|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
28.3.2012 17:15:02   
mama kukunka
ne da meni djavo mira, isprobavam svakojake pelene..te sam danas kupila eve baby ( tako li se zovu, ili evy, mrzi me da ustanem da vidim)..kuma mmi rece da ih je za cerku koristila stalno..
Sad trosimo drugi red huggies-a ( ne cini li vam se da je kod pelena isto kao kad napunite rezervoar u kolima-btw taj prizor nisam bas dugo videlauser posted image - mnogo duze traje gornja polovina nego donja??user posted image , dok sam na gornjoj polovini, cini mi se da se bas lagano trose, cim predjem na donju-odoseee)
dakle, posle ovog visokoumnog zakljucka, htedoh da prokomentarisem da nisam nezadovoljna huggies-om.. jedino ako sa bas puuno ukaki, a onda je neko tumba, kao da se istisne kaka iz pelene, jerbo on malo sporije upija od pampersa.. a ojed fala bogu nismo imali..
kad pocnemo da trosimo sledece-javicu se..posle planiram babylove, pa te pufies ( mada ne znam gde se kupuju)..taako, mozda zatvorimo krug na pampersu opet negde krajem 2013user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Pelene ...
28.3.2012 18:34:06   
Anck Su Nmaun
U nedostatku Pampersa 6 ,kojeg nigde nismo mogli naci, kupili be be ...uzasne su, tvrde ma bas su fuj!
Probalio smo ranije i Evy baby, i one DM ove, zakljucak - Pampers zakon!!!!

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Pelene ...
28.3.2012 21:53:33   
ivaj

IZVORNA PORUKA: Valerie

ivaj,
jel pouzdan taj Dody shop, nista nisam narucivala od njih



Jeste,slobodno mozes da narucis.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Pelene ...
28.3.2012 21:55:21   
Sanjica26 RR
Ivajuser posted image zeno sto godina te nema user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Pelene ...
28.3.2012 22:23:31   
Valerie
odlicno, hvala, bas imaju svasta :)

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Pelene ...
28.3.2012 23:11:09   
isidora88
zna li neko jesu li pojeftinile neke pelene?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Pelene ...
28.3.2012 23:16:15   
branki*
isidora,pampers u maxiju,4+,kupila juce,kosta 1400din,pise da su na snizenju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Pelene ...
29.3.2012 11:27:34   
bea83
MK ja pufies uzimam u Aksiuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Pelene ...
29.3.2012 13:53:51   
Sashica82
Neki dan sam videla da Puffies imaju i u Lilliju. Mi ih koristimo i obožavam ih!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Pelene ...
29.3.2012 13:56:25   
Sanchy
A da li mozda pise na pakovanju od kog materijala su te pufies pelene?Na sajtu nisu napisali pa sam im ja poslala mejl ali dok mi odgovore....bitno mi je da nisu korisceni izbeljivaci niti neki gelovi unutra kao kod pampersa..?user posted image

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Pelene ...
29.3.2012 14:07:01   
Sashica82
Evo nije me mrzelo user posted image

Piše: super upijajući prašak, netkani tekstil, polietilenski film, polipropilenski film, elastične trake, mekano punjenje, adhezivi. Ako ti ovo išta znači...

A ne znam zašto se toliko opterećuješ time. Jednokratne pelene su takve kakve su, neke mekše, tanje... ti samo nađi za svoju bebu koje joj najviše odgovaraju. Ili koristiš pamučne i ne misliš o hemiji i gelovima.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Pelene ...
29.3.2012 14:11:38   
Sanchy
Te jednokratne nimalo nisu zdrave pa trazim najprihvatljivije po sastavu jer ce time biti i najzdravije...pamucne bih najradije ali kako da ih skupljam onako prljave i drzim u korpi za ves dva tri dana...to mi je bljak ,odmah u sebi zamislim kolonije bakterija kako mile po kupatilu uzasss..to je jedino sto me koci..user posted image i hvala ti na sastavu...

< Poruku je uredio Sanchy -- 29.3.2012 14:13:02 >

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Pelene ...
29.3.2012 14:16:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88

zna li neko jesu li pojeftinile neke pelene?


