako bi da ponu...



Anketa

Прерано за бебу?
пеперутка16

Да ли је рано за жељу за дететом и за брак са 18 година?

Click Here