|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobili smo naocare
8.5.2022 22:40:43   
flamingos
Da,kontrola na 6 meseci.Tako i mi evo već skoro pa punih 5 godina.U petak,nakon škole,idemo na širenje zenica.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dobili smo naocare
20.9.2024 13:30:36   
Ana RR
Mare dobio naočare user posted image Desno oko -0.25, levo -0.50. Baš mi je nešto rano za naočare user posted image ja ne nosim, mm je skoro dobio za čitanje. Ja sam skoro bila na pregledju, imam neku malu dioptriju na daljinu ali ne nosim naočare.

Vidim da je njemu ok, on je sam tražio da ide na pregled jer ne vidi lepo šta piše na tabli ali ja sam se smorila. Kaže dr da deca imaju ogroman problem zbog ovih belih tabli, em prave odsjaj, em se flomasteri ne vide lepo, em se sitno piše na njima.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.9.2024 13:36:57 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dobili smo naocare
20.9.2024 16:04:23   
Ivanka 75
Ana, ja skidam kapu Maretu na savesnosti i samo-odgovornosti 🥰
Nije to velika dioptrija, Iva je počela da nosi u petom ako se dobro sećam (a nesto se ne secam dobro). 
Sad će tek da bude šmeker 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dobili smo naocare
20.9.2024 16:05:55   
Ivanka 75
Sad pogledah ovde, mart 2022. Peti razred. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dobili smo naocare
20.9.2024 16:39:01   
Ana RR
Ivanka, dobar je on po tom pitanju. Sam kaže i kada mu je vreme da ide na čišćenje kamenca. Svi zubi su mu zdravi pa mislim da mu je i gušt da ode kod zubara da čuje kako mu hvale zube user posted image

Za vid mi je rekao još krajem 6. razreda ali nikako nismo otišli i evo jutros ga je konačno mm odveo. Njegove drugarice sestra je oftamolog pa smo kod nje išli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dobili smo naocare
20.9.2024 22:08:40   
Tiziana
Nama sin nije ni rekao da ne vidi dobro, nego bio na sistematskom i oftamolog mu rekla odmah zovi roditelje! Medjutim toliko je bila neprijatna plus nam je zakazala sirenje zenica za mesec dana od tada bez da nam kaze sta je to toliko strasno da smo morali odmah da dodjemo. Na kraju odemo privatno i naravno da nista nije strasno. Na jednom oku - 1,na drugom 0 i na oba cilindar.. Nisi naocare, ali ne stalno.. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dobili smo naocare
20.9.2024 22:33:39   
Ivanka 75
Tizi, zasto ne nosi stalno? Ivi izricito naglaseno da mora da nosi non stop iako vidi na blizinu, - 1.5 i - 0.5 sa cilindrom.
Mozda zbog astigmatizma. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dobili smo naocare
21.9.2024 13:31:36   
Ana RR
Odabrali naočare. Jedva smo našli neke a da mu nisu preširoke, ima malu glavu na mamu user posted image

Prvo su mu se dopale jedne sa debljim okvirom ali na kraju se odlučio za jedne manje, tanje su i neprimetne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







10 saveta za brigu o sebi nakon embriotran...
Odabir prave klinike za VTO je najvažniji korak na vašem putu ka roditeljstvu. Uz tim iskusnih stručnjaka, veoma je važn...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Draga "NEPLANIRANA BEBO"...
Nema apsolutno ničeg slučajnog u vezi sa tobom, moja slatka bebo.
Kako probiotici pomažu u jačanju imuniteta...
Na razvoj imuniteta kod dece značajno utiču ishrana, san, higijena, fizička aktivnost i crevna mikrobiota. Crevna mikrob...
Pismo nezainteresovanim članovima porodice
Kako bi bilo da se pomirite sa tim ko i šta su vam prioriteti i samo priznate da naš sin nije deo toga. Vrlo jasno ste n...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да ли су вам менструације болне?
пеперутка16

У последње време имам толико болне менструације да се и онесвестим..хитно је, она ми да ињекцију и то је то..И сад кад старим како сам старија. Имам 29 година, нисам се још породила итд.

Click Here