Ne niti će. Čak je, koliko sam čula najavljeno novo poskupljenje. user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:21:30   
marijana22
Isidora chiccove pelene su na akciji od 350-400 din (zavisno od velicine) pakovanje 26 kom. Ja sam kupila vise pakovanja mislim da je ovo bas povoljno koliko sam gledala cene , ali nisam ih koristila (tek ztreba da se porodim) pa ne znam da ti kazem kakve su. A neko mi rece da treba da poskupe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:24:05   
vukosava
Moja se u snu jako puno pomera, vrti, klekne pa spava tako lececi pa se ujutru probudi mokra malo van pelene i zapisana. Pa sam juce pocela da je ubacujem u ove nocu posto mi se cini da joj je broj 6 mali a 7 nema da se nadje. Ove druge se zovu Pull-Ups. Kao jednokratne gacice

user posted image

user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:29:18   
isidora88
bas cu prosetsti do centra i uzeti te chicco pelene da vidim kakve suuser posted image
inace pufies i huggies su jeftinije u aksi nego u lillyju,pitala sam danas u lillyju da li ce im ojeftiniti pelene i odgovor je naravno negativan jos su rekli da su neke pelene samo poskupele a da o pojeftinjenju nema reci,meni samo nije jasno sta im onda znaci znakon o ukidanju pdv-a i smanjivanja marziuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:34:38   
marijana22
ajd javi kakve su!

A sto se tice pojeftinjenja ovako ce bidne: Prvo poskupe, pa onda ukinu PDV na bebi opremu i taman budu cene kao saduser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:40:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88

bas cu prosetsti do centra i uzeti te chicco pelene da vidim kakve suuser posted image
inace pufies i huggies su jeftinije u aksi nego u lillyju,pitala sam danas u lillyju da li ce im ojeftiniti pelene i odgovor je naravno negativan jos su rekli da su neke pelene samo poskupele a da o pojeftinjenju nema reci,meni samo nije jasno sta im onda znaci znakon o ukidanju pdv-a i smanjivanja marziuser posted image


Nema ukidanja PDV-a, izglasali su povraćaj istog a to podrazumeva da KAD jednog dana stupi na snagu skupljaš račune i sa njima ideš nadležnima da ti po tim računima vrate pare u visini pdv-a. S tim da su rekli da država neće da subvencioniše kolica od 1000 evra i slično što smatra luksuzom, pa odluka o povraćaju pdv-a neće stupiti na snaku dok se ne formira komisija koja će da odredi limit za pojedine kategorije proizvoda. user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:44:18   
isidora88
odoh sad u negativnu da se istresemuser posted image da ne kvarim temu ovde.
inace mi trenutno koristimo huggies i zadovoljna sam,morali smo da promenimo pelene zbog ojeda po savetu dermatologa

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:44:25   
lesica
A dotle ce nam deca krenuti na fakultete!
Nego,da ne off-ujem-L se vec par dana ujutru budi upisana do guse. Uopste nisam pametna sta da radim i koje pelene vise da uzimam.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Pelene ...
29.3.2012 16:49:15   
slavica.
isidora,ako planiras da ih uzmes,samo pozuri. Meni je prodavacica rekla da ce od 01.aprila poskupeti.
I da,obavezno javi kakve su! I ja sam uzela 3 paketa,a planiram da uzmem jos barem 2-3,da imam bar za prvo vreme...pa taman,ti ih isprobas,pa nam kazes user posted image  da se ne zalecemo ako nisu dobre!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Pelene ...
29.3.2012 17:03:54   
isidora88
au onda moram uhvatiti mm da odemo sto pre,pih ja danas setala centrom i nisam se setila da svratim u enci menciuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Pelene ...
29.3.2012 17:08:47   
slavica.
Eeee ali tu smo ti mi,da ne bi zakasnila,da te obavestimo o svemu user posted image
ajd,ja sam nestrpljiva,ako mih uzmes danas,sutra cekamo izvestaj! I nama nije ostalo jos mnogo vremena da se snabdemo,jos sutra,i prekosutra.... a ja jos nemam Enci Menci u mestu,nego moram da idem do NSa!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Pelene ...
29.3.2012 21:45:29   
Sanchy
Ako neko zna da ja vise ne lunjam po internetu ,da li postoje uopste pelene jednokratne bez izbeljivaca ,da nisu parfimisane i da nemaju onaj gel kao sto ima pampers?Za puffies vise nisam sigurna...dakle bar donekle sa smanjenom kolicinom hemije?

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Pelene ...
29.3.2012 22:03:33   
isidora88
sanchy skrati sebi muke i koristi pamucne pelene,ne vidim zaista cemu tolika frka oko pelena.user posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 29.3.2012 22:06:50 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here