|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
19.8.2019 11:39:33   
bubulence
Drugarica je u subotu dosla iz hotela Slatina, po slikama bih rekla da je savrsen


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
19.8.2019 13:01:19   
Duškić
Lep je merkur. Bila sam . Sobe ciste, lepa klopa , meni je super bilo sa decom i mm bila.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
22.8.2019 17:36:59   
pari
Moja drugarica je bila u Vinariji Gradak, imaju dva bazena,izgleda jako lepo, ona je baš bila zadovoljna



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
7.12.2021 14:06:25   
nata11
Dajte mi neku preporuku za privatni smestaj u Banji.



_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
21.9.2022 13:43:44   
nata11
Koji zatvoreni bazen preporucujete? (Pored Vrnjackih Termi)

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
20.7.2024 16:16:16   
trotinetMali

IZVORNA PORUKA: MimaKos


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Soko mi je uzasna, puna penzionera, Vrnjacka mi je vise mladalacka. Mada Soko ima predivne prirode okolioo

Soko banja nam je blize, a mnogo volim Bovan, zato, a ne poredi se sa Vrnjackom uopste, nebo i zemlja


Meni je Vrnjacka lepa i leti i zimi , ima kjudi svih doba, cesto idem, zadnjih godina zapravo sve vise mladih vidjam , pogotovo leti kada su festivali i razna desavanja.

A Soko mi je onako, pa ne znam, ne svidja mi se bas nesto, nemam neki konkretan razlog. Jedino sto je ekstra u Soko banji to je vazduh, retko gde je tako dobar vazduh. Mislim za one koji obracaju paznju na to.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.7.2024 10:13:51   
nata11
Meni se naprimer Vrnjacka kako godine prolaze sve manje i manje svidja. Postaje kao Zlatibor.
Da ima svacega ima, nikada nije dosadno ali previse urbano postaje za miran odmor. 

_____________________________





(odgovor članu trotinetMali)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.7.2024 13:23:01   
dunja RR
Nato, istina je da se sve urbanija (kvadrat je kao u Beogradu, pitala sam u agenciji), ali ne diraju centar u Banji, još uvek, kao na Zlatiboru (osim onog nadograđenog Ceptera koji štrči u odnosu na sve predivne stare građevine). Ali park je i dalje isti, kao pre 45 godina, koliko ja već idem u Banju redovno. Ja samo da kročim u taj park i preporodim se..bili smo pre 20 ak dana, ovaj put u Fontani, koja mi je odlična pre svega zbog te pozicije uz park, ali i hrana, bazeni, sobe, sve je sjajno što se tiče Hotela Fontana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.7.2024 13:25:53   
dunja RR
Videćemo kako će biti kada Đoković napravi hotel na Goču, pravi čini mi se i žičaru od Banje do Goča, to će sigurno privući još turista. Goč je lep, a nije komercijalizovan, Nole je osetio gde treba ulagati.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2024 10:43:15   
trotinetMali
Dunja sve si u pravu, i ja sam cesto u banji i delim tvoja zapazanja :)

Samo kvadrat nije bas kao u Bg, vise je kao na daljoj perfiriji Bg-a.

U Fontani sam bila mnogo puta i uvek je sve za svaku pohvalu:)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
30.7.2024 16:23:43   
dunja RR
Ne znam šta bih rekla, u stanovima blizu parka je 3.000 eura/kvadrat, a dalje ide na 2.000, pa i na 1.500, to je što se Banje tiče.

Ja recimo živim na Bulevaru, što je širi centar Beograda, moja zgrada je stara gradnja, kvadrat je nešto preko 2.000.

Naravno da ima urnebesnih cena stanova na Vračaru, pa i u zgradama novim, odmah do moje (4.000 kvadrat), ali gledasala sam neki prosek...

Kako god, skupo je...

Ali Banja je divna, baš je volim...

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.7.2024 16:24:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu trotinetMali)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
6.8.2024 22:08:47   
Didy
Ja sam bukvalno odrasla u Vrnjačkoj banji. Provodila sam kod dede raspuste, praznike... Prvo s mamom i drugom bakom, pa sama, pa s mužem, posle i sa decom... Sad sam se već i zasitila kako su deca porasla, dovoljno mi je na vikend da odem i obično odemo na Goč bar 1 dan i na ribnjak na pastrmku na Goču, čisto malo da se izmestimo iz gužve. Verujem da će žičara učiniti odlazak na Goč atraktivnijim. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







LILLY JUNIOR podkast sa Sarom - 9. epizoda...
U devetoj epizodi 2. sezone podkasta, Sara Oster Rokvić je razgovarala sa manekenkom i preduzetnicom Bojanom Barović i p...
Samo mami nemojte govoriti da ja tatu isto...
Da bi primerno osetili šta se dešava u duši deteta, pokušajte da zatvorite oči i da zamislite pred sobom dvoje vama najb...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here