|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.7.2024 10:08:40   
Ivanka 75
Biće ćevapi i krompirići. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.7.2024 16:33:41   
Ana RR
Kod nas krmenadle sa krompirom i povrćem iz rerne, sve u pekač i zaboravim na to par sati. Šopska salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
4.7.2024 16:57:21   
Sanjica26 RR
Deci sam spremala jutros pastetu. Za veceru imamo kuvani kukuruz.
Nama za rucak su bile spagete u paradajz sosu i salata. Deca su imala ppmfrit iz rerne i snicle. I za njih salata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.7.2024 10:43:08   
Ana RR
Kuvate li, žene, po ovoj vrućini? Ja ću se pretvoriti u salatu user posted image Ovih dana samo nešto lagano i brzo, tortilje sa povrćem i grilovanim mesom ili ribom, obrok salate, paste...

Danas za mm i mene tuna a za Marka losos, verovatno ću ubaciti u fryer. Krompir salata sa crvenim lukom, mm kupio jutros.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.7.2024 13:14:08   
Ivanka 75
Ja kuvala ovih dana kod svekrve. Klimica, hladno, milina. Nama stigla klima što sam naručila pre odlaska kod mame i uredno je parkirana na ulazu 🤬 Nema čovek kad da je ugradi. Ajde posle mora, kaže on...
Tako da sam pržila i krčkala kod svekrve do juče, došli su iz sela. Nema smisla da i dalje uzurpiram bungalov. Rano sam ustala i spremila ručak tako da je podnošljivo. Ostatke mesa pakujem i nosimo. Kad ne uključujem ringle u kući lepa hladovina. 
Prognoziraju 43 stepena za sutra. Kukuuuu... A ja ću se od sutra ladim u morsku vodu 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.7.2024 13:41:38   
Ana RR
Ma meni klima ceo dan ne staje ali opet ne mogu da kuvam. A dete pita kad će kiflice user posted image mislim se biće na zimu user posted image

Znači vreme za odmor, Iv user posted image gde idete? Bogami i mi ćemo još malo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.7.2024 13:50:23   
Peace*
Slabo kuvamo, svaki 2-3 dan. Ne mooooguuuuu!
Marko me naludeo neki dan pečem palačinke, pa sam se pridigla u 7 da ti radim - budala.
Za danas spremila lazanje.
Mislim da ću za sutra ćuretinu sa mlincima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
16.7.2024 18:37:02   
flamingos
Peace,ja sam jedno jutro u 6 ustala kako bih skuvala pasulj.Dete voli mlade krompiriće,pržene,pa kako god okreneš mora da se uključi šporet.Pravim i kolače,mutim sladoled,hladne poslastice.Ne smeta mi.Tu je klima,pa laganica(izbegavam je koliko god je moguće,ali pretoplo je,pa se ne može bez klime).Napunim paprike,ispečem ih i imamo za 2 dana.Dodam još nešto(salata obavezna) i eto ručka.Za sutra su u planu palačinke.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
17.7.2024 14:58:45   
Olga75
Jao žene drage kakve klime ili koliko ih imateuser posted image
ja kad kuvam gledam da j nešto stavim, zatvorim kuJnu i uđem za sat - dav i isključim.
Danas kuvam ništa ko i juče al imam lubenicu i imam slaninu i pavlaku u frižideru a imam i nudle u kredencu pa ko oće nek raspali.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
17.7.2024 15:11:16   
Ana RR
Oldži, moja klima radi ceo dan a bogami i noću ako treba. Ja ne bih funkcionisala u onom paklu nikako user posted image jbg radim od kuće, treba mi komfor.

Ne kuvam mnogo, uglavnom nešto lagano. Salatice, brze paste, poručimo... danas npr imamo kukuruz i lubenicu user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.7.2024 15:12:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
18.7.2024 11:10:37   
Ana RR
Danas posle dužeg vremena imamo ručak user posted image pileća supa, bataci i karabataci zapečeni sa pirinčem. Paradajz sa sirom i mladim lukom za salatu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
20.7.2024 16:19:17   
trotinetMali
POsle par dana opet isto moje omiljeno: oljeskavice od tikvica sa malo kackavalja i jos nekih djakonija, ko nije probao neka proba :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
20.7.2024 18:57:00   
Ana RR
Danas smo skitali pa smo jeli usput. Mm tortilju, ja salatu, dete pileći burger.

Za sutra sam pripremila teleću plećku, jutros sam je stavila u marinadu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu trotinetMali)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.7.2024 10:13:58   
Sanjica26 RR
Za dorucak deci kiflice sa sirom. Za rucak imamo krem corbu i punjenu paprike.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.7.2024 10:40:42   
Ana RR
Prekjuče teletina sa povrćem, bila je preukusna. Juče za mm ostaci teletine, za dete tortilja sa piletinomi kukuruzom, za mene nešto kao cezar salata. Danas cenim da će biti nešto poručeno jer utorkom imam sastanke i retko kada stignem da spremim klopu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.7.2024 17:48:09   
Ivanka 75
Mi raspalili danas rostilj u dvoristu, pa sam i krompire stavila na gril iako su pojedini negodovali da nece valjati, a na kraju se trazio krompir vise 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.8.2024 11:59:42   
Ivanka 75
Chilli con carne sa pirinčem. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.8.2024 23:48:45   
Duškić
Neki kolac sa sljivama...Imam jos dosta sljiva.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.8.2024 13:54:03   
Ivanka 75
Krompiri iz rerne sa krmenadlama i varivo sa boranijom. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.8.2024 15:35:33   
Ana RR
Moji iskukali musaku danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.8.2024 15:50:28   
flamingos
Za doručak pica.Ručak-domaća supa,piletina sa povrćem i salata po želji.Za večeru se još nisu izjasnili.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.8.2024 12:51:26   
Ivanka 75
Dorucak palacinci, rucak pribiramo od ovih dana, plus proja pride. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 14:10:46   
Ana RR
Doručak - topli sendviči za muške, pesto jaja za mene
Ručak - bataci iz fryera, prilog od graška (za Marka krompir jer ne voli grašak)
Večera - ja ne večeram, njih dvojica obično zajedno nešto klopaju.

Za užinu sam spremila breskvu (zaleđenu) sa grčkim jogurtom i maple sirupom i dodala malo seckanih lešnika. Baš fino osveženje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.8.2024 15:14:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 18:54:05   
Sanjica26 RR
Anci spremna si za uzine od ponedeljka.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.8.2024 19:30:27   
Ivanka 75
Kad sam ovo Anino breskvasto procitala - stavila breskvu u friz i cekam 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 52 [53] 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here